Potápění na zkoušku pro jednoho nebo pár: potápěčská jáma s instruktorem a foto na památku

1 190 Kč −16 % od 999 Kč
Vybrat variantu
Divers Direct (kontakt) Čestlice  (mapa) 164 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Matyáš Reichel

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda je v ceně i ten vodní skútr? Ve videu je, že je za příplatek, ale v možnosti nákupu není uveden.

Děkuji moc,

Reichel

Slevomat.cz

Dobrý den, Matyáši,

bohužel, v ceně voucheru vodní skútr není. V rámci této konkrétní nabídky se jedná o zkušební ponor s instruktorem. Doporučím sledovat další nabídky poskytovatele, nebo, v případě specifických požadavků pište na e‑mail potapeni@divers.cz nebo volejte (v pracovní dny v čase 11:00–19:00) na tel. 725 316 772.

Hezký den

Helena

Marta Mlezivová

Dobrý den, chtěla bych tento zážitek pořídit pro dceru. Jen se chci zeptat, jestli je u Vás vše potřebné k zapůjčení.
Přeji pěkný den
Marta Mlezivová

Divers Direct


Dobrý den Marto,vše je na místě k půjčení :-) Půjčení výstroje je v ceně voucheru. Jediné co budete potřebovat vlastní jsou plavky, ručník, pití a dobrou náladu :-)Pokud byste potřebovala více informací obraťte se na niky@divers.czDivers DirectHlavatá Nikola

Veronika Soumarova

Dobry den, je mozne instruktaz provest v anglictine? Pritel je Nemec. Dekuju

Divers Direct


Zdravím Veroniko,zkušební ponor lze provést i v anglickém jazyce. Je jen potřeba se domluvit na ponor v čase, kdy můžou naši instruktoři, kteří mluví i anglicky. Jakmile tedy budete chtít rezervovat termín, ozvěte se na potapeni@divers.cz a vybereme termín :-)Přeji hezký denHlavatá NikolaDivers Direct

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru