Endyho služby s.r.o.

4,8 / 5 (419 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprosto perfektně odvedená práce. Celková komunikace na 1.“

Ekologické mytí Vašeho vozu na místě které si určité pravě vy! Naše společnost nabízí profesionální ekologické ruční mytí vozidel. Jedná se o nejefektivnější a nejšetrnější způsob mytí Vašeho vozu na trhu. Lidská ruka se dostane i do míst, kde stroje nemají šanci a dochází tak k efektivnímu a šetrnému čištění Vašeho vozu. Navštívíme Vás doma i v práci. Naši pracovníci jsou plně vybaveni vším potřebným k úplnému umytí Vašeho auta. A protože jsme soběstační, můžeme čistit prakticky kdekoliv, bez jakéhokoliv nepořádku za využití bezvodé technologie - suchého mytí. Používáme pouze nejkvalitnější ekologické automobilové produkty. Naše exkluzivní čisticí prostředky jsou zcela bezpečné a šetrné k životnímu prostředí a k Vašemu vozu. Dále provádíme jako jediní voskování tuhým karnaubským voskem na místě které si určíte právě Vy! Perfektní volba pro každé auto, které Vás bude za takovou péči milovat.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Úklidové služby

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Endyho služby s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jaroslava

Cisteni bylo nedostatecne. Vicemene len zlehla precistili interier, nezamerili se na fleky, ktere na potazich zustaly, nakonec jsme si museli pujcit tepovaci stroj a vycisti vse sami. Rozhodne nedoporucuji.

Vyjádření partnera
Endyho služby s.r.o. Před 6 dny

Dobry den,

děkuji za Vaše hodnoceni. Dovolte mi, abych reagoval. Při příjezdu na místo zakázky, nám Vaši rodiče předali auto. Auto stalo nevhodně zaparkované a tedy pravá strana auta nešla pomalu otevřít. Jak jsem informoval Vaše rodiče, potahy se běžně netepují. Ale na Vaší žádost se topování provedlo přes potahy. To že na potahu zůstal nějaký flek, za to bohužel nemůžeme. A popravdě bych se hodně divil, že Váš půjčený tepovač fleky odstranil..

Tepovani se vždy provádí bez potahu. Potahy stačí sundat a vyprat. Bohužel se občas najde zákazník co si potah nesunda a po upozornění říká, že ať se tepuje tak. No a pak zákazník čeká hotové zázraky :-(.

Příště si opravdu potahy sundejte. Tepování pak má smysl :-).

Přeji Vám hezký den,

S pozdravem,

Michal Coufal
Endyho služby s.r.o.

15. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Stanislava

Naprosto perfektně odvedená práce. Celková komunikace na 1.

23. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Práce rychlá, kvalitní, bylo krásné, slunečné počasí , takže sušení vyčištěných sedaček klaplo na 100%

22. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivo

Vse naprosto perfektni i pres komplikace se sousedy a mestskou policii. Naprosto profesionalni pristup, kez by kazdy podnikatel vystupoval takto a odvadel 110% sluzby. Moc dekuji!!

19. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jahodnice9

vyčištění koberců úžasné, kvalita perfektní, domluva vstřícná bezproblémová, doporučuji moc

3. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (218)

Podobné podniky