Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odpočinkový pobyt v Lednici včetně bohaté snídaně i varianty s degustací vín

4,3 / 5 Relax Hotel Štork Lednice (mapa) 77 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Simona Lužová

Děkuji za odpověď děti se narodily 4.12.2015 mají něco málo přes dva roky, takže by pro ně mělo platit dítě do tří let. Doma spí také na velké posteli přistýlku bychom si z boku zabezpečili. Můžete mi poslat jestli máte volné víkendové termíny 2 pokoje, chtěli by jet i známí s 1dítětem. S pozdravem Lužová

Relax Hotel Štork

Dobrý den dobře kontaktujte prosím recepci na tel 733133833 bud dnes do 19.00 nebo ve vsedni den od 8.00 do 17.00 děkuji Štorková

Simona Lužová

Dobrý den, zaujala nás vaše nabídka. Máme dvouletá dvojčátka dívám se, že děti do 3let máte zdarma. Je možné si připlatit jednu přistýlku?Tzn. že jedno dítě by spalo s námi a druhé na přistýlce? Dále mě zajímá stravování máte napsáno děti bez nároku na stravu, když půjdu snídat tak dítě na pokoji nenechám.Jak se tedy řeší strava takto malých dětí? V příplatcích jsem nenašla. Děkuji

Relax Hotel Štork

Dobrý den, děkuji za dotaz, prosím o přesné datum narození dětí, zda jsou opravdu do 3 let. Pokud si připlatíte přistýlku, stojí 300 Kč na noc, ale nemá žádnou zábranu, nevím, jak je dítě staré, zda by nespadlo. Další možnost je pro děti do 3 let postýlka za 100 Kč na noc. Nebo vlastní skládací. Nasnídat se mohou s vámi bez příplatku. Dítě starší 3 let pokud spí s rodiči, platí 70 Kč za snídani. Pokud máte dvě děti, doporučila bych ubytování ve studiu, je prostornější a má kuchyňský kout, příplatek je 50 Kč za dospělou osobu a noc. Nebo apartmá 100 Kč za osobu a noc. V případě dalších dotazů můžete kontaktovat recepci od Po do So od 8:00 do 17:00. děkuji hezký den Štorková RELAX HOTEL ŠTORK Lednice

Veronika Poláková

Dobrý den,děkuji za odpověď.Tak teď se musím ještě zeptat jednou protože mi řekli špatné datum 16.3 až 18.3. 2018 díky a hezký den Poláková

Veronika Poláková

2 pokoje děkuji Poláková

Relax Hotel Štork

Kontaktujte prosím recepci tel 733133833 nebo recepce@relaxhotelstork.cz děkuji Štorková

Veronika Polakova

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín 13.3.až 15.3. 2018.Děkuji za odpověd Poláková

Relax Hotel Štork

Dobrý den paní Poláková. V daném termínu je volno, pro objednání kontaktujte naši recepci s číslem voucheru děkuji hezký den Štorková

Irena Dostálová

Dobrý den,v roce 2013 jsme u Vás byli na jaře koncem dubna,prosím o sdělení zda by bylo možno si zarezervovat pobyt až na duben. Děkuji Dostálová

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Momentálně Vám bohužel nedokáži říci, zda se tato nabídka bude opakovat i pro měsíc duben/květen. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Jinak si samozřejmě můžete koupit pobyt u hotelu bez akce. :) Hezký den, Tereza

Relax Hotel Štork

Dobrý den duben zatím neplánujeme. Pokud by se něco změnilo bude nabídka. Jako last minute. Děkuji za pochopení Štorková

Jakub K.

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli by bylo možné u balíčku vyměnit tu saunu za ještě jednu nebo dvě vířivky.
Předem dekuji6za odpověď.

Relax Hotel Štork

Dobrý den děkuji za dotaz služby nevyměňujeme. Hezký den Štorková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru