Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Beskydská pohádka pro dva: Polopenze a neomezená sauna, bazén i fitness

4,4 / 5 Hotel Prosper**** Čeladná (mapa) 108 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eliška

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli máte ještě nějaké volné pokoje v termínu od 21.1.-4–2. pro 2 osoby na 3 dny (2 noci) s polopenzí? Předem děkuji.

Hotel Prosper****

Dobrý den,
kontaktujte prosím přímo recepci hotelu buď telefonicky na čísle 558440311 nebo emailem na recepce@hotel-prosper.cz.
S pozdravem a přáním hezkého dne recepce hotelu

Lenka

Dobry den, chtěli bychom zakoupit voucher dva dospělí a dve děti 10 a 13 let s polopenzí. Prosim kolik by stal doplatek a jak by to bylo s ubytováním. Předem děkuji za odpověď

Hotel Prosper****

Dobrý den,
pro bližší informace ohledně doplatků za děti kontaktujte přímo recepci hotelu Prosper na emailu: recepce@hotel-prosper.cz, nebo telefoním čísle 558440311.
Recepce hotelu.

Darmovzalova.l@seznam.cz

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli jde platnost voucheru do 31.6.2018.Děku­ji Vánová

Hotel Prosper****

Dobrý den, bohužel ne.
S pozdravem recepce

Jamborová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné v rámci jednoho voucheru ubytování dvou osob, ale v oddělených pokojích (jednolůžkových/a­partmán) atd.
Děkuje,

Hotel Prosper****

Dobrý den,

kontaktujte prosím přímo recepci hotelu buď telefonicky na čísle 558440311 nebo emailem na recepce@hotel-prosper.cz.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Věra Růžičková

Dobrý den, Chci poukaz uplatnit z FKSP.Praciji ve Fakultní nemocnici Brno.A chtěla bych pobyt prodloužit ó jednu noc, děkuji

Hotel Prosper****

Dobrý den, prosíme kontaktujete nás přímo na emailu recepce@hotel-prosper.cz pro bližší info. Recepce hotelu.

Magdalena Matoušková

Dobrý den, rádi bychom využili Vaši nabídku ze slevomatu a to v termínu 28.3. až 30.3.2018. Bylo by možné v tomto termínu zarezervovat 1 dvoulůžkový pokoj? Ćíslo voucheru bychom zaslali obratem. Děkuji Matoušková

Slevomat.cz

Dobrý den, Magdaleno, pro zjištění aktuální dostupnosti termínu je třeba kontaktovat přímo hotel na e-mailu recepce@hotel-prosper.cz nebo telefonu +420 558 440 3­11. Užijte si pobyt. :) Sára

Bláža

Dobrý den, měli by jsme zájem,jsme 4 páry + 1 osoba.Platila by ta samostatná osoba polovinu že stanovené ceny s tím, že by jsme brali přistýlku ? Děkuji za odpověď

Hotel Prosper****

Dobrý den,

kontaktujte prosím přímo recepci hotelu buď telefonicky na čísle 558440311 nebo emailem na recepce@hotel-prosper.cz.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Martina

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat kdybych si u vás objednala příští týden
Váš poukaz š platností od data které zde uvádíte. Do kdy byste mi ho mohli doručit??? Mám to k narozeninám jako dárek a potřebovala bych ho do 1.12.2017.
Děkuji za brzkou odpověd
S pozdravem
Martina Mehmed

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino. Pokud budete platit kartou online, tak Vám voucher dorazí do emailu ihned. V případě bankovního převodu 2–4 pracovní dny. Když si do košíku přidáte i dárkové balení, které by Vám přišlo poštou, dělalo by to dalších 7 pracovních dní. :) Janča

Renáta

Dobrý den, chtěla jsem si objednat wellness pobyt pro rodiče, objednávka se zdařila až po způsob úhrady. Tam bohužel rychlá platba se nezdařila. Bylo tam psáno jiný způsob úhrady, ale vůbec mně to nepustilo. Docela mě to mrzí, Váš pobyt mě velice zaujal, recenze jsou skvělé a jiný styl platby mi to nenabídlo. R

Hotel Prosper****

Dobrý den,

kontaktujte prosím přímo slevový portál. S pozdravem recepce hotelu

Nikol

Dobrý den, chtěli bychom si objednat voucher na wellness pro 2 a navíc bychom vzali 8 letého syna. Můžete mi napsat cenu ubytování, polopenze a wellness pro 8 leté dítě? Děkuji

Hotel Prosper****

Dobrý den,

kontaktujte prosím přímo hotelovou recepci buď na tel. čísle 558 440 311 nebo na email recepce@hotel-prosper.cz.

S pozdravem

Renáta

Dobrý den. chci se zeptat, rádi bychom zakoupili wellnes pobyt jako vánoční dárek rodičům, na dvě noci. Lze to uplatnit v příštím roce? na termínu nezáleží, přizpůsobíme se. Od období 1.1.2018 –12.12.2018. Děkuji za odpověď. Rabová

Slevomat.cz

Dobrý den, Renáto, voucher je platný v období 2.1.-30.3.2018. Můžete si koupit buď termínovanou variantu a rovnou si vybrat termín, nebo je možnost netermínované varianty, kde je nutné si udělat rezervac v dostatečném předstihu na e-mailu recepce@hotel-prosper.cz nebo telefonu +420 558 440 311 a při rezervaci uvést kód voucheru. Krásný den a ať se dárek líbí, Míša :-)

Kateřina

Dobrý večer, prosím, máte volný termín 15.-17.12.2017, dvoulůžkový pokoj? Děkuji

Hotel Prosper****

Dobrý den,

ohledně volných termínů kontaktujte prosím přímo hotelovou recepci buď telefonicky na čísle 558 440 311, nebo e-mailem
na recepce@hotel-prosper.cz.

S pozdravem a přáním hezkého dne recepce hotelu

Vendula Štýblová

Dobrý den, máte prosím v termínu 20.-30.11. volné dva pokoje pro dva dospělé a jedno dítě? Plánujeme pobyt na tři noci. Děkuji

Hotel Prosper****

Vážená paní Štýblová,
ve Vámi žádaném termínu Vám můžeme nabídnout 2 volné pokoje během 25.-30.11. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním krásného dne, Recepce hotelu

Mullerova Nikola

Dobrý den chtěla bych se zeptat jaka je doba splatnosti u vás. Chceme to objednat rodicum k vanocum jako darek dekuji mullerova

Hotel Prosper****

Dobrý den,

platnost poukazu je od 2. 1. do 30. 3. 2018. S pozdravem recepce hotelu

Marta

Dobrý den bylo by možné nacenit pobyt pro dva důchodce na 5nocí v květnu příštího roku.Děkujeme Harcovi

Hotel Prosper****

Dobrý den,

kontaktujte prosím přímo recepci hotelu buď telefonicky na tel. č. 558 440 311 nebo emailem na: recepce@hotel-prosper.cz.
S pozdravem recepce hotelu

Barbora Paráková

Dobrý den je možné bazén navštívit i s 8mesicni dcerou??když by měla plavací plenu?dekuji

Hotel Prosper****

Dobrý den, ano je to možné.

S pozdravem Recepce

YVONA JUŘENOVÁ

Prosím měli by děti vstup do welnes v ceně,nebo by se muselo doplacet Yva

Hotel Prosper****

Děti by měly v ceně saunu i bazén.

YVONA JUŘENOVÁ

Dobrý den,bylo by se u vás možno ubytovat se 3 dětmi,to malé by mohlo spát s námi v posteli.Děti mají 1 rok,4 roky a 9 let,děkuji Yva

Hotel Prosper****

Dobrý den, ano je zde možnost ubytovat se s dětmi v pokoji podkrovním 3+1.

S pozdravem
Recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru