Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zábavné a funkční cvičení bungee workout nebo bungee fit: 1, 5 nebo 10 vstupů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Sumin

Dobrý den. I want to Register this class, but i cant speak czech language well. Is it okay for me?

Regards

D&D Fitness Studio

Hi Sumin, I think you can go to a normal class. I had some foreign customers on czech class and they didnt have a problem :) . You will see the movement and when you doesnt understand anything just ask the instructor. Everybody in our studio can speak English :). Register to Level 1 class. We are looking forward to your visit. Veronika

jana

dobry den. Je mozne pri zakoupeni voucheru na 10 vstupu na bungee workout vyuzit tentou voucher pro dva lidi? dekuji

D&D Fitness Studio

Dobrý den, bohužel voucher se potom mění za permanentku na konkrétní jedno jméno a ta je nepřenosná. Pokud ho chcete jako dárek, je možné zakoupit přímo u nás dárkový poukaz, který Vám uděláme na míru (tzn. 2× pět vstupů pro dva lidi), ale liší se v ceně. Pro více informací prosím napište na email info@bungeeworkout.cz. Hezký den Veronika

Petra

Dobrý den, budete přidávat další jednotlivé vouchery?
Děkuji :)

D&D Fitness Studio

Dobrý den, bohužel už vstupy přídávat nebudeme. Jedině až někdy v příštím roce v nové akci, nyní jsme již na našem kapacitním maximu. Přeji hezký den :) Veronika

Andrea Tesárková

Dobry den, jedna pani se vas tu ptala jestli muze vyuzit voucher na 5 vstupu s kamaradkami ze uz nejsou , odpovidali jste ze to nejde a ze navysite vouchery na jedne vstup. Uz je ot 5 dni a nci tu neni, porad vyprodane. Chci se zeptat kdy bude mozen zakoupit ? Dekuji

D&D Fitness Studio

Dobrý den, je nám líto, že jste vouchery na jednotlivé vstupy nestihla, ale od té doby, co se nás paní ptala, byly navýšeny již třikrát po stovce. Byly však okamžitě během pár dnů opět vyprodány. Nyní jsme na našem kapacitním maximu, které můžeme na vouchery poskytnout a proto již další navyšování jednolivých vstupů zatím bohužel nebude. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek neděle. Veronika

Veronika

Dobry den, aktualne mate prosim k dispozici sedaky do jake max vahy ci sirky nez dorazi ty do 120kg? Dekuji

D&D Fitness Studio

Dobrý den, i tyhle sedaky mají nosnost 120kg, ale maximální šířka přes pánev (né břicho!) je 125cm a šířka přes stehna je75cm. Hezký den Veronika

Průchová Gabriela

Dobrý den, chodí potvrzení o vytvořené rezervaci do mailu?

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, potvrzení nechodí, měla byste vidět rezervovanou lekci ve Vašem účtu v rezervačním systému. Tam si můžete rezervaci překontrolovat. V našem systému vidím na Vaše jméno rezervaci na funkční trénink, takže tu máte v pořádku. Je ale možné si nastavit připomenutí rezervace určitou dobu dopředu. Hezký den Veronika

Gabriela

Dobrý den, měla bych prosím ještě jeden dotaz. Budete v budoucnu brát MultiSport kartu? Děkuji

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, už jsem se o to snažili, ale bohužel Bungee Workout zatím není zařazen do databáze sportů podporovaných multisport katou. Třeba v nějaké vzdálenější budoucnosti, až budeme mít více center po České republice, tak se nám podaří Multisport kartu domluvit. Zatím je možné ji v našem studiu využít na všechny ostatní lekce kromě Bungee lekcí. Hezký den Veronika

Gabriela

Dobrý den, měla bych zájem o lekci bungee fit, ale to je v rozvrhu pouze 2× a ještě v hodinu, kdy jsou všichni v práci. Budete zařazovat tuto lekci i na odpolední hodiny. Děkuji.

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, rozvrh stále přizpůsobujeme, takže se určitě ještě více lekci bungee fit objeví. Zatím všichni raději chodí na klasický Bungee Workout, ale jakmile je více lidí, kteří žádají o podobný termín stejného cvičení, do rozvrhu ho přidáme. Hezký den Veronika

Sára

Bude se mě někdo vyptávat na váhu?

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, konkrétní váha pro mne není až tak důležitá, spíše Vás jen podle oka odhadnu, na který typ lana se hodíte. Zaleží spíše pak na obvodu pasu a stehen, aby se člověk vešel do sedáku. Od nového roku už budeme mít i velké sedáky, u kterých by neměl být problém pro lidi do 120 kg. Maximální šířka nynějších sedáků přes pánev (né břicho!) je 125cm a šířka přes stehna je75cm. Hezký den Veronika

Zuzana P.

Dobrý den, mám zakoupený voucher a rezervovanou lekci. U rezervace svítí vykřičník, protože zřejmě není uhrazena z kreditu. Je taková rezervace v pořádku a budu na lekci puštěna? Zároveň se nikde na stránkách nemohu dopátrat pravidel rezervačního systému… Děkuji a těším se.

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, při rezervacích se nemusí nic platit, žadný kredit potřeba není, jen ukážete voucher před začátkem lekce. Vykřičník jsem u nikoho ještě nezaznamenala. Napište mi prosím na email info@bungeeworkout.cz na který den jste rezervovaná a něco s tím uděláme, v systému jsem Vás nenašla. rezervační systém funguje jen tak, že se pomocí emailu a jména registrujete, na email Vám přijde potvrzovací link, na něj kliknete a registrace je dokončena. Pak už jen vyberete lekci na kterou chcete a můžete i rezervovat na své jméno více míst na lekci najednou pro své přátele. Pokud je lekce plná, tak Vás to na ni nepustí, jedině jako náhradníka. Přeji hezký den Veronika

Marie

Dobry den, lze zakoupit 5 vstupu a vyuzit je najednou v 5 lidech prosim? Vstupy po jednom uz jsou totiz vyprodane :(

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, bohužel se voucher na více vstupů potom mění za permanentku a ta je nepřenosná jen na konkrétní jméno. Ale nezoufejte, rozhodli jsme se pro velký úspěch ještě jednotlivé vstupy navýšit :) . Dnes nebo zítra by měly být zase k dispozici.
Přeji hezký den Veronika

Martina

Dobrý den, jaká fyzická kondice je pro cvičení potřeba? Děkuji,

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, podlé své fyzické kondice si můžete zvolit úroveň cvičení – tzn. Bungee Workout easy Level 1 je pro ty, kteří zvyklí cvičit nejsou, nemají dobrou kondici, ale chtějí si cvičení vyzkoušet a třeba i nějakou kondici postupně získat. Klasický Bungee Workout nebo Bungee Fit je už náročnější a je k němu dobré alespoň nějakou kondičku mít. Zjednodušeně – pokud sotva vylezu schody a mám na konci jazyk na vestě, určitě si zvolím Bungee Workout easy level 1 :) . Nebojte se ale toho, Bungee je jen o tolik náročnější, než když půjdete na lekci aerobicu nebo zumby. Přeji hezký den Veronika

Ivana

Dobrý den, dle rezervačního systému jsem zjistila, že BW Level 2 máte v odpoledních hodinách pouze jedinkrát v pátek. Bude se rozvrh ještě měnit? Až se všichni začátečníci proškolí a nebude potřeba tolik hodin BW Level 1?
Děkuji. Hezký den.

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, rozvrh se určitě měnit bude a také se budou hodit přidávat i do dopoledne. Často to je tak, že když lidé začnou chodit pravidelně a oblíbí si jeden termín, tak já ho celé skupině změním v rozvrhu na Level 2, aby se k nim mohl přidat případně někdo stejně zdatný. Studio funguje teprve chviličku, takže se snažíme rozvrh upravovat podle návštěvnosti :) Přeji hezký den Veronika

Berta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli toto cvičení je vhodné konkrétně pro mě nad 50 let a s artrozou v kolenech, přijde mi to, že to musí být skvělé a asi to možná nezatěžuje tolik klouby, jako normální cvičení, nebo se mýlím? Děkuji za odpoveď.

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, máte pravdu. Toto cvičení opravdu nezatěžuje tolik kolena jako jiné sporty a je vhodný i pro lidi se zdravotními problémy, jako je artrosa kolenního kloubu. Záleží ale také na tom, jaký stupeň artrosy máte. Pokud Vám nedělá chůze velké problémy, mohu toto cvičení doporučit. U stupně tři a více už není vhodné ani toto cvičení. Vyzkoušejte bungee workout easy, na který platí tento voucher také, jen si pak easy lekci najděte v rozvrhu. Nebo doporučuji bungee rehab, kde už je to vedené odborně včetně zaměření na Váš konkrétní problém, ale na to už tento voucher neplatí. I běžné lekce jsou vedeny fyzioterapeutem,tak­že jen na svůj problém před lekcí upozorněte, aby mohl ohlídat, že Vám cvičení skutečně nijak neublíží. Přeji hezký den Veronika

Alena Macho

Dobrý den, mám male miminko je mozne u vás i hlídání deti při cvičení? Děkuji Macho

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, běžně zde takové služby neposkytujeme, nemáme zde na to stálý personál. Nicméně je možné se individuálně domluvit, když budu vědět předem, kdy přijdete. Zařídila bych Vám kvalifikovanou slečnu, která by Vám miminko po dobu cvičení pohlídala. Prostory tu na to máme. Napište kdyžtak na email info@bungeeworkout.cz, kde se spolu už domluvíme individuálně :). Jen musím upozornit, že klasické cvičení je náročné a proto, pokud jste chvíli po porodu, bych doporučovala se přihlásit nejdříve na Bungee Workout easy Level 1, abyste měla jistotu, že to zvládnete. Přeji hezký den Veronika

Veronika Sůrová

Dobrý den, píšete že jsou zakázané piercingy, mám jeden v obličeji nad rtem, ale nejde mi vyndat. Mohu já cvičení?

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, piercingy jsou zakázané především v pupíku, protože tam by kvůli sedáku mohlo dojít k poranění. Drobný piercing v obličeji ničemu nevadí :). Hezký den Veronika

Natálie

Dobry den, jsou vstupy vazane pouze na jednu osobu? Jde mi o to, ze bych zakoupila 2. variantu 5 vstupu, kterou by vychodili tri lide, je to mozne? Dekuji za odpoved. N.

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, to bohužel nejde. Voucher Vám potom bude vyměněn na recepci za permanentku a ta je jen na konkrétní jméno a nepřenosná. Přeji hezký den Veronika

Jakub

Dobrý den, nikdy jsem toto necvičil, ale velmi mě to zaujalo, je tam nějaký lektor? Nerad bych se tam jen tak plácal., děkuji

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, samozřejmě, všechny lekce jsou vedené lektorem, je to řízená skupinová lekce. Naopak není možný přístup k lanům bez lektora. Lekce vede fyzioterapeut, takže i hlídá veškeré Vaše pohyby, aby jste je dělal správně. Jediný rozdíl mezi Bungee Workout a Bungee Fit je ten, že při Workoutu se snažíme jít do hudby, během hodiny se naučíte krátkou sestavu a snažíme si užít co největší zábavu. Při Bungee Fit se dělají podobné věci, ale jde více o to, si pořádně zamakat a zaposilovat pomocí bungee lana. Určitě si přijďte cvičení vyzkoušet, není se čeho bát :) Přeji hezký večer Veronika

Antonín Bárta

Dobrý den, mám 129kg a 197cm mohu přijít?

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, děkuji za dotaz. V tuto chvíli nám ještě nedorazilo potřebné vybavení pro Vaši váhovou kategorii, protože jsou potřeba pevnější sedáky a silnější lana. Nicméně máme vše objednáné a od nového roku budou již určitě k dispozici. Voucher má platnost až do konce května, takže i s tímto zakoupeným voucherem si v příštím roce budete moct Bungee vyzkoušet. Jen doporučuji se pro začátek zapsat na Bungee Wourkout easy Level 1 (zbytek informací naleznete na našich webových stránkách). Budeme se těšit na Vaši návstěvu. Přeji hezký den Veronika

Věra Přenosilová

Dobrý den, je cvičení vhodné pro i lidi s operovanou sítnicí?

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, obávám se, že cvičení moc vhodné nebude. Samozřejmě i záleží, jak dlouho po operaci jste, ale na Bungee se dělají i skoky do předu a dolu, kdy se hromadí tlak především v hlavě a pracuje se při cvicích dosti silově se středem těla. I když na videích vypadá cvičení velice jednodušše, je to velká dřina. Po operacích sítnice jsou omezeny předklony a zvedání těžkých věcí a při Bungee se dělá vlastně něco tlakově podobného. Poraďte se přípaně i se svým lékařem, ale bez jeho konzultace a dovolení bych Bungee neriskovala. Přeji hezký den Veronika

Pavel

Dobrý den, může přijít sedmiletá cca 120 cm vysoká slečna? Děkuji Pavel

D&D Fitness Studio - Bungee Workout (TM)

Dobrý den, sedmiletá slečna přijít může, ale pouze pod dohledem rodiče a budeme chtít podepsat přebrání zodpovědnosti. Cvičení není pro děti nijak nebezpečné, naopak připravujeme program pro děti a od nového roku i celé lekce pro děti, ale nemáme ještě vše pro děti uzpůsobené a i s pojištěním studia je to náročnější než u dospělých. S přáním hezkého dne Veronika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru