Sto let v očistci
Přehled nabídky
Termín
Pá 28. 8. 2015 20:00
V ceně
30 osob
1× vstupenka na představení
Vstupenky jsou z řady 9, 10 a 11. Sedadala číslo 1 – 15.
Vouchery je možné vyměnit za vstupenky na pokladně Letní scény na Harfě 1 hodinu před představením, tedy 28. 8. 2015 od 19:00 do 20:00.
Voucher není vyměnitelný za peníze a lze ho použít pouze jednou.
V případě nepřízně počasí se představení odehraje v Divadel Gong.
Storno ani refundace nejsou u této nabídky možné.
Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:
- Pluxee (Sodexo) – převést body
- Edenred – převést body
- Benefity.cz – převést body
- Benefit Plus – převést body
- Up – převést body
Jak funguje převod benefitních bodů?
- Hraje: Jindra Kriegel
- Režie: Jindra Kriegel
- Scénář: Vlado Bálint
- Hudba: skupina No Name
Délka představení
75 minut
Anotace
Hlavním a jediným hrdinou této hry je duše. Duše, která si uvědomuje, že smrtí nic nekončí, ba naopak začíná. Začíná si uvědomovat svůj vztah k tělu, egu, chtění, rodičům, uvědomuje si pravou podstatu lásky a nachází i něžný úhel pohledu na intimní stránky lidského života. Hra Sto roků v očistci přináší mimo jiné i nový pohled na samotnou podstatu existence člověka a rozdává radost a naději.
Jindra Kriegel
Hraje Jindra Kriegel, kterému autor hry Vlado Bálint napsal text přímo na tělo. Jindra Kriegel je zkušený herec. Má za sebou spousty televizních rolí, ale také například hostoval několik let v činohře Národního divadla. Ročně odehraje víc jak 100 představení. Ve hře Sto let v očistci je sám sobě i režisérem. „Duše je pro mě nedílnou součástí mé vlastní existence, učím se jí naslouchat a nechávat se jí vést. A Vlado Bálint mi píše doslova z duše. Velkou radost mi také udělala spolupráce se slovenskou skupinou No Name. Téma duše je blízké i jejich tvorbě, proto jsme se okamžitě dohodli. Jejich hudba a texty dávají této inscenaci další rozměr. A tak společně s radostí a humorem přidáváme možné odpovědi na otázky, které si lidstvo klade od nepaměti.“ |