Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

289 Kč za DVĚ individuální 75minutové lekce thajského boxu a sebeobrany. Profi tréninky s osobním trenérem včetně konzultací se slevou 50 %.

Hamr Gym Ostrava Ostrava (mapa) 19 zákazníků

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Hamr Gym Ostrava

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

Platnost do 1. 2. 2012.

Můžete využít do 1. 2. 2012

  • Maximální počet voucherů na osobu: 2
  • Celkový počet voucherů: 300
  • Nutná rezervace předem na hamrgym@seznam.cz
  • Vztahuje se pouze na pobočku v Ostravě

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

580 Kč 289 Kč
580 Kč 289 Kč
Ukončeno

Thajský box je stejný jako thajská kuchyně. Ostrý a pálivý, pikantní, jdoucí na dřeň, výrazný, rychlý, jednoduchý. K oběma přistupují Thajci s pokorou, s modlitbou.

Možná hledáte odreagování, možná se potřebujete fyzicky unavit, možná chcete posílit sebevědomí a sebedůvěru. Využijte dnešní nabídku a přihlaste se ke dvěma lekcím thajského boxu a sebeobrany do klubu Hamr gym. Tělocvična s ringem se nachází v prostorách mateřské školy v Moravské Ostravě v blízkosti pivovaru Ostravar.

Voucher se vztahuje na individuální trénink vedený osobním trenérem, kterému předchází úvodní konzultace. Lekce trvá 75 minut a na voucher se vztahují dva tréninky. Využít je může jednotlivec na dvě návštěvy nebo dvojice zájemců na společnou lekci. Nemusíte se bát ani věku, nejstarší cvičenci kteří v klubu trenují mají 55 let a nejmladší 9 let.

Soukromé tréninky jsou ideální pro zájemce, kteří nechtějí trénovat ve skupině boxerů nebo jedince, kteří si nemohou dovolit chodit na lekce pravidelně. Thajský box náleží mezi nejtvrdší bojové sporty, dovoluje údery lokty i koleny. Jako ochranné pomůcky slouží suspenzor, chrániče zubů a rukavice, v ringu se sportovci pohybují bosí. 

Momentálně největší klub thajského boxu na Ostravsku Hamr gym funguje již deset let pod vedením Petra Mahra, který působil mimo jiné ve známém klubu Hanuman gym Praha. Lekce vedou dále zkušení trenéři Roman Ludvik, Martin Ferenčík nebo Jana Boudová, v klubu působí i trenér reprezentace a extraligy boxu Jiří Kotiba. Členové klubu se účastní amatérské evropské ligy a jsou vyhledávanými aktéry profi galavečerů thaiboxu doma i v zahraničí.

Vyzkoušejte svou kondici, zlepšete a zpevněte stavbu těla, naučte se pohotovosti a dostaňte se do psychické pohody stejně jako Petr Šiška, Agáta Hanychová nebo Daniel Landa.