Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodinná vstupenka do Farmaparku: krmení zvířátek, hřiště a spousta prima atrakcí

4,5 / 5 Farmapark Soběhrdy  (mapa) 368 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jurkovič

Dobrý den, je možné na koupi uplatnit kredity získané v rámci převodu z cafeterie Benefity-Plus? Případně, proč není nabídka zařazena do kategorie Zábava?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Jurkovič, tato nabídka je bohužel opravdu zařazena v kategorii rodina a děti, protože tomu svou povahou odpovídá, takže na ní body z Benefit Plus opravdu využít nepůjdou :( Mějte se fajn, Lucka :)

Eliška Radková

Jak nejlíp se dostanu z Karviné do Soběhrad,děkuji.

Farmapark

Vozem nebo vlakem?

Eliška Radková

Pojedeme vlakem , Radková

Farmapark

Ideálně tedy do Benešova u Prahy, poté taxi za cca 120,– CZK do Sobehrd.

Eliška Radková

Proč jenom 10kreditů,do 14.11. mám ještě 200kreditu,chtěla jsem je uplatnit na farmapark,děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Radková,

kredity mohou být někdy systémem omezeny pouze na určité kategorie, což v tomto případě je 200 kreditů a pro jejich uplatnění je třeba tedy vybírat nabídky pouze z této kategorie. Stav i případné omezení svých kreditů můžete sledovat po rozkliknutí ikonky svého profilu v pravém horním rohu, pod možností Kredity a následně Historie kreditů, případně v informačním emailu.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Alena

Dobrý den.
Voucher bych chtěla dát synovi s rodinou, ale ráda bych se zeptala, kolik budu muset připlatit za 1 vstupenku pro sebe (seniorka 😉)? Nebo kdybych chtěla jet sama s vnoučkem, tzn. kolik je vstupné pro 1 senior a dítě 4roky (na vašich stránkách jsem takovou variantu nenašla. Děkuji za obě odpovědi a přeji hezký víkend. Alena

Farmapark

Ceník najdete na www.farmapark.eu

ditka

Jak je to daleko od Prahy?

Farmapark

Po D1 28 km + cca 7 km od sjezdu z dálnice.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru