Kategorie

Bonfood.cz

4,8 / 5 (185 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvělá komunikace od firmy Bonfood. Jak s paní Nellou Domkářovou po e-mailu, tak s řidičem co ryby dovezl. Losos je dobře zabalený, vypadá dobře na pohled a i skvěle chutná. Určitě budu objednávku opakovat. :)“

Váš specialista na ryby a plody moře

Dnešní nabídky Bonfood.cz

Hodnocení podniku Bonfood.cz

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 dle 185 hodnocení
Martina

Skvělá komunikace od firmy Bonfood. Jak s paní Nellou Domkářovou po e-mailu, tak s řidičem co ryby dovezl. Losos je dobře zabalený, vypadá dobře na pohled a i skvěle chutná. Určitě budu objednávku opakovat. :)

Dnes
Užitečné? Ano
Lediu

Výborné maso bez kostí. Takhle dobrou tresku jsem ještě nejedla, je výborná. Vůbec nesmrdí rybinou, je šťavnatá. Snědl to i syn, který ryby jinak jíst nechce. Dal si rád i lososa mraženého na moři, kterého jsme spolu s treskou objednali, ten byl také výborný. Rychlá a jednoduchá příprava v troubě. Prakticky zabalené 400 g je rozděleno na 2 porce po 100 g. Velmi praktické balení. Jsem z toho nadšená, doporučuji všem známým. Někteří už si také objednali a kamarádka mi volala, že je nadšená taky :-). Ryby jsou zamražené přímo na lodi, což hodnotím jako obrovské +, mají tak méně histaminu. Za sebe ráda doporučuji a jdu objednat znovu. Při objednání a doručení také vše proběhlo v pořádku.

Včera
Užitečné? Ano
Lediu

Losos byl zabalený v balíčkách po 1 kg.
Doprava byla skvělá, pán co ryby přivezl byl velmi milý.
Den před doručením přišel čas s rozmezím 1 hodiny a skutečně v té době pán s rybami přijel.
Celkově jsem velmi spokojená, jdu si objednat znovu.
Dlouho jsem hledala ryby zmražené na moři, mají méně histaminu, což je dobře. Jsem ráda, že jsem našla zde na Slevomatu. Ráda budu objednávat dál. Jsem také nadšená z tresčího filé bez kostí zmraženého na moři.
Lze zadat více voucherů ze Slevomatu do jedné objednávky u firmy Bonami, ale je třeba zadat každý voucher zvlášť do samostatného řádku, chvíli nám trvalo než jsme na to přišli :-).

U jednoho balíčku jsem po převzetí zjistila, že je porušené vakuum.
Jedna z porcí lososa nechutnala úplně dobře, chuť byla jakoby se při kuchání třeba u kapra propíchla žluč a maso tím bylo nasáklé. Ostatní porce měli chuť jinou velmi dobrou.
.

Včera
Užitečné? Ano
Monika

Výborné, prakticky balené, chutná všem, super cena.

Včera
Užitečné? Ano
Dana

Objednali jsme si více druhů a jsme moc spokojení. Předání proběhlo v naprostém pořádku. Doporučujeme.

Včera
Užitečné? Ano

Další hodnocení (101)