Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Země hraběte Drákuly a krásných hor: poznávací zájezd do Rumunska s polopenzí

4,4 / 5 CK Experitour Rumunsko (mapa) 181 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobrý den, hledám parťačku na tento zájezd, který také nechce doplácet za jednolůžkový pokoj. Najde se někdo? :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, zkuste sdílet všude na sociálních sítí a věřím tomu, že když řeknete že jej při sdíleném pobytu zvete na skleničku, určitě se někdo najde! Hezký den, David. :-)

Lenka

Dobrý den.
Ano. Hlásím se. Jsem také samotářka. :-) Lenka
(Dobrý den, hledám parťačku na tento zájezd, který také nechce doplácet za jednolůžkový pokoj. Najde se někdo? :-) )

Andrejka Szegedyová

dobrý den chtěla bych se zeptat na přesnější nástupní místa. Jsme z Frýdku-Místku a měli bychom veliký zájem o zájezd. Mnohokrát děkuji

CK Experitour

Dobrý den, paní Szegedyová, nástupní místa jsou Praha, Humpolec, Jihlava, Velkém Meziříčí, Brno, Břeclav a Bratislava. Nikam jinam autobus bohužel nezajíždí. Hezký den,

Jarka

bylo by užitečné napsat program zájezdu.nejen zmíněný hrad-co lze ještě navštívit,konkrétně památky,jsou-li v programu. Dík

Jitka

Dobrý den, objednali jsme si dvě místa Rumunsko, Predeal. Kdyby si ještě jedno místo do Rumunska zaplatil syn, může být s námi v pokoji na přistýlce. Nebo již by musel zaplatit navíc za samostatný pokoj. Děkuji.

CK Experitour

Dobrý den, Jitko, prosíme o upřesnění, o který termín se jedná a zdali už u nás máte vytvořenou rezervaci? Kontaktovat nás můžete také e-mailem na info@experitour.cz. Děkujeme. Hezký den,

Leneh BN

Děkuji za odpověď – nicméně ještě dnes ráno bylo možné termín 4/5 – 9/5 zakoupit. Trochu mne zaráží jednání CK, neboť jsem se u nabídek Slevomatu ještě nesetkala s tím, že by rezervovaný termín již nebyl k dispozici.

CK Experitour

Dobrý den, k tomuto nedopatřením došlo díky tomu, že vouchery na Slevomatu byly rezervované, ale nebyly uhrazené. Díky tomu se vrátily zpět do prodeje automaticky. Vzhledem k tomu, že na rozdíl od mnoha jiných CK neprodáváme své zájezdy pouze přes Slevomat, předem nemůžeme nikdy dostupnost 100 % garantovat. Přejeme pěkný den,

Leneh BN

Dobrý den,
mohu se zeptat, proč se zde dále prodává termín 4/5 – 9/5, když nám při rezervaci u CK (vouchery zakoupeny na daný termín v regulérní době) bylo odepsáno, že je zájezd již obsazený a nabídnut termín jiný nebo vrácení peněz??

CK Experitour

Dobrý den, termín 4.5.-9.5. 2018 je skutečně vyprodaný a již se na Slevomatu nenabízí. Hezký den,

Iva Chmelíková

Dobrý den, je možné ještě tento zájezd někde zakoupit, když už je zde vyprodán?

CK Experitour

Dobrý den, paní Chmelíková, aktuálně je zájezd již vyprodaný. Řešíme však navýšení kapacity nebo přidání dalšího termínu. Poprosíme Vás tedy o trpělivost. Hezký den,

Olga

Dobrý den, prosím o info, jakým autobusem se zájezd uskuteční a jak dlouho trvá cesta. Děkuji.

CK Experitour

Dobrý den, Olgo, v tuto chvíli přesný typ autobusu neznáme, ale u všech je standardem TV, WC a klimatizace. Cesta zabere cca 14 hodin. Přejeme hezký den,

Tonda

Hrad Bran nema nic spolecneho s Vladem Tepesem!

Slevomat.cz

Dobrý den, Tondo, děkujeme moc za Váš názor. Ale hrad Bran byl jednu dobu dočasně obsazen a užíván knížetem Mirceou I. (Mircea Cel Bătrân) a jeho vnukem, Vladem III. Draculou (Vlad Ţepeş). Též stojí za zmínění, že tento hrad inspiroval Brama Stokera k vylíčení Draculova hradu ve svém románu. Hezký den Jana

Daniel Pechota

Dobrý den.Chtel bych se zeptat,jak se řeší oběd během dne a kolik je potřeba peněz na jídlo a všechny vstupy během zájezdu.kde se mění peníze? děkuji

CK Experitour

Dobrý den, pane Pechoto, vstupné: Hrad Bran – 35 Lei dospělý, 25 Lei senioři nad 65 let a studenti. Zámek Peleš dle tipu prohlídky 20 – 50 Lei dospělý, senioři 10 – 25 Lei, děti a studenti 5 – 12,50 Lei. Lanovka Busteni – Babele, zpáteční dospělý 70 Lei, děti 5–12 let 36 Lei. 1 RON = cca 6 Kč. Na oběd se samozřejmě vždy čas najde. Ceny za jídlo jsou podobné, jako u nás. Peníze si můžete směnit až na místě. Výše kapesného závisí na tom, kolik chcete utrácet. Přejeme pěkný den,

Adéla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v jaké ceně se pohybují vstupy do hradu apod.?

CK Experitour

Dobrý den, Adélo, vstupné: Hrad Bran – 35 Lei dospělý, 25 Lei senioři nad 65 let a studenti. Zámek Peleš dle tipu prohlídky 20 – 50 Lei dospělý, senioři 10 – 25 Lei, děti a studenti 5 – 12,50 Lei. Lanovka Busteni – Babele, zpáteční dospělý 70 Lei, děti 5–12 let 36 Lei. 1 RON = cca 6 Kč. Přejeme hezký den,

Jarka Šišková

Dobrý den,
mám chuť vyrazit s Vámi do Rumunska, ale nemám parťáka. Souhlasila bych s možností, že byste 2. lůžko obsadili stejně individuálně přihlášenou osobou stejného pohlaví. Jsem aktivní ročník nar. 1958. Nemusely bychom tak připlácet 1-lůžk. pokoje. Některé CK tento způsob ubytování umožňují. Jak u Vás???
S pozdravem Jarka Šišková

CK Experitour

Dobrý den, paní Šišková, pokud budeme mít stejného zájemce jako jste vy, tak vás samozřejmě rádi společně ubytujeme a příplatek za neobsazené lůžko byste nehradila. V tuto chvíli však takovou další osobu nemáme. Napište nám prosím e-mail na info@experitour.cz a pokud by se někdo takový objevil, budeme Vás kontaktovat. Hezký den,

Iva Synáčková

Paní Jarko Šišková,pokud ještě nemáte parťačku tento zájezd,napište mi na mail Synackova.iva­.,@email.cz. Jsem přibližně stejného věku,možná se domluvíme.

Eva Cinkova

Dobry den, prosim o uvedeni kontaktniho telefonu k CK Experitour. Mám dotaz k priplatkove platbe jednoluzkoveho pokoje. Děkuji Cinkova

CK Experitour

Dobrý den, paní Cinkova, náš tel. kontakt je 721 591 696. Co se týká příplatku za 1lůžkový pokoj (neobsazené lůžko), tak ten je ve výši 2.390 Kč a hradíte ho přímo naší CK. Přejeme hezký den,

daniel pěchota

dobrý den,chci se zeptat,když je přihlášeno 46 zájemců v jednom termínu,pojede více autobusů.dekuji

CK Experitour

Dobrý den, pane Pěchoto, přesný počet autobusů v tuto chvíli nedokážeme specifikovat. Stejně jako v loňském roce je však pravděpodobné, že bude vypraveno autobusů více. Přejeme pěkný den,

Martina

Mám stejný dotaz, jsou k dispozici přistýlky?

CK Experitour

Dobrý den, Martino, ano jsou k dispozici 2lůžkové pokoje s přistýlkou, viz předchozí dotazy. Pěkný zbytek dne,

Radka

Dobrý den, rádi bychom vzali s sebou syna, jsou k dispozici pokoje pro 3?

CK Experitour

Dobrý den, Radko, k dispozici jsou 2lůžkové pokoje s přistýlkou. Není tedy problém ubytovat 3 osoby na jednom pokoji. Pěkný den,

Radma

Dobrý den, jsou na hotelu k dispozici 3.lůžkové pokoje?

CK Experitour

Dobrý den, k dispozici jsou 2lůžkové pokoje s přistýlkou. Hezký den,

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru