Kategorie

In Motion Academy

4,8 / 5 (76 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Kurz Základy Parkouru absolvoval můj 9letý syn. Pod dobu téměř 3,5 hodiny se zhruba 25 dětem věnovali dva mladí instruktoři, kteří laskavou a hravou formou dětem ukázali nejen základy této disciplíny, ale hlavně je seznámili s tím, že je třeba se této aktivitě věnovat jako sportu se všemi pravidly a zákonitostmi (tělesná příprava, rozcvička a především bezpečnost). Syn tak pochopil, že se tento sport musí brát velmi vážně a přistupovat k němu s pokorou. Přesně proto jsem mu tento voucher darovala. Pánům instruktorům moc děkuji. Bylo to skvělé. Ačkoli jsme jeli ze vzdálenosti téměř 150 km, určitě přijedeme znovu.“

Největší hala zaměřená na parkour a freerunning ve střední Evropě vybudovaná nejznámějším parkourovým týmem v ČR - centrum českého parkouru. V zázemí haly probíhají vedené lekce, volné tréninky, workshopy, akce a párty. Naši lektoři jsou profesionálové ve svém oboru s mnoha lety zkušeností. Naučí vás znát své tělo, odhadovat vlastní možnosti a časem i důvěřovat ve své schopnosti. Díky měkkým matracím minimalizujeme nebezpečí zranění při nácviku nových prvků, jako jsou například základní salta. Parkour je pro každého a u nás ho nemusíte bát!

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas, Sport, Adrenalinové zážitky, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Hodnocení podniku In Motion Academy

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 dle 76 hodnocení
Hana

Kurz Základy Parkouru absolvoval můj 9letý syn. Pod dobu téměř 3,5 hodiny se zhruba 25 dětem věnovali dva mladí instruktoři, kteří laskavou a hravou formou dětem ukázali nejen základy této disciplíny, ale hlavně je seznámili s tím, že je třeba se této aktivitě věnovat jako sportu se všemi pravidly a zákonitostmi (tělesná příprava, rozcvička a především bezpečnost). Syn tak pochopil, že se tento sport musí brát velmi vážně a přistupovat k němu s pokorou. Přesně proto jsem mu tento voucher darovala. Pánům instruktorům moc děkuji. Bylo to skvělé. Ačkoli jsme jeli ze vzdálenosti téměř 150 km, určitě přijedeme znovu.

Včera
Užitečné? Ano
Lindag

Syn si užil 3h plné pohybu a je již přihlášený na další workshop. Byl nadmíru spokojený. :-) Vřele doporučuji, instruktoři perfektní.

4. 12. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

Kluci byli nadšeni.

4. 12. 2016
Užitečné? Ano
Vojtěch

Dobře strukturovaný kurz, sympatičtí instuktoři, fajn hala.

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Martin

Přístup trenérů, vybavení haly.

21. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (24)

Podobné podniky