Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Nenechte se rušit: 3–4 dny na Vysočině s polopenzí a neomezeným wellness

Mimořádné
Mimořádná nabídka, která patří mezi 10 % nejlépe hodnocených na Slevomatu a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Resort Johanka Vysočina (mapa) 149 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ilona Pavlenko

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jeli možný nástup 23.10 do 29.10 2017 pokoj pro dva, jestli je možné zakoupit nějaký balíček a cenovou relaci

Resort Johanka

Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem. Je nám líto, ale tento termín je již plně obsazen.
Resort Johanka

Hana Medková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by zakoupený voucher dal uplatnit ev. i pro 1 osobu a využít např. tu 50-ti min. masáž 2×. a zda by byl volný termín 8.10.-11.10.2017, 14.-17.11. nebo 12.-15.11.2017. Pre­ferovala bych spíše ten termín od 14.11., ale nevím, jestli se to omezení vztahuje i když je to konec pobytu. K upřesnění, mám zájem o 4 denní pobyt.

Děkuji za odpověď.

Resort Johanka

Dobrý den, v termínu 12.-15.11. máme volné pokoje. V případě zájmu o pobyt nás kontaktujte na čísle 731521839 nebo na emailu info@resort-johanka.cz. Resort Johanka

Tomáš

Dobrý den máte ještě prosím volný pokoj pro dva v termínu 3.10.-5.10.? Děkuji

Resort Johanka

Dobrý den, ano, v tomto termínu máme volné pokoje. Resort Johanka

Miška Mocková

Dobry den,do celého wellness se smí pouze bez plavek? Děkuji

Resort Johanka

Dobrý den, celé wellness je rozděleno do plavkové a bez plavkové zóny. Resort Johanka

Tomáš Cupák

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte ještě volno v termínu od neděle 8.10.? Jednalo by se o dvoulůžkový pokoj na 4 dny (3 noci).

 Děkuji

Resort Johanka

Dobrý den, je mi líto, v tomto termínu jsme již plně obsazeni. Resort Johanka

Michaela Horynová

Dobrý den,
máte, prosím, ještě volný termín od 10.10.? Jednalo by se o dvoulůžkový pokoj na 4 dny (3 noci).
Předem Vám děkuji za odpověď.

Resort Johanka

Dobrý den, je mi líto, v tomto termínu jsme již plně obsazeni. Resort Johanka

Kružíková

Dobrý den máte prosím volný dvoujlůžkový pokoj pro dva ve dnech 3.10. do 5.10.? děkuji za odpověď

Resort Johanka

Dobrý den, ano, v tomto termínu máme volné pokoje. V případě zájmu o pobyt nás kontaktujte na čísle 731521839 nebo na emailu info@resort-johanka.cz. Resort Johanka

IVETA

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je ještě volnej termín od 3.10.do 5.10. dvouluzkovej pokoj a chtěli by jsme sebou vzít 9 měsíčního syna tak jestli je možná pristylka nebo si musíme brát svojí.Děkuji za odpověď Joslova

Resort Johanka

Dobrý den,
v tomto termínu máme volné pokoje.
V případě zájmu o pobyt nás kontaktujte na čísle 731521839 nebo na emailu info@resort-johanka.cz.
Postýlku Vám rádi zapůjčíme za 100,–Kč/noc.

Jaroslav Mohaupt

Dobrý den, rád bych se zeptal na volný termín ve dnech 28.9. – 30.9. 2017. Děkuji Mohaupt

Resort Johanka

Dobrý den, je mi líto, v tomto termínu jsme již plně obsazeni. Resort Johanka

Štěpule Richterová

Dobrý den chci se zeptat zda můžeme spolu s sebou vzít i pejsky?

Resort Johanka

Dobrý den,
je mi líto, ale domácí mazlíčci nemají přístup do našeho resortu.
Děkujeme za pochopení.

Karel Lojka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte volný 2-lůžkový pokoj v termínu
od 7.11.-10.11. 2017
Z pozdravem Lojka

Resort Johanka

Dobrý den,
v tomto termínu jsou volné pokoje. Rezervaci provedeme na základě kódu zakoupeného voucheru.

MT

Dobry den, mate k dispozici i jednoluzkove pokoje?

Resort Johanka

Dobrý den, k dispozici máme pouze dvoulůžkové pokoje. Resort Johanka

eva bdinková

dobrý večer, jde na objednaný pobyt vystavit fakturu na proplacení zaměstnavatelem. děkuji bdinková

Resort Johanka

Dobrý den,
po výběru konkrétního termínu jsme schopni vystavit zálohovou fakturu na zaměstnavatele.

Hůlková Lenka

Dobrý den, byl by volný termín na 4 denní voucher v termínu 23.-26.10.2017? Pro 2 osoby. Děkuji. Hůlková L.

Resort Johanka

Dobrý den,
voucher na 3 noci je omezený nástupem v neděli nebo v úterý.
Mohu Vám tedy nabídnout termín 22.-25.10. (neděle-středa).

Monika Ságnerová

Dobrý den,
Ještě bych ráda zjistila datum 15–17.10 prosím

Děkuji
Ságnerová

Resort Johanka

Dobrý den,
je mi líto, ale tento termín je již plně obsazen.

Monika Ságnerová

Dobrý den,
máte volno od 11.10 na dvě noci? Děkuji
Ságnerová

Resort Johanka

Dobrý den, v tomto termínu máme volné pokoje. Pro vytvoření rezervace nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 731 521 839 nebo emailem na info@resort-johanka.cz. Resort Johanka

Sekerková

Dobrý den, byl by u Vás volný termín od 18.-20.9.2017? pro dvě? děkuji Sekerková

Resort Johanka

Dobrý den, v tomto termínu jsme již plně obsazeni. Mohu Vám nabídnout volný termín 20.-22.9. Resort Johanka

Denisa Gavorová

My bychom měli zájem o 4 denní voucher, takže do 23.9. by to možné nebylo?

Resort Johanka

Dobrý den, na pobyt na 3 noci vám můžeme nabídnout termíny od 1.10.2017. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 731 521 839 nebo emailem na info@resort-johanka.cz. Resort Johanka

Denisa Gavorová

Dobrý den, byl by volný termín od 19.-22.9.17?

Resort Johanka

Dobrý den, v tomto období Vám mohu nabídnout termín 20.-22.9. Resort Johanka

Palásková Ivana

Dobrý den,měli byste ještě volný termín od 17.9. na tři noci? Děkuji Palásková

Resort Johanka

Dobrý den,
je mi líto, ale tento termín je již plně obsazen. Pobyt na 3 noci můžeme nabídnout od 1.10.2017.

Tetyana skalka

Dobrý den, bylo by možné ještě objednat termín v příštím týdnu a to od 5.9.17 na tři noci? Díky. Tetyana Skalka

Resort Johanka

Dobrý den, je mi líto, ale v tomto termínu jsme již plně obsazeni.
Můžeme nabídnout jeden volný pokoj od 12.9.
Resort Johanka

oldřich Hranický

Dobrý den. Prosím byl by volný termínpro dva starší od 24.9.2017 na tři noci. Děkuji. Hranický. Oldřich

Resort Johanka

Dobrý den, mohu Vám nabídnout nejbližší volný termín 26.-28.9.2017. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 731 521 839 nebo emailem na info@resort-johanka.cz.
Resort Johanka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru