Odpočinkový pobyt v Lednici včetně bohaté snídaně i varianty s degustací vín

62 zákazníků
Online rezervace
Víkendové pobyty s řízenou degustací vína
Víkendové pobyty s řízenou degustací vína
Hotel jen pár kroků od zámku a parku
Hotel jen pár kroků od zámku a parku
Vstup do sauny, infrakabiny a vířivky
Vstup do sauny, infrakabiny a vířivky
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro dvě osoby
 • 2× bohatá bufetová snídaně pro oba
 • 1× vstup do vířivky na 20 minut pro oba
 • 1× využití sauny na 2 hod. pro oba
 • 1× vstup do infrakabiny na 30 minut pro dvě osoby
 • 1× láhev zemského vína
 • 10% sleva na hodinové masáže 

Strava

Snídaně

Omezení

Voucher nemůžete využít v období 21. 12. 2017 – 2. 1. 2018.

Online rezervace
3 960 Kč 2 490 Kč
2 osoby, 4 dny (3 noci)
Online rezervace
5 460 Kč 3 390 Kč

Někdo chodí do lednice mlsat, někdo v Lednici relaxuje. Do které skupiny patříte vy?

Tak tomuhle se říká pobyt snů! Úžasná lokalita, skvělé víno a k tomu relax ve vířivce a sauně. Dokonalost sama. Vydejte se ve dvou do pohádkové Lednice, která je nejnavštěvovanější památkou UNESCO u nás.Ubytujete se v Relax Hotelu Štork, který je jen 300 metrů od zámeckého areálu. Na výběr máte vouchery na pobyt v termínu, který si sami vyberete, nebo vouchery na víkendové pobyty s degustací, které jsou v pevně daném termínu v lednu a únoru na Valentýna.

Útulné ubytování a wellness

Personál vám nachystá dvoulůžkový pokoj s Wi-Fi, zdravotními matracemi a TV. V koupelně, která je součástí pokoje, najdete fén. Hotel má také jeden bezbariérový pokoj. Bezbariérový přístup je i do vinárny a wellness centra. Hotelové wellness centrum nabízí vířivku, finskou a infrasaunu. Objednat si můžete také masáže.

Parkovat můžete zdarma na kamerově hlídaném parkovišti. Na děti čeká hřiště, které je jen 20 m od hotelu.

Volný čas a turistické zajímavosti

lednickému zámku a do centra města to budete mít jen dvě minuty pěšky. V areálu zámku se můžete procházet po malebných cestičkách nebo se třeba projíždět po řece Dyji na loďkách,  domluvit si můžete také projížďku na koni. 

Spolu s plavkami, které užijete ve wellness, si určitě zabalte i kola. Rovinatá krajina jižní Moravy přímo svádí k mnoha výletům.Cyklos­tezky vás zavedou po krásách celého Lednicko-valtického areálu, který je součástí kulturního dědictví UNESCO a pro jeho krásu se mu přezdívá zahrada Evropy. Navštivte rozlehlý park s věhlasnými novoromantickými stavbami jako je lovecký zámeček, mina­ret, kolonáda a stavte se také ve Val­ticích.

Tipy, co dělat

Zámek Valtice Zámek Valtice

Město Valtice je někdejší rodinnou rezidencí lichtenštejnských knížat, dominantou města je kostel Nanebevzetí Panny Marie a barokní zámek s kaplí. Obec se pyšní oficiálním titulem „hlavní město vína“, sídlí zde Národní vinařské centrum, které provozuje veřejnou degustační expozici Salon vín ČR. 

Lednice Lednice

Lednický zámek s rozlehlou zahradou patří mezi nejkrásnější komplexy v ČR a je rovněž zapsán v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. K zámku přiléhá velký historický skleník, v okolí se rozkládá rozsáhlý park se vzácnými dřevinami, rybníky a zajímavými stavbami – nenechte si ujít např. minaret. 

Rozhledna Slunečná Rozhledna Slunečná

Vypravte se do Velkých Pavlovic a vystoupejte vinicemi k rozhledně Slunečná. Odměnou vám budou působivé výhledy do vinařského kraje.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Relax Hotel Štork
Čechova 272, Lednice, 69144

Relax Hotel Štork

Čechova 272, Lednice

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Wellness
Kolárna
Hodnocení podniku
4,4/5 (107 hodnocení)
Adam

místní okolí, příjemný personál.

Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Termín si rezervujte s dostatečným předstihem na tel. 733 133 833 nebo  519 440 940 (volejte od pondělí do soboty v době od 8:00 do 17:00 hodin). Při rezervaci uvádějte počet dětí.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru provedete zároveň závaznou rezervaci. (Není třeba se informovat v hotelu o dostupnosti, pro definitivní platnost vaší rezervace je třeba voucher uhradit).  Pokud s vámi ale pojedou děti, uveďte jejich počet a věk do poznámky při koupi voucheru.
 • Možnost sčítání voucherů: Ano, vouchery můžete sčítat a pobyt si prodloužit. 
Děti
 • Děti do 3 let mají ubytování zdarma bez nároku na lůžko a stravu
 • Děti do 12 let na přistýlce za 300 Kč/noc
 • Starší osoby hradí plnou cenu dle platného ceníku
Příplatky
 • Rekreační poplatek: 15 Kč/osoba/den (neplatí osoby do 18 nebo nad 70 let a ZTP).
 • Nepovinné příplatky:
  ubytování ve studiu za 100 Kč/noc
  ubytování v apartmánu za 200 Kč/noc
 • Parkování: Zdarma na kamerově hlídaném parkovišti před hotelem.
 • Zvířata: Nejsou povolena.
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Rezervace je závazná, případná změna je možná nejpozději 14 dní před domluveným termínem. V takovém případě je nutné zavolat a požádat o jiný termín (z důvodu omezené kapacity je nutné přizpůsobit se volným termínům hotelu). Pokud nepřijedete v domluveném termínu, voucher propadá, ani není možné ho refundovat. Storno či změna rezervovaného termínu je možná max. jednou nebo po dohodě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 3 dny předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.
 • Termínová varianta 19. - 21. 1. a 16. - 18. 2.: Zrušení či změna rezervace nejsou možné.

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny