Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pošlete chloupky na dlouhou dovolenou – pečlivá epilace partií, jaké si vyberete

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 294 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katerina Vankova

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda, když si u vás koupím voucher, budou všechny další ošetření za stejnou cenu jako to první. Nebo si mám koupit více voucherů najednou. Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, abyste využila nejvýhodnější ceny, je třeba si zakoupit požadované množství voucherů, ty pak přinesete s sebou na Vaše první ošetření a my Vám místo nich vystavíme permanentku s dostatečnou platností. Věřím, že s ošetřením v naší klinice budete moc spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Anonym

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zdali to funguje i na odolnější chloupky. Mám již zkušenost s jinou pobočkou, kam jsem šla asi 10× a chloupky ani pořádně nezmizely, akorát peníze.

Děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, disponujeme velmi silným přístrojem, který si umí poradit i s odolnými chloupky, věřím, že budete spokojena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Hana Havlínová

Dobrý den, není problém s odstraněním světle blonďatých či nazrzlých chloupků? Děkuji.Hanka.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Hanko, u světlých či zrzavých chloupků, kde je méně pigmentu je ošetření trochu časově náročnější, většinou je třeba o zhruba 2 ošetření více. Věřím, že s tímto ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu. Martina – PRO visage

Eliška

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, pokud si zakoupím voucher na bradu, bude epilace provedena na celé bradě včetně tzv.podbradku? Děkuji za odpověď.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Eliško, ano, součástí voucheru na epilaci brady je i podbradek. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Lucie

Dobrý den,

jedná se o trvalou epilaci? Je nutno podpaží opakovat nebo lze vše najednou? Máte otevřeno i v sobotu?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Lucie, pro maximální efekt doporučujeme u každé partie 4 až 6 opakování. Ideální rozestup mezi jednotlivými návštěvami je 1 měsíc. Při jednom ošetření je možné epilovat více partií najednou. Nyní máme otevřeno pouze od pondělí do pátku, soboty pak otevřít od ledna 2018. Těšíme se na Vaši případnou návštěvu a přejeme příjemný den, Martina – PRO visage

Anonym

Dobrý den,
Jaký je rozdíl mezi touto metodou a metodou FPL, kterou také nabízíte? Ma nějaká lepší výsledky?
Ze zkušenosti vím, ze metoda IPL mi vůbec nezabrala. Jiná metoda ano, ale nemohu dohledat jaká.
Děkuji za info.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, obě nabízené metody patří k nejsilnějším na trhu. U diodového laseru se epilaci provádí plynulým pohybem hlavice po pokožce, u FPL se hlavice na pokožku přikládá separovaně vedle sebe. Věřím, že s oběma metodami budete velmi spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru