Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Bungee katapult: překonejte sami se sebe a zažijte adrenalinový let k nebi

4,6 / 5 Jiří Stolín, Xtreme Sports (5 poboček) Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 157 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Iveta Ulbrichová

Dobrý den, zakoupila jsem si v neděli 17.12. poukaz na bungee jumping za 999 Kč, ihned jsem platila kartou a nepřišel mi žádný e-mail o potvrzení o platbě nebo nějaký voucher, vůbec nic, čekala jsem pár dní a stále nic, děkuji za vyřízení Ulbrichová Iveta

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, vouchery jsem Vám znovu zaslala na email. Také je můžete najít na svém účtu na Slevomatu pod odkazem „Mé objednávky“. Hezký den :)

Michala B.

Dobrý den,
chápu tedy dobře, že pokud bych měla zájem o termín v Praze, je dle rozpisu uvedeného na Vašich stránkách pro využití voucheru jediný možný termín dne 20.7.2018?

Děkuji za odpověd, s pozdravem Michala.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vazena pani, katapultuje se ve 4 terminech. Pro Prahu je termin 20.7.2018

Janca

Dobre den jde i vydeo zaznam prikoupit ?

Jiří Stolín, Xtreme Sports

DVD si můžete přikoupit předem nebo na místě.

Veronika Hradilová

Dobrý den, na fotkách jde vidět přivázání za nohy nebo za břicho. Je možno si vybrat ? Děkuji.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážený pane, Bungee Katapult je vždy s úvazem za záda – na letadlo

Nikola Volfová

Dobrý den, na webu máte uvedeny v Brně pouze tyto termíny:
Bungee Katapult Brno 21.6.2015, 29.5.2016, 26.7.2018

Budete to aktualizovat, nebo je v Brně aktuální pouze jeden termín 26.7.2018?
Děkuji.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vsechny dostupne terminy jsou na webu

Michaela

Dobrý den, chtěla bych tenhle Adrenalinový let objednat manželovi k narozeninám jako dárek.
Jenom prosím o informaci jak probíhá zaplacení a domluvení data kdy je možné let uskutečnit.

Děkuji za odpověď

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážená paní, vyberete si město a datum dle www.bungee-katapult.cz . Rezervace poukazu do 31.5.2018 a katapulty až do 26.7.2018. Platba dle pokynů slevomat.cz – kartou, dobírkou, převodem atd.

Nikola Volfová

Dobrý den,
chápu to dobře, že se tedy nejedná o klasický bungee jamping? Nebo po vynesení nahoru je také seskok hlavou dolů? Vůbec se v tom nevyznám, kupovala bych to jako dárek. A jak dlouho tato atrakce trvá? Děkuji za odpověď.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Jedna se o bungee katapult … vystreleni ze zeme nahoru a nasledny pad dolu. Cca 5 minut

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru