Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fotoobraz na bavlněném plátně s dřevěným rámem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Barbora

Dobrý den, chci se zeptat dnes jsem zakoupila voucher na slevomatu, ale ještě mi nepřišel žádný kód, tak se chci zeptat jak muzu uplatnit „Zľavový kupón“ má snad přijít až později? Nemám s tím moc zkušeností. Děkuji

Slevomat.cz

Báro, jakmile budeme mít platbu od Vás, zašleme Vám voucher. Většinou to trvá dva pracovní dny.

Petr

Dobrý den , při objednávce 20 / 30 cm , lze za 1 poštovné objednat 6ks ? děkuji

celopolep.sk

Dobrý deň,

ak sú obrázkky v rozmere 20×30 cm je možné zaslať 6ks na jedno poštovné.

Michaela

Dobry den,da se prosim do platná dát vice fotek (momentek).
 Dekuji

celopolep.sk

Dobrý deň,
áno dá, ak máte záujem o koláž prosím kontaktuje obrazky@celopolep.sk

Adam S.

Dobrý den, chtěl bych voucher koupit jako dárek, lze uhradit poštovné předem aby obdarovaný nemusel poštovné hradit?

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Adame,

ještě před volbou způsobu platby v objednávce je Vám nabídnuta možnost přikoupení dárkového balení voucheru, který se zasílá Českou poštou :) Další možností je, že si voucher můžete následně doma sám vytisknout, a to po rozkliknutí ikonky Vašeho profilu v pravém horním rohu, volby možnosti Mé nákupy a následně u voucheru zvolit možnost „Vybrat dárkový vzhled“:)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Lenka Krejčí

Dobrý den, jde na jedno poštovné objednat třeba 3 ks fotoobrazu? 2× ten nejmenší rozměr a 1× větší? Děkuji, Lenka.

celopolep.sk

Dobrý deň
Áno dá sa na jedno poštovné.

Zuzanka Frindtová

Dobrý den, chtela by jsem se zeptat je platno tenke anebo hrube. Dekuji za odpoved

celopolep.sk

Dobrý deň
Plaátno je hrubé a štrukturované s viditeľnou štruktúrou plátna

Michaela Harvalikova

Dobry den, prosím je mozné zakoupit a využít voucher i jako dárek k Vánocům nebo akce platí jen do toho 4.12.? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, zboží je bohužel opravdu třeba objednat do konce platnosti voucheru, tedy do 4.12. Nevěšte ale hlavu, třeba před Vánoci ještě nějaká nabídka přibude :) Mějte se fajn, Lucka :)

Eva

Dobrý den, když zítra zakoupím za jak dlouho obraz obdržím?

celopolep.sk

Dobrý deň
Obraz Vám bude doručený max do 5 dní aj s dopravou

Taťána

Dobrý den, dnes jsem si zakoupila 2 vouchery na výrobu obrazů na plátně. Nešlo mi nahrat soubory přes vaše stránky při objednávce. Proto jsem je zaslala na e-mail info@celopolep.sk. Prosím tedy o potvrzení, zda je to tak v pořádku.

celopolep.sk

Dobrý deň, kolegynka Vás bude kontaktovať

Magdalena K.

Dobry den, rada bych se zeptala, zdali i fotografie upravujete. Mam fotografii z atelieru, která ma modre pozadi, tak jestli lze změnit barva pozadí. Dekuji za odpověď.

celopolep.sk

Dobrý deň
Skúste poslať fotku na náš email, pozrieme sa na to, malo by sa to dať urobiť.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru