Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čarokrásný Adršpach: 3–6 dní s s polopenzí a termíny až do podzimu 2018

4,3 / 5 Hotel Praha Adršpach (mapa) 431 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
KiloRen

Je možné v srpnu na 4 noci??? přes vikend? dekuji

Hotel Praha

Ano, zavolejte 777801991 dohodneme termím rychleji.

Tomáš

Dobrý den, je možné ubytování se psem? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Tome, ubytování s Vaším domácím mazlíčkem je možný. Příplatek se pohybuje mezi 200 – 300 Kč/noc dle velikosti mazlíka. Hezký den Jana

Daniela Vinklárková

Dobrý den. Prosím chtěli jsme se zeptat zda máte ještě volno v termínu od 2.7. – 7.7.2018. Jsme dva dospělí a 3 děti ve véku 10,13,16 let.Můžeme využít ten voucher na 5 nocí pro 2 osoby s k tomu připlatit ty děti na pristýlce? Jde to?? Děkujeme za odpovéď…Daniela a Pavel

Hotel Praha

Ano, zavolejte 777801991 dohodneme to rychleji.

Radka Fleková

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt na druhý májový svátek, respektive o apartmán. Bylo by to možné? Děkuji.

Hotel Praha

Jistě, zavolejte 777801991 dohodneme to rychleji.

Dagmar Lodinová

Kde mohu zhodnotit Silvestrovský pobyt 2017?

Hotel Praha

Nerozumín? Kuponům na Silvestr 2017 skončila platnost dnes ráno!

Milan Stibůrek

Dobrý den,omlouvám se, jsem dočasně bez telefonu, mohu vás požádat o odpověď na mou včerejší otázku prostřednicvím mailu?
děkuji Milan Stibůrek

Hotel Praha

Dodrý den, ano kredity můžete slevomatu zaplatit.

Markéta Staňková

Dobrý den,máte volný pokoj na termín 5.5.-7.5.2018 pro 2 dospělí a 2 děti,13 a 8 let.Děkuji

Hotel Praha

Mám volno 4.-6.5.2018 nebo 6.-8.5.2018. Zavolejte mi na 777801991

Milan Stibůrek

Dobrý den, je možnost uhradit celý pobyt prostřednictvím kreditů
z gallery beta?mám čtyřčlennou rodinu. 2 dospělí+2 děti (6 let a půl roční).Děkuji Stibůrek

Hotel Praha

Dobrý den, tyto kredity neznám. Třeba by to šlo, zítra se poptám. Zavolejte mi na 777801991

Jana Svítková

Dobrý den, platí pro dítě příplatek 430 kč za noc, pokud bychom nepožadovali přistýlku, ale stravu ano? Dítěti by v době pobytu byly 2 roky a 8 měsíců.
Děkuji Jana

Hotel Praha

Ano je to cena za pobyt. Lůžko, strava, teplá voda, ručník, osuška, někdy i topení, služby…

Edita

Dobrý den, když si koupíme voucher, musíme hned rezervovat pobyt? Nebo si to rozmyslet a časem rezervovat, platnost je až do podzimu 2018, děkuji.

Hotel Praha

S rezervací můžete počkat po novém roce nebo i déle, máte-li to jako dátek nebo ještě nevíte termín.

Monika Hrnčiříková

Dobrý den, jak dlouho potrvá vaše akce? Do konce roku, nebo i po Novém roce? Děkuji M.Hrnčiříková

Hotel Praha

Akce budou i mo novém roce. Máte-li však vybraný termín, neváhejte a rezervujte na 777801991. Po novém roce může být obsazen.

Martin

Dobrý den,
přemýšlíme o pobytu ve Vašem hotelu. Mohli by jste nám případně vystavit fakturu na vybraný pobyt u Vás?

Hotel Praha

Ano, děkuji. Zavolejte mi na 777801991 řeknu Vám jak na to.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru