Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zimní či jarní dovolená v Krkonoších s polopenzí a lahví vína pro dva

4,5 / 5 Pension u Bernardýna Harrachov (mapa) 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Žaneta Manhartová

Dobrý den,máte volný termín na víken 4.5.-6.5.2018?děkuji

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
momentálně ještě volný termín máme. Pro bližší informace o pokoji a termínech mě prosím kontaktujte na 604242391.
Policar

Věra

Dobrý den, je volný termín 23–25.2.2018 pro dva. Děkuji Věra

Pension u Bernardýna

Volné termíny prosím ověřujte na 604242391
Policar

Pension u Bernardýna

Volné termíny prosím ověřujte na 604242391
Policar

Lucie

Dobrý den, snažím se dovolat na uvedené telefonní číslo, ale bohužel nikdo nezvedá. Máte ještě volno v termínu od 2. do 4. března – dvoulůžkový pokoj? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie,

telefonovala jsem nyní hotelu a Vámi vybraný termín je v tuto chvíli bohužel plně obsazen. Pro zjištění aktuální dostupnosti případně jiných termínů volejte na číslo: 604242391.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Nikol

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný pokoj pro dvě osoby na 2 noci v jakémkoliv termínu 9.-25.2. ? Děkuji za odpověď.

Pension u Bernardýna

Volné termíny prosím ověřujte na 604242391.
Policar

Sona

Dobrý den mate jeste volné termíny na únor ? Rozmezí 10–19.2 ? Dekuji

Pension u Bernardýna

Dobrý den,

V tomto rozmezí bohužel ne.
Policar

Martina

dobrý den, píšete :děti do 3,9 let zdarma při pobytu dvou dospělých osob na pokoji. znamena to, že maji pristylku zdarma? nebo je to bez naroku na luzko. dekuji

Pension u Bernardýna

Dobrý den,záleží na domluvě. Můžeme Vám připravit,postel, přistýlku popř.rozkládací dětskou postýlku.
Policar

Kristýna

Dobrý den,
chci se jen zeptat,jak dlouho tu bude tato nabídka?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Týno, toto Vám nejsem momentálně schopna říci, ale nemusíte se ničeho bát. Cca 2 dny před ukončením nabídky se u ní objeví odpočet ;) Hezký zbytek dne Jana

Šárka Tlačilová

Dobrý den, máte volné dva pokoje pro dvě rodiny ( 2 dospělí+1 dítě 3 roky) v termínu od 8.2.-11.2. Děkuji Talčilová

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, dotazy ohledně volných termínu Vám rádi zodpoví na e-mailu: ubernardyna@seznam.cz nebo na tel.: 604 242 391. Hezký den Janča

Michaela

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala zda máte volno v termínu 1.-4.2.2018 nebo 8.-11.2.2018 případně od 1.-4.3.2018 pro 4 osoby? Může být 1×4lůžkový pokoj či 2×2lůžkový pokoj. Předem děkuji za odpověď :)

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
Aktuálně volné termíny Vám rád sdělím na 604242391
Policar

Petra Cvrkalová

Dobrý den,
máte prosím volno v termínu 30.3. – 2.4. pro dvě osoby?
Děkuji,
P. Cvrkalová

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, tato nabídka je omezená v tomto datu, tedy tento pobyt nelze naplánovat na Vámi zvolený datum. Hezký den Janča

Kristýna Čubanová

Dobrý večer,

chtěla bych se zeptat, zda-li máte volné dva dvojlůžkové pokoje v termínu 26.-28.1.2018?

Předem děkuji.

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
Aktuálně volné termíny Vám rád sdělím na 604242391
Policar

Iveta Elmokdadova

Rada bych se zeptala,jestli by jste meli volny pokoj od 18.12.2017 na 2 noci,nebo 27.12.

Dekuji
S pozdravem

 Iveta

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,

silvestroské pobyty jsou od 26.12.již vyprodány.
Policar

Iva Václavíková

Dobrý den, vím, že počasí se ovlivnit nedá, ale můžete mi prosím ze zkušeností uplynulých let říct, zda u vás bývá ještě v březnu sníh? Velice děkuji.

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,

Sjezdovka bude jako každoročně v provozu určitě do16.4. a pak dle zajmu a sněhových podmínek se prodlužuje.
Policar

Vobrubová

Dobrý den,
měli by jste volné ubytování pro 2 od 1.2–3–2.2017 ?
Dškuji- S pozdravem Vobrubová

Pension u Bernardýna

V tomto termínu volný pokoj nemáme.
Policar

Květa

Dobrý den,
v termínu od 22.-25.2. 2018 by bylo volno. Chtěla bych variantu 4dny – 3 noci + dítě 7let.
 Díky.

Pension u Bernardýna

Dobrý den,

V tomto termínu volný třílůžkový pokoj momentálně máme. Aktuálně volné termíny prosím ověřujte na 604242391
Policar

Mirka Dol

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by k variantě pro 2 lidi na 3 dny 2 noci šli dokoupit 2 děti už rovnou předem, jelikož bych chtěla dát poukaz k vánocům. Předem děkuji

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,

Určitě lze doplatek zaslat již předem aby byl dárek kompletní bez dalších nákladů.
Prosím kontaktujte mě na 604242391 ohledně bližším informacím.
Policar

LenkaL.

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat kde najdu volné termíny popřípadě jestli by jste měly volný termín 22.1–25.1 .2 pokoje Děkuji

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,
ohledně aktuálně volným termínům mě kontaktujte na 604242391
Policar

Simona

Dobry den. V terminu 26.2. – 2.3. 2018 by bylo volno? Jedna se o tri a ctyrluzkovy pokoj. Diky za odpoved.

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,
ohledně aktuálně volným termínům mě kontaktujte na 604242391
Policar

Jana Prokopová

Dobrý den, máte prosím volný 2 lůžkový pokoj v termínu 19.2. – 21.2. 2018?

Michaela T.

Dobrý den, prosím máte volný termín v období mezi 10 – 18 únorem na 3 noci pro dva dospělé a dvě děti ve věku 3 roky a 7 let. Děkuji Michaela T.

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,
ohledně aktuálně volným termínům mě kontaktujte na 604242391
Policar

Marek Šírl

Dobrý den,prosím máte volný termín od 3 února na 7 nocí pro dva dospělé a dvě děti ve věku 2 roky a 7 let.Děkuji Šírlová

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
V tomto termínu ještě volné termíny máme.
Prosím o zavolání na 604242391 ohledně aktuálně volným termínům.
Policar

Lukáš

Dobrý den, je možnost mít k večeři na výběr z několika jídel? děkuji

Pension u Bernardýna

Dobrý večer,

Večeře je jednotná, polévka + hl.chod
Policar

Marketa

Dobry den máte volný termín pro 2 dosp+2deti(8,11)v ter­mínu 19–26.2.18?Děkuji,jaka konecna cena?

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
V tomto termínu ještě volný pokojmomentálně máme.
Ohledně bližším informacím mě prosím kontaktujte na 604242391
Policar

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru