Letecky na Zakynthos: 4* hotel Golden Coast Family Resort přímo u pláže s all inclusive

od 48 468 Kč
Vybrat variantu
Čedok a.s. (kontakt) Zakynthos - Řecko (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika Soukupová

Dobrý den, ráda bych zakoupila zájezd do Zakynthos 2 dospělí a 2 děti do 12,99 let (rodinný pokoj) – 09.08. – 16.08.24. U vou­cheru je uvedeno all inclusive pro jednu osobu, platí all inclusive pro všechny v pokoji nebo jen pro jednu osobu? Dále bych potřebovala vědět, zda mi můžete sdělit čas odletu 09.08. Máme dítě v ten den v dopoledních hodinách ještě na táboře a potřebujeme vědět, zda bychom odlet stihli. Mockrát děkuji. Monika Soukupová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Soukupová, all inclusive platí pro všechny osoby. Děkujeme, v nabídce upraveno:-) Aktuálně známe časy letu jsou v termínu 9. 8. z Prahy na Zakynthos v 5:15 ráno, přílet na Zakynthos 8:40.

Případně Vám ještě můžeme zprostředkovat tento hotel v termínu 13.–20. 8., čas letu je stejný. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu zajezdy@slevomat.cz.

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru