Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oslavte Silvestr v Benátkách a prohlédněte si úchvatné vinice v Trentu

4,5 / 5 CK EuropaTour Benátky - Itálie (mapa) 69 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nikola

Dobrý den. Můžete mi prosím vysvětlit, v kolik hodin je odjezd z Benátek domů?

CK EuropaTour

Dobrý den Nikolo, odjezd z Benátek – Punta Sabbioni bude kolem 02:00 ±

Jana

Dobrý den. Je povinnost mit sebou pas, nebo staci jen občanský průkaz? Další dotaz bych měla na čas odjezdu z Českých Budejovic. Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Jano, postačí OP. Odjezd z Budějovic bude kolem 22:30+ . Čas bude upřesněn.
Budeme se na Vás těšit!

K

Prosím, nyní (29.11. kolem 23hod) jsem koupila tento zajezd pro 2 osoby (tedy 2 vouchery), napsalo mi to, ze muzu do 14 dnu rezervaci stornovat, ale pak mi po zaplaceni dosla jina vec-ze musim vse potvrdit (co mi prijde do mailu) do 29.11. coz je za hodinu… to moc nechapu? prosim, muzete mi to vysvetlit? dekuji moc.
Pisu znovu dotaz – muzete mi na neho odpovedet?

Slevomat.cz

Dobrý den, K, ano, voucher můžete do 14 dní stornovat tady u nás na Slevomatu před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Poté se vše řídí podmínkami cestovní kanceláře. Krásný den :-)

Yana Troshchynska

Dobry den, mam dotaz ohledně pojištění. V ceně voucheru pojištění CK proti úpadku. V formuláře taky je potřeba vybrat pojištění. Myslím že, to je to cestovní pojištění. Je to tak? Můžu objednat cestovní pojištění samostatně kdekoli? Děkuji předem za odpověd'.

CK EuropaTour

Dobrý den Yana, jedná se o cestovní pojištění.
Jestliže zadáte ANO, pojistíme Vás my a částku 90 Kč nám zaplatíte v autobuse.
V opačném případě si pojištění zajistíte sama.
Budeme se na Vás těšit!

K

Prosím, nyní (29.11. kolem 23hod) jsem koupila tento zajezd pro 2 osoby (tedy 2 vouchery), napsalo mi to, ze muzu do 14 dnu rezervaci stornovat, ale pak mi po zaplaceni dosla jina vec-ze musim vse potvrdit (co mi prijde do mailu) do 29.11. coz je za hodinu… to moc nechapu? prosim, muzete mi to vysvetlit? dekuji moc.

Leny

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat v kolik je odjezd z Benátek ? Děkuji Leny

CK EuropaTour

Dobrý den Leny, odjezd je plánován na 21:00.
Budeme se na Vás těšit!

Tomáš Benda

Dobrý den, v kolik hodin bude odjezd z Prahy? Tomáš B.

CK EuropaTour

Dobrý večer Tomáši odjezd je plánován kolem 21:00 z Prahy hl.vl.n.
Budeme se na Vás těšit!

Kateřina Hunková

dobrý den, jak se řeší to, když nebude těch 40 osob? není nějaká náhradní destinace? nebo se vracejí peníze? děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Kateřino, termín je k odjetí, takže ke zrušení zájezdu nedojde.
Budeme se na Vás těšit!

Eva Čadová

Dobrý den, také jsem se chtěla zeptat jak je to s noclehem.. neboli s ubytováním před silvestrem? Děkuji cadova

CK EuropaTour

Dobrý den Evo, ubytování není koncipováno v tomhle typu výletu.
Odjezd je v pátek večer, v sobotu jste v dané lokalitě a v neděli po poledni budete již doma.
Budeme se na Vás těšit!

Novakova Petra

Dobry den, jak dlouho zhruba trva cesta? Dekuji za odpoved.

CK EuropaTour

Dobrý den Petro, cesta trvá přibližně 12h.
Budeme se na Vás těšit!

Libor Bartůněk

Dobry den chtel sem se zeptat jak je to s noclehem dekuji Bartunek

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, po novoročním ohňostroji zamíříte zpátky domů, noc tedy strávíte v autobuse. Nebojte, 1.1. už se budete moct těšit se svými blízkými v teploučku domova. :-) Krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru