Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Relaxace pro páry v Thajském ráji: masáž, Garra Rufa a osvěžující nápoj

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Nové Město  (mapa) 1 706 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ddd

Dobry den,
60 min je pro oba lidi nebo je to rozdelene po 30ti minutach pro kazdeho?
Dekuji.

Thajský ráj

Dobrý den ,
je to 60 min pro každého, dvojce si užívá masáž společně. Krásný den :)

Slevomat.cz

Dobrý den, 60 minut je to pro oba, dvojice si užívá masáž společně. Hezký den, Tereza.

Terezie

dobrý den, jak vlastně párová masáž probíhá, je též v oblečení jako thajská??? Nebo vysvleční vč. ručníků, nějak se nemohu dohledat a každé thajské studio dle mých zkušeností dělá jinak. děkuji

Thajský ráj

Dobrý den, párová masáž je tradiční thajská. Masáž se dělá na sucho a tím pádem klient může zůstat oblečený. Nicméně ze zkušenosti klientů a jejich komfortu doporučujeme se vysvléct do spodního prádla. Hezký den

Honza

Dobry den, chtel jsem se informativne zeptat jaky je rozdil mezi parovou thajskou masazi a partnerskou masazi? Myslim tim jejich prubeh atd? Dekuji

Thajský ráj

Dobrý den Honzo, partnerská masáž je více zaměřena na duševní pohodu obou partnerů a propojení jejich energii. Tento typ masáže je zaměřený hlavně pro páry jako takové, na rozdíl od párové masáže, kde můžete tuto proceduru využít i se svým kamarádem. Hezký den :)

Monika

Dobry vecer, po vcerejsi objednavce a platbe mi stale neprisel voucher ( ani do nevyzadane slozky :) dekuji za info jak postupovat dale.

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, vouchery jsme Vám zaslali znovu, tak snad se nikam nezatoulaly. Krásné Vánoce :-)

Lucie

Dobrý den,včera jsem na pobočce poslala platbu,mohu se zeptat zda jste mi voucher už poslali?Či zda se mohu spolehnout že mi přijde do Vanoc?

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme, že se ozýváte. Vaše platba nám dorazila a voucher by Vám měl dorazit obratem na email, pro jistotu jsem Vám jej ale poslala znovu. :-) Zkontrolujte si případně také spam nebo hromadné emaily, je možné, že spadl tam. Hezký den, Tereza.

Sabi Tetivová

Dobrý den,

Pokud bych chtěla změnit voucher v dárkový poukaz, tak mi bohužel na stránkách nejde tato část otevřít a hlásí mi to chybu.

Nevíte čím to může být?

Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabi, dneska všechno funguje, tak jak má … asi nějaký skřítek neplecha si hrál s naším serverem. Hezký dne Janča

Matěj brych

Dobrý den jít mám zaplaceno a ještě mi nedorazila voucher?dekuju za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Matěji, vouchery Vám byly zaslány na Vámi zadaný e-mail, zkontrolujte tedy poštu a mrkněte radši i do spamu nebo nevyžádané pošty. Hezký den :-)

Andrea Milfaitová

Dobry večer. Kolik prosim je administrativni poplatek pri vymene za relaxačni masaz. Dekuji

Thajský ráj

Dobrý den Andreo, poplatek za výměnu masáže se odvijí od délky masáže, varianty masáže a omezení využití v dané akci. Pro více informací prosím kontaktujte Vámi vybranou pobočku :)

Veronika

Dobrý den, kolik je prosim poplatek při změně thajske masáže na olejovou (pro dva).Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Veroniko,
administrativní doplatek číní 100,–Kč/osoba. Hezký den

Handulea

Dobrý den, kolik je ten administrativní doplatek při změně pravé masáže na relaxační olejovou? děkuji

Thajský ráj

Dobrý den,
administrativní doplatek činí 100,–Kč/osoba.Krásný den

Michaela

Dobrý den, v případě změny u thajské na olejovou, tak je administrativní poplatek kolik peněz, děkuji?

Thajský ráj

Dobrý den Michaelo, administrativní doplatek činí 100,–Kč/osoba.Krásný den

Romana

Dobrý den!
Šlo by voucher proměnit na 2 masáže pro jednotlivce?

Thajský ráj

Dobrý den Romano, Bohužel nelze. Hezký den

Lucie S.

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi párovou a partnerskou masáží?

Děkuji.

Thajský ráj

Dobrý den Lucie, partnerská masáž je více zaměřena na duševní pohodu obou partnerů a propojení jejich energii. Tento typ masáže je zaměřený hlavně pro páry jako takové, na rozdíl od párové masáže, kde můžete tuto procedůru využít i se svou kamarádkou.

Jitka Holasová

Dobry den,

rada bych voucher koupila jako darek a hned ho promenila za poukaz na Thajskym raji,jen si nejsem jista jake jmeno,mejl a telefon tam mam dat,kdyz je to jako darek?Mam dat svoje inicialy?Nebo odbdarovaneho?De­kuji a preji hezky den.

Slevomat.cz

Dobrý dne, Jitko, určitě by bylo lepší udat údaje obdarovaného a nebo počkat až pod Vánoční stromeček, ať si toto udělá obdarovaný. Hezký den Jana

Petr

Dobrý den Koukal jsem se na e-mail ale nic tam nemám můžete mi to poslat na telefonní číslo nebo ještě jednou na Stavynoha1@seznam.cz Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Petře, e-mail s voucherem vám byl zaslán již včera ráno. Nicméně Vám ho pošlu nyní ještě jednou. Zkontrolujte znovu poštu a mrkněte třeba i do spamu a nevyžádané pošty :-) hezký den

Petr

Dobrý den mám takový problém na můj e-mail Stavynoha1@seznam.cz mi nepřišli doposud voucheri Tak vás prosím kdyby to šlo pošlete mi to na nový email Brayenvarga@seznam.cz děkuji Vám mockrát

Petr

Dobrý den mám takový dotaz před dvouma dněma jsem zaplatil na Slevomatu vaši nabídku a zatím mi nepřišel žádný voucher

Slevomat.cz

Dobrý den Petře, vouchery Vám včera byly zaslány na e-mail. Zkontrolujte radši ještě jednou poštu a mrkněte se třeba do spamu nebo nevyžádané pošty :-) hezký den

KIKA

Je to klasická suchá masáž? Dalo by se dokoupit, aby to byla olejová masáž? Děkuji za odpověď

Thajský ráj

Dobrý den,
Jedná se o pravou thajskou masáž, pokud by jste chtěla změnit na relaxační olejovou masáž, tak lze za administrativní doplatek. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru