Restaurace Dynamo

Praha - Nové Město, Pštrossova 220/29

„Bezproblémové domluvení termínu i posunutí času na jinou hodinu. Velmi příjemná a milá obsluha.“ — Jindřich, Před 3 měsíci

„Bezproblémové domluvení termínu i posunutí času na jinou hodinu. Velmi příjemná a milá obsluha.“ — Jindřich, Před 3 měsíci

Restaurace Dynamo
Pštrossova 220/29, Praha - Nové Město, 110 00 (zobrazit na mapě)

Dynamo Restaurant

Pštrossova 220/29, Praha - Nové Město

Dnes otevřeno 11:00–23:00
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,1/5 (3 788 hodnocení)
Zuzana

Steak byl chutný, dobře udělaný, obsluha zpočátku velmi příjemná, rychlá.

Nedoporučila bych sezení na zahrádce, jsou dané stoly a židle na ulici. Salát byl chutný, ale ničím zajímavý, prostě nakrájená zelenina, trochu oleje a balsamica. Steak rychle vychladl, nebyly nahřáté talíře.

Při žádosti, aby nám jídlo bylo doneseno později, nám bylo sděleno, že z důvodu nepřítomnosti jiných zákazníků, se máme najíst a odejít. Na webových stránkách není žádné upozornění, že by zavírací doba měla být zkrácena.

Vendelín

Na základě předchozích dobrých zkušeností s touto restaurací a tímto voucherem jsem voucher věnoval jako dárek. Nevím, zda je to tímto COVID obdobím, ale jak jsem se pak od známých, kterým jsem voucher věnoval, dozvěděl jejich zkušenost, musím se o ní podělit. Personál sice ochotný, ale steak udělaný z kýty a tvrdý, příloha fazolky ne restované ale rozvařené bez slaniny, . proto nyní dávám jen 1 hvězdičku.

Alena

vše bylo ok.

vše bylo ok