Parádní pobyt u Baltského moře: luxusní resort s wellness, procedury a polopenze či plná penze a až 2 děti zdarma

od 5 340 Kč
Vybrat variantu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavla

Dobrý den,
jak je řešené parkování u hotelu? U příplatků máte uvedeno, že se platí 35 PLN za den, ale je potřeba si místo rezervovat dopředu? Nebo se to řeší až na místě? (Tam zase ale hrozí, že by nebylo volné místo…)

Slevomat.cz

Krásný den, Pavlo, děkuji vám za dotaz. Rezervace předem není nutná. Pokud rezervace nutná předem je nebo pokud je omezený počet míst, bývá to v nabídce uvedeno, zde by tedy neměl být s parkováním žádný problém :) Mějte moc hezký den, Kristýna

Veronika Hochlová

Dobrý den, chtelabbych se zeptat na možnost přistýlky pro dítě 13 let. Jsmenrodona 2 dospělí a 3 děti.diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, děkuji za dotaz.

Je mi líto, ale v rámci této nabídky je možné ubytovat pouze 3 dospělé osoby a jedno dítě do 4 let. Na Slevomatu v rámci této nabídky nabízíme pouze dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Doporučím vám podívat se na naše další nabídky, které nabízíme v sekci Cestování. Využijte možnost filtrování podle počtu lůžek, stravy a např. dítěte zdarma. Přesný počet osob a věk dětí je třeba si následně ověřit přímo ve vámi vybrané nabídce (každá nabídka je nastavena pro jiný počet osob).

S přáním hezkého zbytku dne, Eva

Zuzana Lukavská

Dobry den, muzu se zeptat v kolik hodin se podava snidane a v kolik vecere? Dekuji 🙂

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano,

snídaně probíhají od 8:00 do 10:00, večeře od 17:00 do 19:00.🙂

S přáním hezkého zbytku dne, Tereza

Martina

Dobrý den, jak vypadá pokoj pokud pojedeme 3 dospělé osoby? Je ložnice oddělená nějak dveřmi nebo přistýlka je s postelí v jedné místnosti? Je eventuálně možné dostat pokoj, který by oddělenou ložnicí měl? Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Martino, děkuji za dotaz.

Na Slevomatu nabízíme pouze pokoje, kde je manželská postel s přistýlkou v jedné místnosti.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Eva

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru