Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vařte a ochutnávejte: kurz vietnamské kuchyně s profíkem v Café Buddha

4,6 / 5 Café Buddha Praha - Vršovice  (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika

Dobrý den,

bylo by prosím možné prodloužit platnost voucheru az do dubna, kdy obdarovanému končí zkouškové?

Děkuji za odpověd.
 V.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, bohužel tento voucher platí pouze do 28.2. Můžete si však nastavit upozornění na nabídky Cafe Buddha, aby Vám žádná budoucí akce neutekla. Krásný den přeje Sára :)

Alena

Dobrý den, budou vypsány termíny na leden a únor? Kdy? Děkujii. Alena

Cafe Buddha

Dobrý den, Alenko, termíny jsou nyní na prosinec a leden, první týden v prosinci budeme znát další lednový a únorový.

Cafe Buddha

Dobrý den, Alenko, termíny jsou nyní na prosinec a leden, první týden v prosinci budeme znát další lednový a únorový.

Radka

Dobrý den, měla jsem podobný dotaz…při rezervaci je třeba nahlásit počet osob a číslo voucheru…což by tedy znamenalo, že mohou být dvě osoby na jeden voucher. V minulosti jsem rovněž byla na kurzu kupovaném přes Cucina Rivero ve dvou osobách na jeden voucher… Už to tedy neplatí?

Cafe Buddha

Dobrý den, Radko, děkujeme, jako vždy platí pravidlo jeden voucher = jeden zákazník

Lenka Vitková

Dobrý den,
na kurzu kuchyně v Café Buddha jsem už jednou byla a byl to skvělý zážitek, mohu jen doporučit. Měla bych dotaz, zda i v případě tohoto kurzu mohou na jeden voucher přijít dvě osoby? Děkuji a přeji příjemný den.
LenkaV.

Cafe Buddha

Dobrý den, Lenko,
děkujeme, jako vždy platí pravidlo jeden voucher = jeden zákazník

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru