Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Romantická noc v jižních Čechách: 5chodové degustační menu a wellness

4,2 / 5 Hotel Lucia Jižní Čechy (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Bohunka Šmatolánová

Dobry den,rada bych ověřila, zda mate volny termín na apartmá ve dnech 14–15.4.?dekuji

Hotel Lucia

Dobrý den Bohunko, velice mě těší Váš zájem o služby hotelu Lucia. Bohužel, ve Vámi vybraném termínu je hotel zcela obsazen. Rádi Vás přivítáme v jiném termínu. Pro více informací o volných termínech navštivte naše webové stránky http://www.hotel-lucia.cz/rezervace/, tam si přímo zadáte Vámi vybraný termín (příjezd + odjezd) a náš systém Vám ukáže volné pokoje. Pro objednávku Vámi ověřeného termínu nás kontaktujte a my Vám vytvoříme rezervaci. Do objednávky prosím uveďte telefonní kontakt a kód Vašeho voucheru. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne
 Inka

Milan

Dobrý den,chci se zeptat,mám voucher na 2dny a jednu noc.Chtěl bych přijet někdy v pátek, v kolik hodin se můžu ubytovat a do kolika hodin musím druhý den opustit pokoj?Děkuji za odpověď.

Hotel Lucia

Dobrý večer, velice nás těší zájem o náš hotel. Ubytování je od 14:00 hodin a opustit pokoj je dáno do 10:00 hodin. Pokud je pokoj v den příjezdu již připravený, není problém ubytovat se dříve a pokud potřebujete prodloužit check-out cca o hodinu, je to na domluvě s recepcí. Přeji Vám krásný večer, Petra – recepce, tel.: 723 407 416

Dana Beranová

Dobrý den, není mi jasné, zda večeře je v ceně voucheru, nebo se platí zvlášť? Děkuji, Beranová

Hotel Lucia

Dobrý den Dano, pokud si rozkliknete Vámi vybranou variantu, tak tam máte přesně vypsané služby, které Váš balíček obsahuje. A pod celou akcí (úplně dole na stránce) máte možné služby, které lze dokoupit, přeji pěkný den, Inka – recepce

Jana

Dobrý den, je možné sestavit veganské menu? :) Děkuji za odpověď

Hotel Lucia

Dobrý den Jano, večeře podáváme formou rautu, určitě si u nás vybere i host, který nejí maso, s pozdravem Inka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru