Café Buddha

4,6 / 5 (569 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byla jsem nadšená a stále ještě jsem. Prostředí bylo příjemné, vše pro nás bylo připraveno. Suroviny byly velmi kvalitní a množství bylo více než dostatečné. Šéfkuchař se nám věnoval, jeho jednání bylo velice příjemné, ochotně a trpělivě vše vysvětloval. Prostě skvělý a milý člověk, kterého jeho práce baví a má v sobě dostatek pokory a úcty i zdravého sebevědomí. Setkání s takovými lidmi při takové příležitosti musí být pro každého úžasným zážitkem. Určitě si koupím další kurz. Moc děkuji.“

Chceme přiblížit Asii Čechům Přes pět let jsme se toulali po Asii, abychom Vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili jsme se od pravých thajských babiček, které vaří již od svého útlého dětství. Vybrali jsme jejich nejlepší starobylé recepty a přizpůsobili je k obrazu Café Buddha. Během této cesty jsme získali dvě světová ocenění. To nejcennější „Thai Select, DITP“ jsme převzali na jaře 2013 přímo v Bangkoku při ThaiFexu od thajské vlády. Další certifikát jsme získali od Royal Thai Embassy v Praze. Šefkuchaři Café Buddha - thajská babička „Lucky“, Sofie Smith, Petr Majer a Štěpán Návrat - Vám vzkazují: "Připravíme pro Vás pravou gastro-zážitkovou cestu Asií, ochutnáte starobylé „ancient“ recepty thajských babiček i moderní "pan-asian" jídla ovlivněné umem Sofie Smith.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

restaurace - rezervace vyřizujeme pouze přes email
http://www.skolavareni.cafebuddha.cz
skolavareni@cafebuddha.cz
+420 606 980 612

Dnes otevřeno: 11:30–21:30 Zobrazit všechny dny

http://www.cafebuddha.cz
info@cafebuddha.cz

Dnes otevřeno: 10:00–20:00 Zobrazit všechny dny

http://www.cafebuddha.cz
info@cafebuddha.cz

Dnešní nabídky Café Buddha

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Café Buddha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karl

Příjemný lektor a atmosféra v kuchyni…

Nárazová komunikace po mailu…

19. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzana

Byla jsem nadšená a stále ještě jsem. Prostředí bylo příjemné, vše pro nás bylo připraveno. Suroviny byly velmi kvalitní a množství bylo více než dostatečné. Šéfkuchař se nám věnoval, jeho jednání bylo velice příjemné, ochotně a trpělivě vše vysvětloval. Prostě skvělý a milý člověk, kterého jeho práce baví a má v sobě dostatek pokory a úcty i zdravého sebevědomí. Setkání s takovými lidmi při takové příležitosti musí být pro každého úžasným zážitkem. Určitě si koupím další kurz. Moc děkuji.

31. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mira

úžasný zážitek pro mě i přítelkyni, se kterou jsem tam byl. Všechno vysvětleno a individuální přístup ke každému z nás. Nemám co vytknout. Snad jen že ten den bylo velké horko.

4. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Líbilo se mi celkové vedení kurzu, přátelské. Dozvěděla jsem se i o historii přípravy sushi, což bylo velmi pozitivní, dále připravovat základní sushi krok po kroku. Opravdu doporučuji – je určeno pro začátečníky.

Na webových stránkách Café Buddha jsou špatně vidět termíny kurzu. Ale e-mailem komunikují rychle.

31. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

Jidlo dobry, ale mohlo by byt rozmanitejsi.
+ uz umim kari

24. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (223)

Podobné podniky