Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Grilovaný masový mix, salátky i domácí koláč v Dynamu

4,5 / 5 Restaurace Dynamo Praha - Nové Město  (mapa) 46 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jíťa

Dobrý den, voucher jsme hned zakoupili, vyčerpali ☺ a opravdu nelitujeme.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jíťo, tak skvěle, to jsme moc rádi za pozitivní reakci. Budeme se na Vás zase těšit. Děkujeme :)

Jíťa

Dobrý den, chtěla jsem si koupit tento voucher, ale překvapilo mě velké množství negativních reakcí na minulou nabídku tohoto podniku (steak z mladého býčka). A to jak na jídlo, tak i na prostředí. Zajímá mě, jesti zástupci Slevomatu testovali znovu tuto novou nabídku a nebo jestli vycházejí z nabídky a kontroly před rokem. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jíťo,

děkujeme za příspěvek. Samozřejmě jsme rádi za každé hodnocení od našich zákazníků, které nám pomáhá k propagaci daného podniku a také zákazníkům při jejich rozhodování, zda do restaurace zavítají. U Restaurace Dynamo evidujeme nyní celkem 2761 recenzí od zákazníků, přičemž si restaurace v hodnocení udržuje krásných 4,1 z 5 hvězdiček s většinou pozitivních reakcí. Hodnocení je vždy čistě individuální a v případě hodnocení restaurací by mohly hrát roli především naše rozdílné chuťové buňky. Ty je možné před pokrmem „nastartovat“ například sklenkou dobrého vína 🍷

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru