Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Workshopy parkouru pro začátečníky – pusťte se do šílených kousků

4,9 / 5 In Motion Academy Plzeň  (mapa) 54 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lucka

Dobrý den. Prosím, bude v budoucnu ještě podobná nabídka workshopu pro děti,která už je bohužel vyprodaná? Voucher by se mi líbil jako vánoční dárek pro synovce. Moc děkuji za odpověď

In Motion Academy

Dobrý den, další nabídka pro děti bude k dispozici během následujících dní.

Jungmannová

Dobrý den, budete opět nabízet vouchery pro děti od 10.let?

In Motion Academy

Dobrý den, vouchery pro děti od 10 let nabízíme, momentálně jsou však vyprodané.

Ida

Dobrý den, mohu koupit voucher 15+ a uplatnit pro dítě 10let? Jiná možnost vyprodána. Díky za zprávu.

In Motion Academy

Dobrý den, bohužel, ale na workshop pro děti od 10 let nelze uplatnit voucher pro 15+ z kapacitních důvodů.

Ilona

Dobrý den, když zakoupím voucher nyní, do kdy ho musím uplatnit (jedná se mi o věkovou skupinu do 15 let)? Děkuji za odpověď.

In Motion Academy

Dobrý den, platnost voucheru je uvedená přímo na objednávající stránce. Platnost voucheru je do 31.12.2017.

Dita Handlovská

Dobrý den. Zakoupila jsem voucher pro syna do 15 let. Budou terminy i v prosinci?

In Motion Academy

Dobrý den, ano budou. Brzy přidáme termíny na další měsíce.

Iveta Ratajová

Dobry den, soboty ma bohuzel syn hokejove zapasy.Nebyl by mozny alespon jeden termin treba v nedeli?

In Motion Academy

Dobrý den, občas jsou termíny i v neděli, ale pro kategorii 15+ let. Na workshopy jsou vyhrazené právě soboty. Neděle je využívána na pronájmy, narozeninové oslavy atd.
Je možné se domluvit např. individuální lekci. Individuální lekce se domlouvají s kolegou Tomášem Zonygou e: zonyga@imacademy.cz.

Mirčula

Dobrý den, syn by po tomto workshopu hodně toužil, ale bude mu teprve v březnu 9 let. Může se zúčastnit nebo nebudete mít tuhle i nabídku i pro mladší kategorii? Děkuji za odpověď Škorvánková

In Motion Academy

Dobrý den, pokud si myslíte, že syn workshop se staršími dětmi zvládne, můžete ho přihlásit.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru