Nabídku Svatomartinské menu i s vínem pro 1 nebo 2 mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čtyřchodové svatomartinské menu i s vínem pro jednoho nebo pro dva

4,3 / 5 Restaurace Pavlovín Praha - Chodov  (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Bohumila Hořínková

Prosím, jak se k Vám dostanu MHD?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den. paní Hořínková,

restauraci naleznete nedaleko autobusové zastávky Benkova, kam jezdí autobusy 197, 170 a 154. Já sama přes tuto zastávku jezdívám autobusem 197 ze Smíchovského nádraží, případně je možné jet ze směru Háje :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Janinka Čejková

Dobrý den :) vaše nabídka vypadá velice chutné, jen mne mate, že produktové foto je stejné jako u dalších dvou restaurací??? Trochu ztracím důvěru v to, co mi vlastně naservirujete? Nebo jde o nějakou společnou akci s Kolibou a Pivnice u bazénu? Děkuji za informace

Slevomat.cz

Dobrý den, Janinko, jedná se o stejné menu ve 3 různých provozovnách. Krásný den :-)

Jana Kosová

Dobrý den, vzhledem k tomu, že bychom rádi přijeli autem, je možné vzít si lahev vína s sebou? Děkuji

Restaurace Pavlovín

Dobrý den, ta možnost tu určitě je. Jen to prosím nahlašte při vytváření rezervace.

S pozdravem

Bouchal

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru