Audience u Lucifera a neomezené obžerství v Pekle Čertovina pro malé i velké

850 Kč −6 % od 799 Kč
Vybrat variantu
Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Peklo Čertovina (kontakt) Hlinsko  (mapa) 248 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petr

Dobrý den,
je tato nabídka určena i pro celiaky? Jsou v této nabídce i bezlepková jídla a bezlepkové řízky?

Peklo Čertovina


Nabídka není určena pro celiaky, nedoporučuji. Jsou tam alergeny. Je to velká akce, raut je pro všechny a není možné separovat stravu.Pokud nás navštívíte mimo tuto akci a budete mít rezervaci s informací pro kuchyň o tom, že jste celiak tak jsme schopni vám plně vyhovět s bezlepkovou stravou.Hezký denTým Peklo Čertovina

Zdeňka Mašková

Dobrý den,je možné platit vstupenky sodexo kartou?
Děkuji Mašková

Slevomat.cz

Krásný den, Zdenko, děkuji vám za dotaz. Ano, stačí, když si zde: https://www.slevomat.cz/benefity/pluxee#1000005134|1000007058|2­000000003 převedete vaše benefitní body na kredity, pomocí kterých poté voucher uhradíte. Mějte moc hezký den, Kristýna

Viky

Dobrý den,
je v ceně vstupenky na obžerství i prohlídka pekla? Je možné tuto vstupenku kombinovat s Wellness? Termín 28.6.2024 je ještě volný?
Předem děkuji za info. Viky

Peklo Čertovina


Dobrý den,vstupenka na Obžerství zahrnuje hodinovou prohlídku Pekla s programem, začátek v 18 hodin, a po ní následuje pekelný raut od 19 do 22 hodin s hudbou a čertovskou tombolou. Lze před programem navštívit wellness, na který je však třeba zakoupit jiný voucher.Na termín 28. 6. 2024 máme ještě volná místa. Neváhejte tedy si ta svá rezervovat :-)Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru