Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Projeďte Slovinsko od Triglavu k moři – ubytování ve 4* hotelu, snídaně a průvodce

4,3 / 5 CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Alpy - Slovinsko (mapa) 32 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina Garamiová

Dobrý den.Měla bych zajem ale bohužel bych jela sama.Je to možné a co to bude stát.Děkuji

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Kateřino,

ohledně Vašeho dotazu nás kontaktujte telefonicky, pokusíme se Vás doplnil s další osobou do 2lůžkového pokoje .

Přejeme hezký den, team CK WISNAR

Katka

Dobrý den,
je možné zajistit třílůžkový pokoj na ubytování? Děkuji

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Katko,

můžeme Vám zajistit 2lůžkový pokoj s přistýlkou. Můžete si koupit 3 vouchery.

Přejeme pěkný den, team CK WISNAR

Jitka Č.

Dobrý den,
všimla jsem si, že v nabídce byl uveden ještě dřívější termín zájezdu – květen. Mám o tento termín veliký zájem. Pokud by se uvolnilo místo pro 2 osoby, mohli byste mě, prosím, kontaktovat? Předem děkuji za odpověď.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Jitko,

květnový termín je zcela vyprodán. Pokud by se stalo, že někdo by zájezd zrušil, dáme Vám vědět. Prosím napište nám e- mail se svým telefonním číslem.

Přejeme krásný den, team CK WISNAR

Miroslav Václavík

Dobrý den, při jakém počtu prodaných voucherů se zájezd uskuteční? Děkuji

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den pane Miroslave,

naše zájezdy do Slovinska jsou ve velké oblibě, proto každoročně s prodejem nemáme žádné potíže a vždy naplníme autobusy do posledního místa. Květnový termín je již téměř obsazen, termín v srpnu se taky postupně plní. Zájezdy prodáváme nejen přes slevový portál, proto není uskutečnění podmíňeno počtem prodaných voucherů.

Přejeme krásný den, team CK WISNAR

Marcela

Dobrý den, můžete prosím uvést i ceny vstupů? Děkuji.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Marcelo,

aktuální ceny vstupů obdrží účastníci zájezdu v informacích před odjezdem, které zasíláme ai 14 dní před odjezdem.
Pro představu počítejte vstup do termálních lázní v Zreče 9 E, vstup do jeskyně Postojna jama 23.90 E.

Přejeme pěkný den, team CK WISNAR

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru