RAWfoto

4,5 / 5 (63 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Přístup super, vzhledem k focení malého dítěte velmi profesionální a vstřícný přístup, fotky jsou nádherné, mohu jen chválit“

Cílem RAWfoto bylo, je a bude vytvářet komunitu fotografů a umělců, kteří si budou navzájem předávat zkušenosti a znalosti. Spojování lidí se stejnými zájmy a smýšlením je pozitivní trend celospolečenského vývoje, který posouvá jedince i skupiny kupředu. Tento posun znamená osobnostní i profesní růst pro každého z nás. Motivace, sebepotvrzení a nová přátelství jsou pak tou nejvyšší hodnotou, kterou Vám RAWfoto nabídne. V RAWfoto vytváříme společné projekty, hodnoty a staráme se o to, aby služby, které nabízíme našim klientům, byly na profesionální a zároveň přátelské úrovni. Máme dlouholeté zkušenosti s focením, vzděláváním a odborným poradenstvím v oblasti digitálních fotoaparátů a příslušenství, které Vám chceme předávat. Nahlédněte do našeho světa, otevřete svou fantazii a zavítejte mezi nás s úsměvem.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Radek Čech
http://rawfoto.cz/
radek.cech@rawfoto.cz
+420 739 302 081

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Focení

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku RAWfoto

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Přístup super, vzhledem k focení malého dítěte velmi profesionální a vstřícný přístup, fotky jsou nádherné, mohu jen chválit

3. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iva

Příjemný pan fotograf, krásné fotografie.

Hodnocená nabídka: 2hodinové profesionální focení
20. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Han

Perfektní focení, pan fotograf měl spoustu nápadů a dokázal zaujmout i našeho malého syna (až jsme s manželem žasli :) ). Krásné fotky. Děkujeme!

17. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Přístup fotografa i vizážistky, vše probíhalo v příjemné atmosféře i prostředí, výborná komunikace a spolupráce, nemam co vytknout :)

15. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hanýz
14. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (23)