Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kovové smartphony Pelitt s HD displejem, výkonným procesorem a čtečkou prstu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra

Telefon vydrží tak den a nic sním pořádně nedělám
Jen pres noc se vybije o 30 %

Flamestone SE

Dobrý den,
baterii je potřeba tzv.‚naformáto­vat‘,tzn. je potřeba telefon několikrát plně nabít a vybít,pokud by problém přetrvával,pošlete nám ho na reklamaci,a následně Vám zašleme nový kus.
Váš Flamestone tým

Vratislav Vorech

chtel bych stornovat svou objednavku. co mam delat?

Vratislav Vorech

Tak bylo by mozne ni zpet vratit benefit body. vorech

Slevomat.cz

Dobrý den, Vratislave, Vaši objednávku jsem tedy zrušila (stornovala). Kdyby cokoliv, napište nám a my Vám rádi pomůžeme. Hezký den Janča, Slevomat

Vratislav

Dobry den chtel bych se zeptat jak to ze mi to nejde koupit za benefit body…vybral jsem si zbozi, vyplnil jsem vse co bylo zapotreby a ve finale nemuzu najit polozku zaplatit benefitama… dekuji Vorech

Slevomat.cz

Dobrý den, Vratislave, Vaše benefity můžete použít jen na nabídky z kategorie zábava a volný čas, tedy ne na elektronické spotřebiče. Hezký den :-)

Petr

Múžete mi vysvětlit proč píšete dlouhá vydrž baterie když mně nevydrží ani jeden den

Flamestone SE

Dobrý den,
baterii je potřeba tzv. ‚naformátovat‘, tzn.nechat baterii několikrát kompletně vybít a nabít.
Pokud by problém přetrvával,pošlete telefon na reklamaci, vyměníme Vám ho za nový.
Váš Flamestone tým

jansa

dobry den ,jr i v jine nez cerne barve

Slevomat.cz

Dobrý den, tento telefon máme bohužel jen v černé barvě. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru