Restaurace Dynamo

Praha - Nové Město, Pštrossova 220/29

„Hezké prostředí, super obsluha, skvělé jídlo i pivo.
Steak byl hodně dobrý, ale zejména nám chutnal mrkvový dort jako dezert.“
— Petr, Před 2 měsíci

„Hezké prostředí, super obsluha, skvělé jídlo i pivo.
Steak byl hodně dobrý, ale zejména nám chutnal mrkvový dort jako dezert.“
— Petr, Před 2 měsíci

Restaurace Dynamo
Pštrossova 220/29, Praha - Nové Město, 11000 (zobrazit na mapě)

Dynamo Restaurant

Pštrossova 220/29, Praha - Nové Město

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 11:00–23:00
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Pavel

Dobrý poměr výkon/cena při využití bonusu-pokladu. V podniku jsem byl už podruhé.

Petrstodulka

Jídlo a obsluha naprosto perfektní

Jaroslav

Chutné jídlo.

Hodnocení podniku Restaurace Dynamo

Hodnocení podniku Restaurace Dynamo

4,1/5 (3 113 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavel

Dobrý poměr výkon/cena při využití bonusu-pokladu. V podniku jsem byl už podruhé.

15. 10. 2018
Petrstodulka

Jídlo a obsluha naprosto perfektní

14. 10. 2018
Jaroslav

Chutné jídlo.

13. 10. 2018
sylva

Klidné, čisté prostředí, příjemná obsluha, chutná večeře

10. 10. 2018
Petr

Výborný steak.

8. 10. 2018
Albena
7. 10. 2018
Alžběta

V restauraci bylo přijemné prostředí s milou obsluhou a výborným flank steakem.

7. 10. 2018
Martina

skvělé jídlo, příjemná obsluha

ceny nápojů

7. 10. 2018
Jana
5. 10. 2018
Veronika
1. 10. 2018
Irena

příjemné prostředí, lidé a moc dobré jídlo

nelíbí se mi možnosti hodnocení celkového dojmu – nebylo to průměrné, ani nadprůměrné ani vynikající, ale bylo to velmi dobré!

30. 9. 2018
Jiří

Jídlo bylo dobré, obsluha příjemná…

29. 9. 2018
Jiří

Jídlo bylo dobré, obsluha příjemná…

29. 9. 2018
Eva

Usměvavá obsluha

Rozhodně by jedna obsluhující měla nechat na návštěvníkovi, kdy si dolije pití.

12. 9. 2018
Veronika
4. 9. 2018
Michal

Měl jsem tu čest navštívit tento restaurant hned dvakrát v jednom týdnu . První návštěva 29.8.2018 Obsluha velmi příjemná . Obsluhoval nás mladý muž .Maso z mladého býčka se asi někdo spletl nedala ukousnout . Další návštěvu jsem uskutečnil 31.9.2018 Býček byl stále asi stejný také se nedal ukousnout . Ale obsluha mladá slečna tak to je opravdu asi na info pro majitele Restaurace . Velmi nepříjemná aš bych řekl arogantní budu se snažit být stručný . Posadili jsme se na zahrádce která byla otevřená a seděli tam dva hosti ! Uvnitř restaurace také dva hosti . Slečna přišla a než se zeptala co si přejeme okamžitě nám řekla že na voucher jedině uvnitř restaurace jinak nás neobslouží . Ja jsem ji slušně požádal zda nemůžeme sedět venku že máme malého psa a oba jsme kuřáci . Už jsem psal hosti v celé restauraci čtyři . 5ekla že to je nařízení majitele restaurace . Já ok a kde jste ne toto upozornili nikde jsem to nečetl a slečna se stále odvolávala na majitele atd . Debata o ničem až když jsem řekl že mu teda zavolá tak odešla a přišla její kolegině a začala to omlouvat a vlastně v tento okamžik obsluhovat . Dělám přes třicet let v obchodě ale toto jsem ještě neviděl ani nezažil Tuto slečnu bych na plac nikdy nepustil . Společnosti Slevomat se divím že takovéto restaurace vůbec prezentujete na Vašich stránkách .

Měl jsem tu čest navštívit tento restaurant hned dvakrát v jednom týdnu . První návštěva 29.8.2018 Obsluha velmi příjemná . Obsluhoval nás mladý muž .Maso z mladého býčka se asi někdo spletl nedala ukousnout . Další návštěvu jsem uskutečnil 31.9.2018 Býček byl stále asi stejný také se nedal ukousnout . Ale obsluha mladá slečna tak to je opravdu asi na info pro majitele Restaurace . Velmi nepříjemná aš bych řekl arogantní budu se snažit být stručný . Posadili jsme se na zahrádce která byla otevřená a seděli tam dva hosti ! Uvnitř restaurace také dva hosti . Slečna přišla a než se zeptala co si přejeme okamžitě nám řekla že na voucher jedině uvnitř restaurace jinak nás neobslouží . Ja jsem ji slušně požádal zda nemůžeme sedět venku že máme malého psa a oba jsme kuřáci . Už jsem psal hosti v celé restauraci čtyři . 5ekla že to je nařízení majitele restaurace . Já ok a kde jste ne toto upozornili nikde jsem to nečetl a slečna se stále odvolávala na majitele atd . Debata o ničem až když jsem řekl že mu teda zavolá tak odešla a přišla její kolegině a začala to omlouvat a vlastně v tento okamžik obsluhovat . Dělám přes třicet let v obchodě ale toto jsem ještě neviděl ani nezažil Tuto slečnu bych na plac nikdy nepustil . Společnosti Slevomat se divím že takovéto restaurace vůbec prezentujete na Vašich stránkách

3. 9. 2018
Petra

– maso výborné, udělané přesně dle zadání (medium-rare a medium, rozdíl byl opravdu znatelný), i když steak nebyl nijak vysoký, i tak bylo maso velmi chutné
- pivo výborné (Polička)

– obsluha podivná, bylo na nás s voucherem pohlíženo tak trochu jako na nežádoucí, po dojedení a dopití piva jsme se obsluhy už nedočkali, tak jsme se zvedli a zaplatit jsme museli na baru, byť bych si klidně dal ještě pivo :-( Ale kousek vedle čepujou Únětice za 28,–Kč tak to bylo taky dobrý… :-)
- záchody naprosto tragické, škoda, že jsem nevyfotil…
- nadpis nabídky „Steak z jakékoliv části amerického býčka“ zní, jakože bysch čekal, že si část masa ze kterého chci steak udělat, sám vyberu. Chyba – když jsme přišli – bylo řečeno, že bude rumpsteak a bastafidli. Ano, v textu nabídky se provozovatel kryje frází „dle nabídky“ a nabídka obsahuje 1 druh masa :-) No nevim, stojí to za to? Kdyby bylo rovnou napsano, že host si vybrat nemůže, počítali bychom s tím a zklamání by bylo menší.

3. 9. 2018
Gabriela

Všechno bylo super. Děkujeme. GG

31. 8. 2018
Marie

dávala jsem to jako dárek, ale vím, že jim to moc chutnalo

30. 8. 2018
Eli
26. 8. 2018