Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Italské skvosty: Řím, Florencie, Verona, Benátky včetně dopravy a snídaně na 2 noci

4,4 / 5 CK Metal Řím - Itálie 276 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Sandra

Dobrý den, v úvodu inzerátu uvádíte, že je součástí i výlet do Pisy, je to tak? V itineráři cesty pak už tato památka zmíněna není, tak jak to je? Předem děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,
Slevomat má chybu, máme napsáno v zájezdu, jestli zákazníci znají tyto místa:

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíme zapomenout ani na město zamilovaných Veronu, kterou proslavilo Shakespearovo drama Romeo a Julie. V neposlední řadě Itálie láká na její výtečnou kuchyně. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

Toto přesně je napsáno u zájezdu. Napsali jsme již na odstranění.

Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Natalie Malyk

Dobry den,mate vola mista na termin 25.8–29.7
dekuji

CK Metal

Dobrý den,

prosím o upřesnění správného termínu. Pokud jste chtěli 25. – 29.7., tak to je vyprodané.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Ester

Dobrý den, objednali jsme si zájezd 29.8–2.9. 2018 rada bych se zeptala jestli pro tento termín platí koupání. Děkuji

CK Metal

Dorbý den,

ano, v tomto termínu se můžete koupat.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Sergey Bardakov

Dobrý den, včera jsem zaplatil zájezd Italský skvosty:Řím,Flo­rencie, Verona,Benátky termín 25.07–29.07 tři osoby: Sergey Bardakov, Sergey Cheverda a Elena Gnatenko. Já ne dostal od vás žádné potvrzení,děkuji předem za odpověď

Slevomat.cz

Hezký den, Sergeyi, koukla jsem Vám na objednávku a vše vypadá v naprostém pořádku. Voucher jsme již zasílali, ale pro jistotu jsem Vám ho poslala ještě jednou a Vás poprosím – mrkněte se do složky spam a promoakce (či promotions), občas se tam voucher zatoulá :) Hezký den, Lucka

Patricie Laxarová

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jsou ještě dvě volné místa v termínu 29.8 az 2.9? děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý dne,

ano, stále jsou volné místa a můžete si zájezd zakoupit.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Hana Mairingerová

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jsou ještě dvě volné místa v termínu 25.7 az 29.7 a jestli by se dali rezrvovat děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

ano, stále jsou volné míst a můžete si zájezd zakoupit.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Lucie Heresová

Dobrý den, mám pár otázek, jelikož takhle jedu poprvé.
Máme rezervovaný termín 25.7. – 29.7. Chtěla bych se zeptat zda se tento termín zájezdu uskuteční?
Budete ještě k zájezdu posílat nějaké bližši informace, třeba na mail?
Poslední otázka. Když si s sebou vezmu velký kufr bude možnost ho při prvním prohlídkovém dni nechat v autobuse (při dalších dnech v hotelu) nebo ho budu muset vláčet všude sebou?
Děkuji za Vaše odpovědi.

CK Metal

Dobrý den,

tento zájezd se koná na 100%. Ano, necháváte ho v autobuse.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Nikola Špačková

Dobrý den,
v 1. termínu bychom měly zájem jet tři kamarádky. Je možnost přistýlky nebo třílůžkového pokoje? Popř. doplácely bychom něco v případě třílůžkového pokoje?

CK Metal

Dobrý den,

za třílůžkový pokoj nedoplácíte a není problém mít třílůžkový pokoj.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Erika Evelyn Kurincová

Dobrý deň, ja by som na vás mala jednu otázku. Veľmi sa mi páči tento výlet, bohužiaľ ja i osoba, s ktorou by som chcela ísť trpíme celiakiou – bezlepková diéta s dosť vysokou intoleranciou na lepok. Bolo by možné zabezpečiť stravu v cene výletu (raňajky) i gluten free rázu pre nás, alebo by sme si všetko museli so sebou doniesť? (Pečivo a podobne.) Ďakujem za odpoveď.

CK Metal

Dobrý den,

je nutné si vzít své pečivo, ale můžete si na místě vzít ovoce, pokud na daném hotelu bude, ale je vždy nutné se spíše spoléhat na sebe, toto hotel běžně nezajišťuje i z důvodu bezpečnosti.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

Eva Schaferová

Dobrý den stačí OP?? A je ještě volný termín 27.6 – 1.7.?? děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, stačí jen OP a termín je volný.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

Veronika

Dobrý den,
chci se zeptat pokud si koupím jeden voucher musím si vyloženě připlatit za 1 lůžkový pokoj? nebo mě kdyžtak k někomu do pokoje dáte. Děkuji

A ještě jestli je volné místo v termínu 25.7–29.7. Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

je možné přiřazení, ale musíme mít druhou osobu, zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464.
Ano, je volné místo.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

Burcu

Hello,
Can you please inform if there is still availability for 2 person on 23/05 – 27/05/2018.
Thank you.

CK Metal

Hello,

yes, it is possible, we have 20 free place.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

Dobrý den. Chci se zeptat, zda jsou součástí zájezdu i VATIKÁNSKÁ MUZEA. Děkuji za odpověď. Štěpánková

CK Metal

Dobrý den,

Vatikánské muzea jsou invidividuální, ale průvodce Vás navede. Z časových důvodů se nestihájí, jsou na celý den.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz Tel.: +420 547 385 464

Aneta Pyšová

Dobrý den, chci se zeptat v cene je i cesta tam a zpet ?

CK Metal

Dobrý den,

ano, v ceně je i cesta tam i zpět, i ubytování se sociálním zařízením.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz Tel.: +420 547 385 464

Tomáš Krpec

Dobrý den,
Uskuteční se zájezd v termínu 27. 4. – 2. 5. 2018 ?
 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, uskuteční na 100%😀.
Tým CK Metal
www.ckmetal.cz
Tel.: +420 547 385 464

Libuše Seemannová

Chci objednat zájezd na italské skvosty Řím, Florencie, Verona, Benátky pro 2 osoby v termínu 27.6. – 1.7.2018. Vloni se tento zájezd v termínu, který jsme chtěli, neuskutečnil a vrátili jste mi peníze, jak to vypadá letos? Děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

tento termín má již 30 osob a jede se na 100%.
Dekuji a preji hezky den Tým CK Metal Tel.: +420 547 385 464 www.ckmetal.cz

Květ

Dobrý den,
v případě, že bych zakoupila dva lístky a jedna osoba by se nemohla zúčastnit, je možné místo přebookavat na někoho jiného?
Moc děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

ano, to není problém. Změna účastníka stojí 150,–kč /os.
Přeji hezký den
Konvalinková Tým CK Metal www.ckmetal.cz tel.: +420 547 385 464

Jiřina Smolkova

Zdravim.1os.+2de­ti14let. Zaplatim 3× woucher. Je mozná pristylka.?nedám spat jedno dite mimo. Jak to udélat? Diky.

CK Metal

Dobrý den,

to určitě nemusíte:-), máme třílůžkové pokoje se sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, toaleta) a budete všichno spolu na pokoji.
Konvalinková Tým CK Metal www.ckmetal.cz tel.: +420 547 385 464

Dagmar Jeřábková

Dobrý den,
v kolik je přibližný čas příjezdu zpět do Brna?

CK Metal

Dobrý den,

příjezd je cca 15:00hod.
Konvalinková Tým CK Metal www.ckmetal.cz tel.: +420 547 385 464

Nikol

Dobrý den, chtěla bych se zeptat . V práci máme službu benefit plus . Je u vás možnost tyhle benefity na zájezd uplatnit ?

CK Metal

Dobrý den,

ano, je možné tyto benefity uplatnit.
Konvalinková
Tým CK Metal
www.ckmetal.cz
tel.: +420 547 385 464

Karolína Plůtová

Dobrý den,

doporučené kapesné je myšleno už se zahrnutými povinnými poplatky ( loď apod.) nebo ještě navíc k těmto poplatkům? A musí se navštívit všechny památky, které jsou vypsané? Děkuji.

CK Metal

Dobrý den,

doporučené kapesné bývá zrhuba s jídlem a památkami, které jsou hlavní i s lodí, ale samozřejmě je to jen doporučené.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz Tel.: +420 547 385 464

Karel Švarc

Dobrý den. Mohu se zeptat na odjezdová místa mimo Brno?

CK Metal

Dobrý den,

odjezdy: Modrice, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava , Humpolec, Praha, Plzeň, Svatá Kateřina.
Tým CK Metal
www.ckmetal.cz
Tel.: +420 547 385 464

Linda

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je možné jet s agenturou i pod 18let?
Chtěly bychom s kamarádkou (oběma je 17 let), když by byl písemný souhlas rodičů.
Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

jsme cestovní kancelář a můžete s námi jet i bez rodičů, máme dokument, který podepíšou Vaši rodiče.
Přeji hezký den Tým CK Metal tel.: +420 547 385 464, www.ckmetal.cz

Antonín Kodytek

Dobrý den, chtěl bych se zptat, jestli je povinnost si zaplatit všechny vstupy př.do musea, pokud tedy dané místo navštívit nechceme.
Děkuji moc A. Kodytek

CK Metal

Dobrý den,

nemusíte navštívit žádné muzea, záleží jen na Vás.
Přeji hezký den Tým CK Metal tel.: +420 547 385 464, www.ckmetal.cz

Sia

Dobrý den celková cena zajezdu, je i spojištěním zahrnuto v ceně? nebo to musim zaplatit zvlášt?

Slevomat.cz

Dobrý den, Sio, zákonné pojištění CK proti úpadku je v ceně, ale pokud máte na mysli cestovní pojištění, tak to v ceně není a můžete si ho sjednat přímo v CK. Hezký den Jana

Jitka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik je minimalni počet účastníků na tento zájezd,a nevíte kolik lidí už je třeba přihlášených? dě­kuji

CK Metal

Dobrý den,

nevím, o jaký termín se jedná, ale tento zájezd se vždy koná.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal, ww. ckmetal.cz Tel.: +420 547 385 464

Tatevik

Dobrý den, jsem z Arménie a jsem na Erasmu v České republice. Mám vízum, které mi umožňuje cestovat po Evropě, ale zmátlo mě, že uváděné ceny jsou pouze pro občany EU. Ráda bych jela na tento zájezd, ale raději se ptám, jestli tedy vlastně mohu?

CK Metal

Dobrý den,

jedná se hlavně o zákazníky z Východu (Ukrajina, Rusko) do Anglie, pokud můžete cestovat po Evropě, kde je Schangen, tak není problém, ale do Anglie ne.
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Metal Tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru