Nabídku Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Botulotoxin pro okamžité vyhlazení vašich vrásek

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra Kovačíkova

Dobrý den, kolik potřebuji voucheru, k aplikaci vrásek na čele. Děkuji Kovačíkova

Body & Face clinique

Dobrý den Petro, k aplikaci BTX na čelo Vám postačí jeden voucher. Pokud však chcete řešit i glabellu (vráska mezi obočím) pak jistě doporučuji vouchery dva. Děkuji za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek, @#Bodyfaceclinique

Elena Hromasová

Dobrý den paní doktorko.
Moc ráda bych u Vás absolvovala ošetření a aplikaci kyseliny hyaluronové. Hlavně z důvodů kladných hodnocení, také se přiznám, cenové relace, ( jsem invalidní důchodkyně). Je mi 58 let, proto bych prosila odpověď, zda je možné se objednat na konzultaci a poté, co budu znát celkovou cenu ( vzhledem k mému věku pravděpodobně jedna dávka nestačí ), si hned u Vás voucher přímo zakoupit, případně něco doplatit.
Předem děkuji za odpověď
 Elena

Body & Face clinique

Dobrý den paní Hromasová, akční ceny platí pouze při zakoupení vouhceru, který si samozřejmě na místě zakoupit můžete. To ovšem pouze za předpokladu, že máte u Slevomat.cz registraci a dále platební kartu, prostřednictvím které si voucher zaplatíte na místě a portál Vám tak čísla voucherů zašle hned. Jedině tak Vás můžeme ošetřit za akční ceny. Konzultace je samozřejmě možná kdykoliv, postačí, když si zavoláte na 774195336 od PO – PA mezi 10–15tou hodinou, kolegyně Vám nabádnou aktuální volné termíny, jen jim prosím sdělte, že jste se mnou dohodnuta na postupu, že si voucher zakoupíte na místě. Děkuji a přeji hezký zbytek víkendu, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

dotaz

Dobrý den,
je mi 28 let, mám 2 mírné vrásky na čele a jednu občas viditelnou mezi obočím.
Je pro mě tento zákrok (Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek) vhodný?
Mám u Vás zakoupený již voucher na zákrok Aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásek. Je to vhodné v kombinaci s tímto? Na který zákrok se mám případně objednat jako první? Po jak dlouhé době na druhý?
Děkuji předem za odpověď.

Body & Face clinique

Dobrý den, na vrásku mezi obočím je jistě vhodnější aplikace klasického botoxu, na který se ptáte. Pokud budete mít oba dva vouchery, pak doporučuji jako první absolvovat botox a cca po 3 týdnech lze doladit kyselinou hyaluronovou. Pokud by botox zabral bezvadně (což ve vašem věku i předpokládám) lze kyselinku aplikovat do jiných míst, kde jsou počínající vrásky jako prevenci proti jejich vzniku. Aplikace hyaluronu do glabelly by sice samozřejmě přinesla výsledek ale poměrně krátkodobý, protože se jedná mimicky o poměrně hodně exponované místo. Právě proto je do této oblasti ideální aplikace botoxu. Děkuji za Váš dotaz a budu se těšit na Vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Olga

Dobry den, je to botox nebo dysport?

Body & Face clinique

Dobrý den Olgo, pan primář Danda aplikuje oba preparáty, stejně tak MUDr. Peygerová, pokud Vám jeden z nich vyhovuje více, postačí, když tuto skutečnoat sdělíte při objednání. Cena zůstává stejná a množství také (Botox 15 jednotek/ Dysport 40 jednotek). Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru