Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální čištění koberců nebo sedacích souprav u vás doma

4,6 / 5 Endyho služby s.r.o. Praha  (mapa) 84 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Barbora Řeháková

Dobrý den,mám dvě místnosti o celkové velikosti 32m2,stačí jeden voucher? A v jedné je koberec s 0,4cm vlasem.. Díky za odpověď.

Marie Votrubová

Dobrý den je možné vyčistit bílý vlněný koberec?

Endyho služby s.r.o.

Dobrý cen, paní Votrubová,

děkuji za Váš dotaz. Je velice těžké Vám odpovědět na Váš dotaz. Záleží jaký má koberec vlas? Dále v jakém stavu znečištění koberec je?

Popřípadě nám můžete zaslat foto na info@endyhosluzby.cz

Děkuji a snad jsem Vám aspoň trošku pomohl.

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Jaroslava Šupková-Nováková

Dobry den,potrebovala bych vycistit sedacku,3+2,ma fleky;jak se to mladi pokouseli vycistit,je to nevim zda to reknu dobre mikroplys,zajima me jak mate dlouhe objednaci terminy,dost to specha,nastehovali jsme se a je to moc nutne,bydlim v Praze Zabehlice Jetelova ul.
Dekuji a jsem s pozdravem Šupková-Nováková

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Prosíme zašlete nám na email info@endyhosluzby.cz Vaše telefonní číslo.

Děkujeme,

Přejeme Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

Marketa Fiserova

Dobrý den, potřebovala bych vyčistit kobereček 2× 3 metry. máme sice v dejvicích modrou, ale zaparkovat lze a zaplatit v automatu. můžete přijet? za 14 dní rodím, stihne se to předtím? jsem alergik, nemusím se bát, že budu mít alergii na chemii, můžete vyčistit neparfémovaně? nebo je možné k vám koberec přivézt? děkuji markéta

Endyho služby s.r.o.

Dobrý den, paní Fišerová,

děkujeme za Váš dotaz. Pokud se dá na modré zóně zaparkovat, není to žádný problém u Vás zakázku realizovat. Volné termíny jsou příští týden a tedy do 14 dnů to určitě stihneme :-).

Jestli Vám čistící prostředek nebude vadit, tak to Vám nedovedu bohužel odpovědět. K čistícímu prostředku máme bezpečnostní list a za tři roky žádný alergik neměl problém a vše bylo v pořádku.
Pokud koberec vyčistíme u Vás a pak ho pověsíte např.balkón, tak si myslím, že vše bude v pořádku.

Čistící prostředek parfemovaný moc není.

Ano, pokud máte zájem, koberec u Vás můžeme vyzvednou a vyčistit. Taková služba pak stojí 80.-Kč vyzvednutí a odvoz a 80.-Kč dovoz, celkem tedy 160.-Kč + voucher. Koberec Vám vrátíme do 24hodin suchý.

Pokud budete potřebovat další informace, rád Vám odpovím.

S pozdravem,
Michal Coufal
info@endyhosluzby.cz
Endyho služby s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru