Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Prosincové adventní plavby po Vltavě s vánočním cukrovím a koledami

4,4 / 5 Plavby Prahou Praha - Staré Město  (mapa) 1 954 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Literak Literak

Na stránkách společnosti je k dispozici rodinná vstupenka. U vás musím koupit 2 dospělé a 2 dětské lístky? Nebo byste mohli přidat rodinnou vstupenku? Děkuji

Literak Literak

Je možné voucher vrátit, pokud si nevyberu datum? Může se stát, že mi někdo sebere vybraný datum.

Slevomat.cz

Krásný den přeji. U této nabídky se postupovalo přesně, jak jste popisoval. Muselo se tedy zakoupit více voucherů, jelikož mezi nabízenými možnostmi rodinná vstupenka nebyla. Pokud jste voucher zakoupil a nebude Vám vyhovovat termín, lze objednávku do 14 dnů od zakoupení stornovat. Při pozdějším nevyužití je ještě možnost tzv. refundace – vrácení hodnoty 1 voucheru zpět na kredity v závislosti na Vašem věrnostním programu. :) Hezký víkend, Janča.

Marcela Dražná

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že mám pouze jeden možný termín na vámi nabízenou plavbu,
potřebovala bych před zakoupením vědět, zda je tento termín volný. Jak to mám udělat ? Jednalo by se o večerní 2hodinovou plavbu pro 8 lidí dne 8.12.2017.
Na adrese www.plavby-vltava.cz/rezervace jsou pouze 1hodinové termíny.
Předem děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý den,
zřejmě jste rozklikla jinou plavbu, než jste si přála.
Podívejte se zde:
http://www.plavby-vltava.cz/rezervace?c=17
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Janetova Květa

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli máte volné místo pro dvě osoby 17.12. ?
děkuji za odpověď
Janetová

Plavby Prahou

Dobrý den,
rezervace a volné termíny lze průběžně sledovat zde: www.plavby-vltava.cz/rezervace
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Dagmar Čučková

Dobrý den, je možné mít výklad i v angličtině? Děkuji.

Plavby Prahou

Dobrý den, obecně vzato ne. Paní průvodkyně sice mluví mnoha jazyky, ale jsou na lodi spíše jako bonus, ani v popisu akce neuvádíme, že jsou přítomny.
Výklad ve více jazycích je zdlouhavý a pro většinu tedy nepříjemný.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Eva Tomanová

Dobrý den, rezervovala jsem plavbu na 18.12 na 15h a budeme mít s sebou + 1 dítě do 3let.
Tuto informaci jsem uvedla pouze v poznámce. U počtu osob jsem nechala 1. Je to tak v pořádku? Nebo jakým způsobem Vás mám informovat, že budeme mít ještě jedno dítě. Děkuji Tomanová

Plavby Prahou

Dobrý den, pokud nemáte pro dítě vstupenku, je bez nároku na vlastní místo a servis. Předpokládá se, že bude v přenosné kolébce, nebo u rodičů na klíně. Do rezervace se tedy nemusí uvádět vůbec. Jen podotýkám, že vlastní místo nelze na lodi nárokovat. Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Markéta Vodrážková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je volný termín na 2.12. od 18hod pro 3osoby dvouhodinová plavba? Předem děkuji Markéta

Plavby Prahou

Dobrý den, tento termín zatím není proveřejnost vypsán. Přehled najdete zde: www.plavby-vltava.cz/rezervace
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Alena Skálová

Dobrý den,

děti 13 a 16 let mají cenu dospělého, že?

Děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý den,
ano, děkuji a zdravím,
Petra Hanušová.

Lucie

Dobry den, rada bych se Vas zeptala jestli se muzeme plavby zucastnit i se psem? Je to stene, byl by vesmes na kline. Dekuji za odpoved, Lucie

Plavby Prahou

Dobrý den,
jako lodní společnost proti pejskům nic nemáme, ale mohlo by to obtěžovat ostatní cestující.
Volný pohyb po palubě je zcela vyloučený, snad jedině v přenosné tašce.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Lenka Filipova

Dobrý den, je možné zakoupit dvouhodinovou plavbu pro dospělé a vzít sebou 9-ti měsíční miminko? Nebo je to problém vzhledem k ostatním cestujícím?
Děkuji za info.
S pozdravem
Lenka Filipova

Plavby Prahou

Dobrý večer.
V zásadě to problém není. Jen nedoporučuji kočárek. Na lodi je poměrně omezený prostor. Lepší by byla přenosná kolébka.
Děkuji a přeji hezký večer. Petra Hanušová.

Petr Strapak

Dobry den plavby jsou pres tyden ci i pres vikend??dekuji

Plavby Prahou

Dobrý večer,
plavby jsouvevšední den i o vikendu.
Kompletní nabídku naleznete zde: www.plavby-vltava.cz/rezervace
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Tereza Ouředníková

Dobrý den, prosím o radu, jak u vás zaplatim benefit kartou, děkuji Terka

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko, na www.slevomat.cz klikněte na kolonku Kontakt v pravo nahoře. Poté v levém sloupci klikněte na Jak zaplatím. Zde si vyberte o jaké benefity se jedná a dále postupujte podle návodu :-)

Pavla

Dobrý den,
jakým směrem lodě plují v hodinové a dvouhodinové plavbě (aby se polovina času plavby neprostála ve zdymadle…)?
Děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý den, pokud se jedná o hodinovou plavbu, do zdymadla se nejede vůbec. Pluje se pouze centrem Prahy. U dvouhodinové plavby se do zdymadla jezdí. Dle možností směr Vyšehrad, opačná cesta směr Holešovice se využívá pouze v případě, že je smíchovské zdymadlo přeplněné. Bohužel čekací dobu při proplavení nelze žádným způsobem ovlivnit.
Děkuji a přeji hezký den. Pera Hanušová.

Martina

Dobry den, deti do 12 let plati je myšleno 11.99 věk? Dekuji.

Plavby Prahou

Dobrý den, 12 let včetně.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Tereza

Dobrý den, jaké množství cukroví je k dispozici pro jednu osobu? Děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den, cukroví se podává vždy pro dvě osoby dohromady. Zhruba je to 10 dkg na osobu.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Kača

Dobrý den chtěla bych se zeptat od kolika let děti platí . Děkuju

Plavby Prahou

Dobrý den,
děti 0–3 včetně jsou zdarma, bez nároku na vlastní místo a servis.
Přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Soňa Žampová

Dobrý den, budou také v nabídce víkendové termíny? Děkuji.

Plavby Prahou

Dobrý den,
děkuji za dotaz.
Víkendové termíny v nabídce jsou a jsou prozatím ještě volné:)
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Dasa

Dobrý den, zajímalo by mě, zda na jídelním lístku /oběd/večeře najdu také něco vegetariánského(?)

Plavby Prahou

Dobrý den,
pokud máte na mysli plavbu s obědem či večeří, tak je plavba organizována formou švédských stolů. Naleznete je na našem webu, jedná se o raut číslo 1.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Miroslav Ščerba

Dobry den,plavby jsou i v tydnu ?A v kolik hodin ?Dekuji.

Plavby Prahou

Dobrý den, seznam termínů nalezenete v našem online systému: www.plavby-vltava.cz/rezervace
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru