Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Předporodní příprava se cvičením gravidjógy

4,7 / 5 Gravidjoga.cz Praha - Michle  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobrý den, 24.2. budu v 36. týdnu těhotenství, je možné kurz absolvovat? Pokud by se kurz nenaplnil, předpokládám, že je možné storno voucheru, jelikož dalších kurzů se už nestíhám účastnit. Děkuji za odpověď.

Gravidjoga.cz

Dobrý den, ano, kurz je možné absolvovat :-). Kurz v tomto termínu určitě probíhat bude, neb je účastnic dost. Budeme se na Vás těšit :-).
Petra Gravidjóga

Károly Liska

Dobrý den, mám TP 3.4., tedy plánuji si zakoupit termín 24.2, kdyby se ale kvůli nedostatku zájemkyň termín posunul na březen, tak to už bych nešla, to už by na mě bylo těsně před porodem. Dostanu pak peníze zpět? Děkuji

Gravidjoga.cz

Dobrý den,
Pokud by se kurz nezaplnil, vrátili bychom Vám peníze :).
Nemusíte se ale bát, neb už nyní se nám kurz plní.
Petra Gravidjóga

ELISKA

Dobry den, mam termin porodu za 3 mesice, co kdyz se do te doby nenaplni ani jeden termin? Penize mi budou vraceny? Diky Eliska

Gravidjoga.cz

Dobrý den, Eliško.
Toho se nemusíte bát, neboť vypadá, že se kurzy naplní :-). Pokud ne, včas bychom Vás informovali a peníze vrátili.
Hezký den,
 Petra

Šimona Huitric

Petro

Kdyz se nenaplni pozadovany pocet ucastniku, tak se kurz konat nebude a vrati se zpet penize? Chci koupit pro sestru :)

Diky Šimona

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šimono, kurz probíhá ve chvíli, kdy je přihlášeno minimálně 10 žen, pokud není naplněn, nekoná se a automaticky je posunut na další termín. S pozdravem, David.

Zakazník

Dobrý den,
byla by možnost zakoupení voucheru bez termínu jako dárek? Nebo je možné později rezervovat jiný termín, než na který byl voucher zakoupen? Je v případě nevolnosti možné termín přesunout na jiný, případně refundovat voucher? V jaké fázi těhotenství je kurz nejvhodnější? Děkuji za odpověď.

Gravidjoga.cz

Dobry den, ano, v případě nevolnosti lze termín přesunout :). Cvičit můžete kdykoliv až do samotného porodu. Pokud máte ranní nevolnosti, doporučujeme začít až po 3. měsíci těhotenství.
Děkujeme,
 Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru