Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Moderní degustační menu: kachní prso s řasou Nori i telecí tataráček

4,7 / 5 Sunset Restaurant Brno  (mapa) 304 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
termin

😄 omlouvám se, beru zpět. Špatně jsem četla. Diky a přeji hezky den.

termin

Dobrý den,
v nabídce se píše, ze je rezervace možná v termínu 14.12.2018. Chci se jen ujistit, zda je to myšleno tak ze do 14.12.2018. Ano?

Sunset Restaurant

Dobrý večer,

v pořádku, nic se neděje :-)

Hezký večer

Monika

Dobrý den. Chtěla bych voucher koupit manželovi, ale mám dva dotazy. Dá se vyměnit pro manžela tatarák za co něco jiného a pro mě zase vyměnit játra za něco jiného? Děkuji za odpověď. Minule v rámci takového menu to u vás nebyl problém.

Sunset Restaurant

Dobrý den, Moniko,

bohužel změny v tomto menu nejsou možné. Je to z toho důvodu, že jsme minule tady v diskusi, dovolili několik změn a ve finále jsme pak více něž 30% hostům měnili určité chody, což nám dost komplikovalo výdej těchto degustačních menu.
Možnost je, že porci, která by byla pro manžela, bychom servírovali Vám (dvojitá porce) a manžel buďto chod vynechá, nebo si může objednat jiný ze standardního jídelního lístku.

Předem děkuji za pochopení.
S přáním hezkého dne
Hnila Vojtěch, provozní restaurace.

P.K.

Dobrý den,

je menu vhodné pro bezlepkovou dietu?

 Děkuji

Sunset Restaurant

Dobrý den, P.K.,

bohužel v dezertu lepek je. Nicméně mě kontaktujte na email barmanager@sunset-restaurant.cz a zkusíme něco vymyslet.

Přeji hezký den
Hnila Vojtěch, provozní restaurace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru