Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

500 g hluboce zmražených loupaných krevet bez přidané vody, velikost 71–90

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Josef Prokop

Přeji pěkný den,

pokud obejdu slevomat a koupím přímo na bonfood je to stejná cena, protože je tu nepálené poštovné. Je to tak?

Bonfood.cz

Dobrý den,
to asi ne, protože tady máte slevu, na krevety u nás teď není, takže pokud si koupíte jen krevety, v obou případech zaplatíte dopravu
s pozdravem
Pavel Domkář

Samička

Dobrý den,

mohu dostat v sáčku pouze SAMICE ?

Samce já totiž nemám rád.

Děkuji za odpověď

Bonfood.cz

Dobrý den,
jedině,že byste si je přijel vysexovat.
s pozdravem
Pavel Domkář

Karolína

Dobrý den, přesně, souhlasím s paní výše. Doprava 150,– Kč je darda a zvýhodněná cena zboží se tím zcela stírá. Osobní odběr by byl řešením......

Bonfood.cz

Dobrý den,
nepředpokládáme,že by si někdo objednával jen krevety, doprava na mražené zboží něco stojí, stejně je ale v porovnání s běžnou dopravou laciná, uvědomte si,že pokud zákazník objedná třeba ve slevě 20 kg filé, je to za asi 2500 korun a má dopravu za 150 korun, zkuste si nechat doručit 20 kg balík třeba od PPL. Osobní odběry jsme zrušili kvůli EET, protože doplatky na místě kvůli váženému zboží by vyžadovaly od každého odběrného místa pokladnu s EET, to nám při našich obratech na místech osobních odběrů nikdo nebude instalovat. Je rovněž třeba si uvědomit,že doprava je po celé ČR,takže ani do budoucna nebude možné,že byste si objednali třeba za 300 korun a neplatili dopravu.
s pozdravem
Pavel Domkář

Nina K.

Nabídka mne vždy zaujme, ale odradí mne cena 150Kč za dopravu. Není možný osobní odběr (v Praze)?

Bonfood.cz

viz nahoře

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru