Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Schovejte děti před zimou: Fleecové deky s filmovými hrdiny v různých rozměrech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Pivodová

Hezky den objednavala jsem pred Vanoci 2 deky s motivy a prislo mi jine zbozi, asi shoda prijmeni. Jak mohu postupovat? Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za chybu a dodání nesprávného zboží. Dovolujeme si Vás požádat o zaslání e mailu (info@supersale.cz) s číslem Vaší objednávky a stručným popisem důvodu reklamace. Dodání správného zboží včetně svozu chybně dodané zásilky zajistíme na naše náklady v průběhu příštího týdne. Děkujeme za pochopení

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za chybu a dodání nesprávného zboží. Dovolujeme si Vás požádat o zaslání e mailu (info@supersale.cz) s číslem Vaší objednávky a stručným popisem důvodu reklamace. Dodání správného zboží včetně svozu chybně dodané zásilky zajistíme na naše náklady v průběhu příštího týdne. Děkujeme za pochopení

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme za chybu a dodání nesprávného zboží. Dovolujeme si Vás požádat o zaslání e mailu (info@supersale.cz) s číslem Vaší objednávky a stručným popisem důvodu reklamace. Dodání správného zboží včetně svozu chybně dodané zásilky zajistíme na naše náklady v průběhu příštího týdne. Děkujeme za pochopení

Květa Maříková

dobry den, jak mam udelat obednavku kdyz mi k tomu nejdou pricist ty kredity

Slevomat.cz

Dobrý den, Květo, koukala jsem na Vaše objednávky a u této akce máte uplatněné kredity. Nezapomeňte si odkrýt i dnešní okénko v našem kalendáři ;) Hezký svátky Jana

Mirka Černá

Dobrý den,
minulý týden jsem zaplatila za deky a stále mi nepřišel kod. Mám se obrátit na slevomat? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, kontaktujte nás prosím e mailem ( info@supersale.cz) a uveďte prosím číslo Vaší objednávky, její stav prověříme. Děkujeme . Tým AARYAN TRADE

petra dolezilkova

Dobry den, neslo by toto zbozi vyzvednout u Vas na pobocce ve Vysocanech jako ostatni zbozi?dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za upozornění, možnost osobního odběru do akce doplníme, vyčkejte prosím do pondělí. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Nelouš Masaryků

Dobrý den, šlo by doručit do 10.10?? Dekuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, jakmile obdržíte číslo Vaší objednávky, zašlete ho na náš e mail : info@supersale.cz s žádostí o urgentní zaslání zboží. Děkujeme, Tým AARYAN TRADE

Veronika Schmoranzová¡

Dobrý den,budu objednávat 3ks dek,je možné je zaslat na jedno poštovné?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano, můžete objednat více položek za jedno poštovné, je nezbytné, abyste vložila všechny deky do jednoho nákupního košíku a uzavřela nákup. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru