Farmapark

4,3 / 5 (516 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Úžasně strávený den v nádherném areálu. Krmení zvířátek bylo top.“

Ve Farmaparku žijí zvířata z celého světa. Uvidíte, jak se kolem vás prochází velbloudi, klokani, pštrosi, buvoli, lamy, prasátka, vysokohorské krávy a dalších skoro 250 zvířat. Pro děti jsou připraveny velké trampolíny, klouzačky, houpačky, prolézačky, vodní hrátky, vláček, lanové centrum, dětské traktůrky a bagříky, kryté vyhřívané hřiště, vyhlídková věž, z které můžou pozorovat klokany

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

http://www.farmapark.eu
obchod@hscz.info
+420 777 920 000

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Farmapark

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

V září jsem byla s dětmi. Vždy je pro mě důležité, aby si to užily děti, já to to dám skoro všude ;-) Stánky s občerstvením a jejich fronty opravdu neřeším, ano starší (ne moc přijemná) paní u pokladny na mě vyštěkla ze si musím kartu vzít a nabít, abych mohla nakupovat ale je mi snad dost, abych se rozhodla sama! Vždy mám Vše potřebné s sebou a naše děti nejsou moc náročné..
Zvířata krásná, je vidět, že se mají dobře a že se o ne pěkně starají. Krmení jsem moc nepochopila, proč je zpoplatněné, ti co chtějí krmí a opravdu to nikdo nekontroluje. Vyžití pro děti, formou různých hřišť – paráda! I opékání buřtů skvělej nápad! WC čisté a funkční! Herna nahoře pro mě (nikoliv pro děti) trochu zklamání! Neskutečný smrad a mouchy a to že fakt! Prasata umístěna hned za vstupem, které tam leží a spí, myslím nejsou pro nikoho přínosem! Proto o hvězdu méně! Děti byly šťastné a to je důležité! Asi už nepřijdeme ale přejeme ať se daří :-)

19. 1. 2018
Iveta

Úžasně strávený den v nádherném areálu. Krmení zvířátek bylo top.

4. 1. 2018
Barbora

Velmi hezké prostředí, milá obsluha, osobní kontakt se zvířaty, krajina jak malovaná, využití pro menší i větší děti, velmi mě překvapila možnost opékání špekáčků :-) – fakt super!!! Prostě přijedeme znovu a VY byste měli také ;o)

28. 12. 2017
Sabina

Mpc fajn, deti si to uzily

24. 12. 2017
Dagmar

vnitřní herna, zvířata, krmení zvířat

Vůbec mi nechutnalo jidlo, bylo drahé, polévka absolutně umělá z bujónu nebo z čeho ta nehorázné peníze, omáčky také nedobré, uměle dochucované. Sem chodí lidé s malými dětmi, tak by za ty peníze melo být jídlo kvalitní.. A takto na konci října, když už není sezóna nefungovaly vůbec venkovní stánky…

13. 12. 2017

Další hodnocení (226)