Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Až dvě hodiny profesionálního focení v ateliéru či exteriéru

4,5 / 5 RAWfoto Brno - Bystrc  (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Kubíčková Šárka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by voucher ( pokud jej 19.12. objednám) byl doručen ještě do vánoc nebo by bylo možné jej vyzvednout osobně, tak abych jej mohla dát dceři pod stromeček.
Děkuji Kubíčková Šárka

Slevomat.cz

Dobrý den, potom, co přijde platba za objednávku, se Vám vouchery automaticky odešlou na mail a budete je mít i na vašem slevomatím profilu ;) Hezký den a krásné svátky, Klára

Gabriela Sedláková

Dobrý den,
pokud bych se fotila já + 2dcery bude nějaký doplatek?
Je možno zapůjčení oblečení, doplňků?

RAWfoto

Dobrý den, tady žádný příplatek nebude. Pokud je to v rámci rodiny, tak se nic nepříplací.
Pokud jde o oblečení tak je třeba si vzít vlastní. Co si vzít na sebe, tak s tím rádi poradíme. Můžete teda využit i služeb naši stylistky, která pro vás oblečení vybere ale je to docela drahé.
Hezký den

Jakub Černý

Dobrý den,

zajímalo by mne co znamená: Nevztahuje se na newborn fotografii. Zároveň píšete, že focení je vhodné pro děti. Chtěl bych dát voucher sestře, které se v lednu narodí druhé dítě. Díky za info.

RAWfoto

Dobrý den, newborn fotografie je s dětmi do 14 dní. Tohle tady zatím nefotíme. Příští rok to asi fotit budeme ale vzhledem k náročnosti se na to voucher nebude vztahovat. Proto je to myšleno pro děti zhruba od 3 měsícu. Taková nejlepší doba na focení je, když už dítě aspoň trochu zvedne hlavičku.

Hezký den

Veronika Sovíčková

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli by se platil nějaký doplatek, kdyby se poukaz použil na focení mě a mého přítele a našich dvou psů?

Děkuji za odpověď.

RAWfoto

Dobry den, v tomto případě je doplatek 200,– za přítele. Za zvířata se nic nedoplací.
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru