Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Originální vůně Thajska: Relaxace s rybičkami Garra Rufa ve všední dny

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha  (mapa) 1 199 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Naďa

Dobry vecer jsem koupila 4 vaucery rybicky guru ale nejde mi vsycni objednat na stejny termin, bylo by mozne aby 2dospeli a2 deti prisli ve stejny cas. Dekuju Naďa

Slevomat.cz

Dobrý den, Naďo, v tomto případě neváhejte kontaktovat přímo provozovnu a oni Vám poradí a popřípadě rezervují čas;) Hezký den Jana

Marketa Hrabankova

Dobrý den, nebude rybičkám vadit, když budu mít nalakované nehty? :-)

Thajský ráj

Dobrý den Markéto, pokud lak není opravdu čerstvý pak vůbec ne , děkujeme za dotaz :)

Barbora Skálová

Dobrý den, pokud si obednam 2 vouchery pro me a pritele muzeme prihit spolu ve stejny den a cas?

Thajský ráj

Dobrý den Barboro, ano lze na našem online rezervačním systému ZDE: http://rezervace.thajsky-raj.cz/ se zarezervujete společně. Při výběru osob, kliknete na osoby 2. Krásný den

Eliška

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli si zde koupím jen 15 min, ale budu muset zaplatit celou hodinu, nebo tam budu moct zajít opravdu jen na 15 min?

Thajský ráj

Dobrý den Eliško,
Tento voucher je opravdu v délce 15minut. Lze využít na všech pobočkách pouze ve všední dny v časech 10, 11, 12, 21, 22, 23, hod. Krásný den :)

Katerina Tomanova

Ještě bych se chtěla zeptat, jestli je procedura vhodná i pro děti, případně od kolika let. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, tato procedura je vhodná i pro děti, bude to pro ně krásný nový zážitek. Věk není nijak omezený. Tuto nabídku využívají i děti staré jen 8 let, důležitá je výška a ta by měla být minimálně 110 cm, aby mu dosáhli chodidla do vody ;) Určitě se zmiňte o dítku při rezervaci. Hezký den Janča

Katerina Tomanova

Dobrý den, lze poukaz uplatnit 2.2.2018? To jsou pololetní prázdniny.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Katerino, tento voucher lze podle nabídky využít ve všední dny v časech 10, 11, 12, 21, 22, 23, hod. Koukám, že 2.2.2018 je pátek, takže voucher využít můžete ;) Krásný den Vám přeje Sára

Bombonek

15 minut 29 Kč a hodina 299 Kč. Rozumím správně tomu, že pokud si nakoupím vouchery po 15ti minutách a koupim si jich 8 budu to mit pro dva za 232 a kdyz koupim voucher pro dva budu to mit za 598? 😁

Bombonek

Aha, spatne jsem cetla 299 Kc na 30 minut 😁 to je jeste vyhodnejsi. 😁😁😁😁

Slevomat.cz

Dobrý den, nabízíme jen Relaxační program rybičky Garra Rufa pro jednu osobu v délce 15 minut pro 1 osobu za 29 Kč :-)

Julie

Dobrý den, rozumím této nabídce dobře – lze ji uplatnit pouze ve všední dny v časech od 10–12h a od 21–23h? Děkuji za odpověď.

Thajský ráj

Dobrý den Julie,
ano je to přesně tak jak píšete :)

ERA

Dobrý den, mám stejný názor jako je v předešlém dotazu. Nejsem z Prahy, často tam jezdím, ale jet jen kvůli 15 minutám a ještě to rezervovat, tak se mně zdá zbytečné. Pokud bych v daných časech do 12 hodin byla poblíž a bylo volno, tak bych to využila. Děkuji.

Thajský ráj

Dobrý den, vždy záleží na kapacitách dané pobočky. Pokud jde o proceduru Garra Ruffa na 15 min stačí se objednat i telefonicky :)

Eva

Dobrý den, je nutná objednávka této 15 min. procedury? Nestačí pokud půjdu kolem zeptat se, zda náhodou není volno? Děkuji.

Thajský ráj

Dobrý den Evo, pokud jde o proceduru Garra Rufa na 15 minut, není vůbec žádný problém si na pobočku zavolat, či dojít osobně.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru