Jiří Stolín, Xtreme Sports

4,5 / 5 (243 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektní :)“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Adrenalinové zážitky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Jiří Stolín, Xtreme Sports

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Perfektní :)

Vyjádření partnera
Jiří Stolín, Xtreme Sports Před 21 dny

děkujeme ... jirka stolín

4. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana
30. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ondřej

Parada super zazitek. Navic jeste skvely darek. Palec hore

Vyjádření partnera
Jiří Stolín, Xtreme Sports Před 21 dny

děkujeme ... jirka stolín

Hodnocená nabídka: Bungee jumping z obrovské výšky
29. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karla

Na samotný seskok.jsem setím velmi těšila. Opravdu zážitek, doporučuji bungee jumping.

Nelíbilo se mi jednání pana Stolina. Musím říct, že takového člověka jsem ještě.nepotkala. Absolutně nic ho nezajímá, pokud se na seskok nemůžete dostavit z vvážných důvodů (nemoc, autonehoda) není ochotný nabídnout náhradní termín. Slova, která řekl jedné paní byla, ze pokud si zaplati polovinu zaplacené ceny, pak je.možné seskok naplánovat na jindy.
Nelíbilo se mi opravdu jeho chování, každému týká a lidi jsou mu úplně ukradení.

Vyjádření partnera
Jiří Stolín, Xtreme Sports Před 30 dny

Vážená paní, na webu: http://xtreme-sports.cz/bungee-jumping-podminky2.html je jasně a čítelně uvedeno: Zakoupený poukaz je nutné včas zarezervovat pro seskok v příslušném městě, pro které byl zakoupen. Přerezervace na jiný termín je možná nejpozději 30 dní před akcí. U přerezervace na jiný termín ze 120 metrů v období méně než 30 dní před akcí je účtován poplatek Kč 2.000,--. U přerezervace na jiný termín ze 60 metrů v období méně než 30 dní před akcí je účtován poplatek Kč 1.200,-- . Na akci je objednán jeřáb pro objednaý počet osob. Pokud se někdo nedostaví, jeřáb stejně zaplatit musíme. I v potvrzené rezervaci je jasně uvedeno: Na každou hodinu je rezervován stanovený počet skokanů. V případě pozdního příjezdu není možné Váš seskok realizovat. Jeřáb je objednán na stanovený počet skokanů a v případě pozdního příjezdu je váš seskok přesunut na konec za posledního skokana a v případě, že se vejdete do časového limitu na kdy je objednán jeřáb, bude váš seskok ještě realizován. V opačném případě si provozovatel dovoluje účtovat částku Kč 2.500,-- / seskok jako příplatek k Vašemu seskoku v případě pozdního příjezdu na dodatečnou úhradu nákladů spojenou s prodloužením pronájmu jeřábu. ... je nám líto, že nechcete respektovat pro rezervaci. Příště si nekupujte zvýhodněný poukaz a zaplaťe si seskok na místě za Kč 2.500,--. Pokud nebudete moci dorazit, nic vám nepropadne, platíte totiž až na místě.

26. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Davidmatlas

Nebyl volný termín, takže bohužel se musi čekat až do 10.9. Vědět to, že uz 25.6 mají dávno obsazené, tak to nekupuji.

Vyjádření partnera
Jiří Stolín, Xtreme Sports Před 30 dny

Vážený pane, na našem webu http://xtreme-sports.cz/bungee-jumping-podminky2.html - Zakoupené poukazy rezervujte pro daný seskok v daném městě co nejdříve po zakoupení. Nezaručujeme dostupnost seskoku ve Vámi požadovaný čas a požadovaný den, při pozdní rezervaci. Pokud si např. koupíte poukaz na most Hačka u Chomutova, je nutné dělat rezervaci min. 7 dní až 3 týdny dopředu. Pokud něco kupujete na poslední chvílí a spoléháte na volné místo, tak chyba není na naší straně.

22. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (94)

Podobné podniky