Kategorie

Resort Johanka

4,7 / 5 (754 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krasne prostredi, velice prijemny personal (hlavne pan maser) a v neposledni rade vynikajici jidlo! Urcite se budeme radi vracet.“

Luxusní hotel s bohatě vybaveným wellness. Najdete ho na rozhraní jižních Čech a Vysočiny.

Dnešní nabídky Resort Johanka

Hodnocení podniku Resort Johanka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anna

Krasne prostredi, velice prijemny personal (hlavne pan maser) a v neposledni rade vynikajici jidlo! Urcite se budeme radi vracet.

Krome moznosti koureni ve venkovnich kadich a nefunkcnosti snad poloviny saun, vse v poradku

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Au

Johanka je výborný resort. Třeba má sítě proti komárům v oknech. Je to jedna z maličkostí, která činí pobyt příjemný a nerušený "nočními návštěvníky". Jinde jsem se s tím nepotkal a musel mnohdy proto v noci dělat safary. Když se domluvíte tak vám připraví i večeři dle vašeho přání. Vřele doporučuji.

Tento rok nerostly houby, ale za to Johanka nemůže.

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Vatterova

super stravování

Přecházení mezi budovami (ubytování - wellness)

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Příjemný resort a hlavně velice milí a příjemní zaměstnanci.
Zvláště pak paní ředitelka Vondrušová, jí patří velký dík neboť její zásluhou jsem si pobyt s dětmi užila, vyšla nám velice vstříc. Dále bych chtěla ocenit práci kuchařů. Jsem, co se týká jídla, náročný klient a musím konstatovat, že zde vaří z čerstvých surovin, jídlo je velice chutné a servírováno na vysoké úrovni - možno klidně srovnávat i s některými pětihvězdičkovými hotely.
Snídaně vynikající - lokální čerstvé suroviny, nabídka sýrů v bio kvalitě, fresh džusy, z teplého na objednávku cokoliv si vzpomenete.
V neposlední řadě bych chtěla ocenit práci paní pokojské, denně jsme měli perfektně uklizeno a doplněno vše, co bylo třeba.

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lipacka

krasne ubytovani, vynikajici jidlo, luxusni wellness, velmi mily a vstricny personal. Citili jsme se tam vitani a opečováváni. Zase moc rádi přijedeme. Martina Lipová

vše bylo dokonalé

18. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (363)

Podobné podniky