Země hraběte Drákuly a krásných hor: poznávací zájezd do Rumunska s polopenzí

Termín:

Pá 27. 4. – St 2. 5. 2018

V ceně:

Pro 1 osobu na 6 dní (3 noci)

 • Autobusová doprava tam i zpět 
 • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji ve 3hotelu
 • 3× snídaně
 • 3× večeře
 • Služby průvodce po celou dobu zájezdu
 • Pojištění CK proti úpadku

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - Hlavní nádraží
 • Jihlava - nástupní místo dle dohody
 • Brno - čerpací stanice OMV u Avion Shopping parku
 • Humpolec
 • Velké Meziříčí
 • Břeclav

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi alespoň 2 voucherů. Změna programu vyhrazena.

Uplatněte voucher do 22. 2. 2018.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu info@experitour.cz a uveďte počet osob, termín zájezdu, nástupní místo, kódy všech voucherů a kontaktní údaje.
 • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Čas odjezdu z Prahy je závazný. K odjezdu z Prahy je nutné dostavit se 15 minut předem. Další časy jsou orientační, vždy záleží na hustotě dopravy. Zkušenost však říká, že s těmito časy lze přibližně počítat.
 • Všechna nástupní místa jsou bez příplatku. Po předchozí domluvě s CK možnost nástupu na jiném místě po trase autobusu (nástup do autobusu lze domluvit i v Bratislavě).
 • Změna programu vyhrazena.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK Experitour

Petýrkova 1991/26, Praha - Chodov, CK Experitour nemá kamennou pobočku. Pro klienty jsou k dispozici na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Jednou za 100 let dává Drákula smrtelníkům propustku ze svého hradu. Máte kliku, jednu teď vystavil i pro vás.

Procestujte s CK Experitour kus Rumunska, krásné země, která turisty láká panenskou a nespoutanou přírodou, majestátními horami, historickými městy, legendami i památkami. Během 6denního zájezdu poznáte několik kouzelných míst i to, že je dobré se sem vracet.

Na cestu se vydáte moderním autobusem, a pokud počítáte dovolenou, budete nadšení, že ušetříte 2 dny – v den odjezdu (pátek 27. 4 nebo 4. 5.) se vyráží až ve 20 h a v úterý je státní svátek (1. 5. nebo 8. 5. 2018).

Nejen za Drákulou

Český průvodce, který hovoří rumunsky, vás vezme do hor, na Drákulův hrad Bran i do historických měst Sibiu či Alba Iulia. To ale není zdaleka vše, nastudujte si podrobný program zájezdu, ať víte, na co se těšit.

Po celou dobu v jednom pokoji

Po příjezdu se ubytujete ve tříhvězdičkovém hotelu uprostřed hor, ve kterém zůstanete po celou dobu. Každé ráno si tu dáte snídani, vyjedete na výlet a večer se zase vrátíte k večeři. Pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, TV a vysoušečem vlasů.

Parádní hodnocení od zákazníků

„Zájezd byl opravdu parádní. krásný prostorný autobus, výborný průvodce, který nám toho o Rumunsku věděl povědět hodně. Super zorganizované. Ubytování také pěkné, jídlo dobré. Počasí slušné (na to, jaká byla původně předpověď, tak vlastně luxusní). Určitě se sem zase někdy vrátíme.“ Lenka, květen 2017

„Dobrý den. Bylo to opravdu SUPER!!! Práce průvodce, řidičů, hotel a jeho lokalita, počasí, program zájezdu naprosto neměly chybu!!! Děkuji za všechno!“ Kateryna, květen 2017

„Zájezd byl skutečně nevšední, velmi zajímavá lokalita a vstřícný přístup průvodců (Ondra a Dan), kteří měli vždy záložní verzi plánu pro případ nepřízně počasí. Skvělá součinnost obou průvodců a faktické i historické souvislosti při výkladu o Rumunsku. Moc pěkné ubytování a skvělé jídlo (vše čerstvé a bio kvalita formou švédských stolů).“ Petra, květen 2017

Kalkulace ceny

Další informace

 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu info@experitour.cz a uveďte počet osob, termín zájezdu, nástupní místo, kódy všech voucherů a kontaktní údaje.
 • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Čas odjezdu z Prahy je závazný. K odjezdu z Prahy je nutné dostavit se 15 minut předem. Další časy jsou orientační, vždy záleží na hustotě dopravy. Zkušenost však říká, že s těmito časy lze přibližně počítat.
 • Všechna nástupní místa jsou bez příplatku. Po předchozí domluvě s CK možnost nástupu na jiném místě po trase autobusu (nástup do autobusu lze domluvit i v Bratislavě).
 • Změna programu vyhrazena.
Děti
 • Platí jednotná cena pro všechny věkové kategorie, i dítě musí mít vlastní voucher.
Příplatky
 • Vstupy do objektů dle programu.
 • 1lůžkový pokoj za příplatek 2 490 Kč, uhradíte v CK.
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CK Experitour.

Hodnocení podniku

Kateryna

Dobrý den. Bylo to opravdu SUPER!!! Práce průvodce, řidičů, hotel a jeho lokalita, počasí, program zájezdu naprosto neměly chybu!!! Děkuji za všechno!

8. 5. 2017
Smrzova

Vše bylo super od začatku až do konce díky Danovi, ktery byl vždy ochoten poradit s čimkoliv. Jeho výklad o historii byl famózní. Děkuji a vřele doporičuji. Monika

10. 5. 2017
Lenka

Líbilo se nám všechno! Naprosto prádní zájezd, delegáti Dan a Ondra super týpci, hotel nádherný, jídlo úžasné…jsme moc spokojeni a klidně bychom si to zopakovali :)

10. 5. 2017
Markéta

UZASNY pruvodce Ondra, promyslena organizace, vyborna komunikace, krasny a cisty hotel, vyber z mnoha jidel jak u snidane tak vecere, pekny program, pocasi vyslo :-) …DOPORUCUJI!!! :-) :-) :-) :-)

10. 5. 2017
Daniel

– Milý průvodce – věnoval se nám celou dobu zájezdu a vyprávěl mnoho zajímavostí o Rumunsku
- Dobří řidiči – cítili jsme se v autobusu bezpečně – žádné bláznění
- Kvalitní ubytování a velmi dobrá strava
- Pěkný program zájezdu – hory, příroda i památky.

11. 5. 2017
Marie

Se zájezdem jsem byla naprosto spokojená. Vyšlo nám počasí, hory byly nádherné, města a památky moc pěkné. Hotel se nám líbil, jídlo vynikající. Průvodce Dan byl ochotný a podal nám spoustu informací. Užili jsme si to a určitě bychom s nimi jeli znovu. Děkujeme :)

15. 5. 2017
Martina

Skvělá práce obou pánů průvodců, nelze nic vytknout. Vše skvěle zorganizované.
Náš průvodce v autobuse č.2 Dan byl vtipný, milý a pohodový.
Ubytování odpovídající, dobrá kuchyně na hotelu i mimo něj.
Nemuhu nic vytknout a tento zájezd bych rozhodně doporučila.

11. 5. 2017
Lenka

zájezd byl opravdu parádní. krásný prostorný autobus, výborný průvodce, který nám toho o Rumunsku věděl povědět hodně. super zorganizované. Ubytování také pěkné, jídlo dobré. Počasí slušné (na to jaká byla původně předpověď, tak vlastně luxusní). Určitě se sem zase někdy vrátíme.

24. 5. 2017
Petra

Zájezd byl skutečně nevšední, velmi zajímavá lokalita a vstřícný přístup průvodců (Ondra a Dan), kteří měli vždy záložní verzi plánu pro případ nepřízně počasí. Skvělá součinnost obou průvodců a faktické i historické souvislosti při výkladu o Rumunsku. Moc pěkné ubytování a skvělé jídlo (vše čerstvé a bio kvalita formou švédských stolů). Program zájezdu byl velmi dobře vyvážen, na své si přišli milovníci hor stejně jako vyznavači historických památek. Velmi ochotní řidiči, cesta proběhla bez problémů, na opozdilce trpělivě počkali a případné výmoly a zvířata na silnici brali s humorem a přehledem. Zájezd jsem absolvovala s 3 dětmi, všechny byly nadšené z návštěvy hradu Branu, kde zakoupily nespočet suvenýrů s Drákulou. Určitě doporučuji a těším se na další poznávací zájezdy od Experitour. Skvělý poměr cena/výkon, dobrá skupina v autobuse a napříč předpovědi, dobré počasí. Díky, Petra

11. 5. 2017

Všechna hodnocení