Kategorie

Endyho služby s.r.o.

4,8 / 5 (354 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Stejně tak jako vloni vše v pořádku. Bezproblémová domluva na termínu a čase. Včasný příjezd. Milý pán i paní a hlavně dobře vyčištěná sedačka.“

Ekologické mytí Vašeho vozu na místě které si určité pravě vy! Naše společnost nabízí profesionální ekologické ruční mytí vozidel. Jedná se o nejefektivnější a nejšetrnější způsob mytí Vašeho vozu na trhu. Lidská ruka se dostane i do míst, kde stroje nemají šanci a dochází tak k efektivnímu a šetrnému čištění Vašeho vozu. Navštívíme Vás doma i v práci. Naši pracovníci jsou plně vybaveni vším potřebným k úplnému umytí Vašeho auta. A protože jsme soběstační, můžeme čistit prakticky kdekoliv, bez jakéhokoliv nepořádku za využití bezvodé technologie - suchého mytí. Používáme pouze nejkvalitnější ekologické automobilové produkty. Naše exkluzivní čisticí prostředky jsou zcela bezpečné a šetrné k životnímu prostředí a k Vašemu vozu. Dále provádíme jako jediní voskování tuhým karnaubským voskem na místě které si určíte právě Vy! Perfektní volba pro každé auto, které Vás bude za takovou péči milovat.

Dnešní nabídky Endyho služby s.r.o.

Hodnocení podniku Endyho služby s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivana

Stejně tak jako vloni vše v pořádku. Bezproblémová domluva na termínu a čase. Včasný příjezd. Milý pán i paní a hlavně dobře vyčištěná sedačka.

Včera
Užitečné? Ano
Hanzlikovav

Perfektní práce, rychlost, velmi slušné jednání. Jinou firmu než tuto objednávat nebudu.
Věra

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Perfektně odvedená práce

24. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Operativni domluva, rychlost, profesionalita, ochota

22. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Objednání služby velmi vstřícné a v brzkém termínu. Pracovníci dorazili se zpožděním kvůli rozbitému autu, ale včas volali, že se zdrží. Pracovali superrychle, abych využila celou hodnotu voucheru sami nabízeli vyčistit sedáky židlí, polštáře. Vše mám krásně čisté, ze sedáků pustily i letité fleky od dětí, které se mi nedařilo vyprat!

Vyjádření partnera
Endyho služby s.r.o. Před 14 dny

Dobrý den, paní Jano,

velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velice potěšilo. Jsme rády že se Vám naše služba líbila a fleky jsou pryč:-).

Za pozdní příjezd se ještě jednou omlouváme. Bohužel se nám čas od času stane, že nám nějaká dobrá duše vypustí kola u služebního auta a zahodí ventilky. I když máme v zásobě náhradní ventilky, tak nějakou dobu trvá něž kola znovu napustíme a pokud se nám to nedaří, musíme čekat na asistenční službu, která má příjezd po Praze do 45 min:-(.

Pokud naší službu opět využijete, věřím že na čas už určitě přijedeme:-).

Přejeme pěkný den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

20. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (186)

Podobné podniky