Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jízda v novém Ferrari 458 Italia nebo v Lamborghini Gallardo LP560–4 vč. paliva

4,5 / 5 SportDrive.cz (4 pobočky) Vestec  (mapa) 1 092 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Alena Dvořáková

Dobrý den chtěla bych zakoupit voucher na 30 min jízdu jako řidič s PHM ve Ferrari pro zetě ke 40 narozeninám jako dárek v Brně. Bude ještě něco potom doplácet? Narozwniny má 21.1. Přijde ještě poukaz ? Děkuji Dvořáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, tento voucher mohu jedině doporučit, skvělý výběr :-) obdarovaný nebude nic doplácet, nemusíte mít strach. Po zaplacení Vám voucher přijde do pár dní na e-mail :-) hezký den

Markéta

Dobrý den, lze si sebou při zakoupení průkazu někoho vzít jako spolujezdce? Děkuji za odpověď

SportDrive.cz

Dobrý den,

při řízení vozidla vždy jako spolujezdec jede náš instruktor, který dbá na bezpečnost.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Ivana Banaszkiewiczová

Dobrý den, chci se zeptat na volné temíny pro Ostravu. V rezervačním systému sice přibyly temíny na květen, ale jen na všední dny. Budou se tedy přidávat ještě nějaké víkendové termíny? Děkuji.

SportDrive.cz

Dobrý den,

nové termíny pro červen budou přidány začátkem sezóny, tedy v dubnu.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Klapsiová

Dobrý den, koupila jsem manželovi poukaz jako dárek, ale bohužel to byl nevhodný dárek…lze poukaz vrátit a dostat peníze zpět? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Klapsiová, voucher lze refundovat po konci jeho platnosti, pokud ho nevyužijete. Zpět poté dostanete kredity na Váš účet, za které si budete moct udělat třeba společně radost. :-) Krásný den a kouzelný rok 2018!

Kateřina

Dobrý den, co se týče jízdy 15km/15min.-to je buď anebo? Za 15 min. s takovým autem se předpokládám ujede víc jak 15km :-D.

SportDrive.cz

Dobrý den,

15 minut jízdy odpovídá zhruba 15 km.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne


Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Helena

Dobry den, zaplatila jsem ,jen nevim jestli mi nevo příjde od vas. Mam to jako dárek. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, z uvedeného e-mailu nebyla provedena žádná objednávka. Krásný den :-)

Martin

Zdravím, je lepší vybrat variantu s PMH nebo bez PMH – jaký je pak rozdíl v praxi? Asi to není tak, že po každých 15/30 min sám zákazník dotankovává nebo ano? :) Díky.

SportDrive.cz

Dobrý den,

PHM je potřeba doplatit na místě startu.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne


Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Simona

Dobrý den,
plánuji zakoupit poukaz, ale platnost poukazu uvádíte do 30.6. 2018. Při počtu 927 zzákazníků asi nění šance poukat uplatnit v Brně o víkendu do tohoto termínu. Když se začíná jezdit 31.3. 2018. Proč je tak krátká doba platnosti, když na webu uvádíte dobu jízdy až do října. A to ještě v Brně podle plánu jen 2 víkendy. http://www.sportdrive.cz/plan-akci/
Nechce se mi připlácet ještě prodloužení poukazu o 250 a 500 Kč jen proto, že se nevlezu kapacitně do uvedeného termínu v Brně. Už teď je víkend nedostupný.

SportDrive.cz

Dobrý den,

pokud byste se nevešel z kapacitních důvodů, poukaz Vám prodloužíme zdarma. Termínů je ovšem dost.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Josef Mareš

Dobrý den, dostal jsem voucher na 60 minut v jednom z aut nebo 2×30 min v obou autech jako řidič vč. paliva, jak mám auta vybrat, pokud chci využít druhé nabízené 2×30min? Uplatnit 2× kód pro volbu 30 min ? Obě auta současně na 60 min se mi nedaří zarezervovat. Díky.

SportDrive.cz

Dobrý den,

automobily nemůžete rezervovat současně, neboť řidič může být jen jeden.

V našem rezervačním formuláři na http://rezervace.sportdrive.cz si prosím vytvořte dvě rezervace, každou na 30 minut. Číslo poukazu použijte stejné.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Filip

Dobrý den, dostal jsem poukaz na jízdu jako spolujezdec v hodnotě 999,–, je možné si připlatit, abych mohl řídit auto sám? děkuji za odpověď

SportDrive.cz

Dobrý den,

ano, kontaktujte nás na info@sportdrive.cz.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Eva

Dobry den, jak je to prosim s prostorem ve voze. Spolujezdec obezni, 110 kg, pujde to?😊

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, troufnu si říci, že značka Ferrari, je připravena na veškeré možné situace svých řidičů. S pozdravem, David.

IvetaE

Dobrý den,je možnost voucher jako spolujezdec vc paliva na 30minut?

SportDrive.cz

Dobrý den,

tato možnost není v nabídce.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Jakub

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na zvláštní otázku. Dárek bych chtěl uplatnit Tátovi k narozeninám. Táta je momentálně bez řidičského průkazu,tak jestli by mohl na okruhu v Praze řídit jako řidič? Děkuji za odpověď Jakub Kůna

SportDrive.cz

Dobrý den,

jízdy neprobíhají na okruhu. Bez platného řidičského průkazu tedy řídit nemůže. Může ovšem jet jako spolujezdec.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Misa

Dobrý den, manžel by se rád projel v Lamborghini, je nějaká záruka že pojede opravdu s ním?

Slevomat.cz

Dobrý den, auto si vybere váš manžel v moment, kdy si bude plánovat datum akce. Nabídka je zde dvou aut, tedy Lamborghini, nebo Ferrari. Obě auta jsou dostupná, ale je potřeba termín zarezervovat co nejdříve pro jistotu volného vyhovujícího termínu. :) Hezký den, Tomáš.

Linda

Dobrý den,
pochopila jsem že se jezdí po veřejných komunikacích. Omezuje instruktor řidiče v rychlosti jízdy? Na okruhu se vůbec nejede?
Druhý dotaz, z koupě 30 min/30 km tedy vyplývá, že by při průměrné rychlosti 150 km/h by byla jízda ukončena po 12ti minutach.?
Předem děkuji.

SportDrive.cz

Dobrý den,

ano, jízda probíhá na veřejných komunikacích. Instruktor dbá na bezpečnost, tudíž může omezit řidiče v rychlosti. Záleží na řidičských schopnostech zákazníka. Průměrné rychlosti 150 km/h nelze dosáhnout.

Na okruhu se nejezdí.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Sabina Bělochová

Dobrý den,
všimla jsem si, že máte prodaných více voucherů, než je kapacita Vašich termínů. Bohužel, všechny už jsou obsazené pro Olomouc, Brno i Ostravu. Chci se zeptat, jestli budete přidávat další termíny? Příp. když se nedostane na všechny, voucher se uplatní v roce 2019? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za dotaz. Kapacita termínů se bude postupně navyšovat, až se současné termíny obsadí.

Začátkem sezóny (1. 4. 2018) budou vypsány i termíny na červen, sezóna trvá do 31. 10. 2018, takže se na všechny určitě dostane.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Eva

Dobry den, budou jeste terminy pro leden, unor? Diky za odpoved.

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz.

Sezóna začíná 1. 4. 2018 a končí 31. 10. 2018.

V zimě se nejezdí.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Martina

DOBRÝ DEN . CHCI SE ZEPTAT. POKUD MÁM ŘIDIČÁK,TAK MŮŽU OSOBNĚ AUTO ŘÍDIT?

Slevomat.cz

Dobrý den Martino, pokud vlastníte řidičské oprávnění a vyberete si variantu voucheru jako řidič, budete auto řídit vy sama :-) hezký den

Pípa

Dobrý den, dříve jsem viděla u Vaší nabídky, že je lepší si připlatit cca 500 Kč nějaké připojištění k nákupu tohoto voucheru, aby se neplatila spoluúčast pak třeba 70 tis Kč. Už to připlatit nejde nebo to jen nevidím. Děkuji.

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Tuto službu jsme v nabídce bohužel neměli, ani ji mít nebudeme, jelikož ji pojišťovny neposkytují.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Kateřina Neužilová

Dobrý den, chtěla bych voucher koupit synovi 6let, tyto auta miluje......sám asi nemůže jet,že?......jak to vyřešit.....děkuji za odpověď.....palivo je 400Kč, to jsem četla,ale jak s vouchery

SportDrive.cz

Dobrý den,

problém nebude, jen prosím doneste sedačku, ve které ho normálně vozíte. Zakupte mu poukaz pro spolujezdce a náš instruktor ho sveze.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Tereza Knoppová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jsou na místě ještě nějaké poplatky navíc a jestli budou ještě nějaké další termíny pro Ostravu ? Už jsou skoro všechny obsazeny. A jak dlouho trvá platnost voucheru, popřípadě kolik stojí prodloužení na další rok ? Děkuji za odpověď.

SportDrive.cz

Dobrý den,

platí se palivo a záznam. Termíny se budou postupně vypisovat. Platnost voucheru je do 30. 6. 2018, předpokládá se, že si poukaz do této doby vyberete.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Simona Kroupová

Dobrý den. Chtěla bych synovi (14 let) zakoupit dva vouchery jako spolujezdec bez paliva. Kolik pak budu doplácet za PHM? Děkuji za odpověd. S.K.

SportDrive.cz

Dobrý den,

palivo na 15 minut stojí 400,–. Budete tedy doplácet 800,–.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček
SportDrive.cz

Karolína

Dobrý den, když si zakoupím jízdu za těch 1299kč bez PHM,kolik se bude muset pak připlatit za ty PHM?

SportDrive.cz

Dobrý den,

palivo na 15 minut stojí 400,–.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Jana

Dobrý den, je možné absolvovat jízdu s instruktorem v angličtině? Dě­kuji

SportDrive.cz

Dobrý den,

ano, tato možnost tu je. Napište nám to prosím do poznámky při tvorbě rezervace.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Petra Vernichova

Dobry den,

mam zajem o nejdrazsi variantu za 3999 a chtela jsem se zeptat, jestli v aute s mym muzem, ktery bude ridit, muze sedet i osmilety syn. Dekuji. Petra

SportDrive.cz

Dobrý den,

bohužel, na místě pro spolujezdce vždy musí sedět náš instruktor, který dbá na bezpečnost.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Linda

Dobrý den, včera jsem zaplatila voucher a chci se zeptat, kdy mohu očekávat e-mail s kódem. Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, voucher Vám pravděpodobně spadl do spamu, pro jistotu jsem Vám ho poslala znou :) Užijte si jízdu :)

Sára

Dobrý den,
dnes jsem zaplatila převodem jízdu ferrari jako vánoční dárek, je možnost rezervovat den, auto a čas bez čísla objednávky dřív než dorazí voucher? Mám strach, že termín, který se mi hodí z těch mála co máte pro Ostravu, už bude obsazen.
Předem děkuji za odpověď

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za dotaz.

Bohužel, rezervaci je možné vytvořit až po získání kódu kuponu.

Rezervaci si vytvořte na našich stránkách http://rezervace.sportdrive.cz.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

SportDrive.cz

Tomáš Hais

Dobrý den,
na podzim jsme byli v Brně,místo Ferrari jsme jeli Lambem, ale chci se zeptat zda by nebylo ferovější napsat do nabídky ,aby každý než si zakoupí tento zážitek věděl,že nejde o dobu jízdy ,ale o ujeté km,to znamená ,že místo zakoupených 30min jste za 20min zpět a hlavně . Vůz je pojištěn jak se uvádí, pravda ,ale s 10% spoluůčastí, což v případě těchto vozů jde o celkem vysoké částky v případě i sebemenší kolize.
 Tomáš

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, informace o spoluúčasti i počet kilometrů jsou uvedeny v popisu nabídky. Hezký den :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, informace o spoluúčasti i počet kilometrů jsou uvedeny v popisu nabídky. Hezký den :)

Martin

Dobrý den,
budete přidávat další termíny pro Brno? Už teď jsou vypsané termíny téměř všechny obsazeny a jelikož rezervace proběhne až na přelomu roku, bojím se o uplatnění voucheru.
Děkuji.

SportDrive.cz

Dobrý den,

termíny budou postupně přibývat, podle naplněnosti. Termíny pro červen se začnou vypisovat začátkem dubna.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Koníček

SportDrive.cz

ELLA

Dobrý den, do kdy je možnost voucher zakoupit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ello, před koncem akce se Vám u nabídky objeví odpočítávání. Krásný den :-)

Petra

Dobrý den,
budete mít v nabídce ještě další termíny pro Prahu? Kamkoliv jinam to máme dost daleko. Chtěla bych dát manželovi voucher k narozeninám v prosinci a už teď je většina termínů obsazena.
Děkuji.

SportDrive.cz

Dobrý den,

termíny budou postupně přibývat, podle naplněnosti. Termíny pro červen se začnou vypisovat začátkem dubna.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Koníček

SportDrive.cz

Petra

Dobrý den, chtěla bych jízdu koupit 11letemu chlapci, jde to? Máte i něco takového? Projížďku jako spolujezdec… Dekuji

SportDrive.cz

Dobrý den,

ano, jízda je možná. Je ovšem potřeba donést podsedák, pokud jej využívá při jízdě autem.

S přáním hezkého dne

Koníček

SportDrive.cz

Rác Josef

Kolik vyjde cena PHM na těch 15 minut

Slevomat.cz

Dobrý den, Josefe, z naší nabídky si můžete vybrat variantu jízdy včetně pohonných hmot. Krásný den přeje Sára :)

Tomáš

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat v jakém autě bych popřípadě jezdil, v nabídce máte jen na výběr času a paliva a auto na výběr není. A moje otázka zní zda výběr vozidla necháváte až na zákazníkovi v den určené jízdy nebo jestli při sjednávání termínu si řekne v jakém autě chce jezdit? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den Tomáši,
automobil si vyberete již při rezervaci buď na webových stránkách (http://rezervace.sportdrive.cz/) nebo na telefonu (702 840 841). Doufám, že si jízdu užijete a bude to pro Vás nezapomenutelný zážitek. :) Hezký den Jana :)

Eva Navrátilová

Dobrý den jen bych se chtěla zeptat jesli když to daruji svému příteli mohu jet jako spolujezdec a zda si auto musím vybrat ted nebo si pak vybere sám,
Děkuji Navrátilová

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. S řidičem vždy jede náš instruktor, není proto možnost vést spolujezdce.

Automobil si zákazník vybírá při rezervaci, kterou může provést na http://rezervace.sportdrive.cz.

S přáním hezkého zbytku pracovního dne

Lukáš Koníček

Petr

Dobry den,

moc nechapu ty nabidky bez paliva. Proc takova nabidka vubec existuje kdyz v podstate nema zaden vyznam? Komu je takova nabidka vlastne urcena?

 Dekuji

SportDrive.cz

Dobrý den,

děkuji za zaslaný dotaz. Tato nabídka je určena těm zákazníkům, kteří mají vymezený nižší rozpočet a přes to by rádi darovali jízdu v supersportu, stejně tak zákazníkům, kteří nechtějí nyní utratit peníze za PHM, když budou mít jízdu např. až v červnu. Zákazník si nyní zakoupí poukaz na jízdu, na základě kterého si vytvoří rezervaci např. na červen a PHM doplatí až v den jízdy na startovním místě a peníze, které by nyní utratil za PHM může využít na něco jiného.

S přáním pěkného dne

Utěšený

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru