Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Polštářek s vlastní fotografií, potisk z obou stran

4,6 / 5 Sablo Praha  (mapa) 590 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Martin

Tak už mi to jde. Zřejmě byla chyba v prohlížeči Google Chrome(mj. ho sami doporučujete), zkusil jsem Microsoft Edge a už to jde. Děkuji za radu

Sablo

Super, děkujeme

Martin

Dobrý den, to sice mám, ale když vložím fotku i na stranu 2, tak mi to v košíku naúčtuje druhý polštář(tzn. 2 polštáře za 599,–= 1998,–) – takže jako bych si objednal dva polštáře a ne jeden.

Sablo

Dobrý den, zkuste prosím v jiném prohlížeči, jelikož ostatní zákazníci tento problém neměli musí být chyba u Vás případně zkuste zavolat na linku, kde Vám poradí pracovník.

Děkujeme

Martin

Dobrý den, jak dám do aplikace fotku, kterou chci na druhou stranu polštáře? Dole zvolím okénko(pod ním je číslo 2), vložím fotku a v košíku mám dva polštáře, tak nevím jak to tam mám dát. Děkuji za odpověď

Sablo

Dobrý den, u polštáře v designeru máte 2 stránky každá stránka je jedna strana polštáře. Na každou z nich nahrajte fotografii.

Děkujeme moc

Marie

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli je polštář s výplní, nebo jestli se jedná jenom o povlak. Děkuji předem za pomoc. Marie

Sablo

Dobrý den, polštář je i včetně výplně.

Děkujeme moc

M.

Dobrý den, pokud chci zboží dovézt domů, mám vybrat u způsobu doručení GLS kurýr nebo slevový kupón – voucher? Děkuji

Sablo

Dobrý den, můžete z těchto možností oba a doručíme na dobírku.

Děkujeme

Dana Horálková

Dobrý den, je možné si polštářek vyzvednout i v podvečerních hodinách? Mezi 16–17h? Děkuji za odpověď.

Sablo

Dobrý den, po emailové domluvě je to možné.

Děkujeme

zuzana Králová

jak tam dam tu fotku.

Sablo

Dobrý den, je to jednoduché stačí kliknout na políčko nahrát foto, kde vyberete fotografii z počítače.
Pokud by se nedařilo je možné objednat i na mailu.

Děkujeme

Žaneta Kapitánová

Bude zboží do Vánoc, když ho teď objednám?Žaneta

Slevomat.cz

Dobrý den, Žaneto, garance dodání do Vánoc je na objednávky zaslané do 8.12.2017. Krásný den :-)

Eliška Bláhová

Dobrý den, lze na jedno poštovné poslat více kusů? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, ano, to je možné :-) hezký den

Jiří

Jaké minimální rozlišení je vhodné? Děkuji.

Sablo

Dobrý den, doporučujeme rozlišení minimálně 800×800px

Děkujeme

K.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli bude fotografie na obou stranách polštářku. Děkuji.

Sablo

Dobrý den, ANO potisk je z obou stran. Lze zvolit dokonce na každé straně jinou fotografii.

Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru