Psychiatrická léčebna: Příběh řezníka pro 2–5 hráčů

1 600 Kč 1 299 Koupit
4,8 / 5 Escape Master (kontakt) Praha - Nusle (mapa) 21 prodejů

Hodnocení podniku Escape Master

4,8/5 (1 756 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

Naprosto skvělá únikovka. Super místo, super téma. A dokonce i děsivý :-D Jen slečna, která nás doprovázela přes vysílačku nám radila, ačkoliv jsme to nechtěli (asi nás tlačil čas). Ze začátku byly trochu komplikace ohledně vysílaček, ale rozhodně to nic nezkazilo, protože se to může stát komukoliv. Rozhodně doporučuji, všichni jsme si to náramně užili! :-)

Vyrytá písmena na hádance, která patřila k trezoru.

Včera
Romana
8. 11. 2021
Barborajezkova

Rezervace hry proběhla v pořádku, ale to bylo vše. Přijely jsme na místo hry Pacient č. 27 – slečna se nás ujala a usadila, dostali jsme informaci, že jim nefungují kamery a budeme komunikovat po vysílačkách. Když zjistila, že už sme byli na jejich hrách nic moc nás neponaučovala, úvod do děje žádný, dovedla nás ke dveřím otevřela a jděte, takže ani žádný zajímavý nástup do hry – ani start, prostě zavřela dveře. Průběh hry popisovat nebudu, ale při hře nám slečna jednou vynadala, že ji nehlásíme po vysílačce u jaké ho sme kroku, když sme se zeptali o radu museli sme nejdříve popisovat co sme udělali. Nedostali sme radu, ale rovnou nám řekla kód, což nás naštvalo, jelikož o tom ta úniková hra není. Potom se vysílačka vybila, takže nám docela trvalo získat jinak pozornost slečny aby něco dělala, když se nám to povedlo, dostali sme novou vysílačku, ale nastavenou na jinou frekvenci, takže sme se znovu snažili získat pozornost. Když slečna přišla, rovnou nám řekla, že už to nestíháme. Když sme slečně sdělili nespokojenost ohledně zdržování a že se člověk ani nevžije do únikové hry když stále musí hlásit co a jak děla, plus získávání pozornosti při nefunkčních vysílačkách, tak sice se slečna omluvila tím že , , dnes" mají špatný den … ale nám to zkazilo zaplacený zážitek, toto byla naše 3. hra od nich a na další už nepůjdeme. Měli raději hru zrušit, než takto člověka naštvat a zkazit mu zážitek. Byli to vyhozené peníze za hru i cestu.

Vyjádření partnera
Escape Master Před měsícem

Dobrý den, děkujeme za informaci. Pokud je zákazník nespokojený, nic mu nebrání nám zavolat a domluvit se, i my budeme rádi za zpětnou vazbu. Nicméně v ten den v baráku vypadával proud, s tím bohužel nic neuděláme, většinou šel v pořádku, ale z důvodu prací venku, kdy se předělává celá ulice Prosecká, proud někdy vypadl a tím pádem nám nešly i kamery. Sama jste uvedla, že Vás o tom naše pracovnice informovala dopředu, pokud byste uvedli, že Vám tato situace nevyhovuje, absolutně nic Vám nebránili přijít v jiný den, kdy vše bude v pořádku, rádi bychom Vám bývali rezervaci přesunuli. Je nám líto, že jste s hrou nebyla spokojena, nicméně předpokládám, že s předchozíma dvěma jste byla a z toho důvodu jste zakoupila i třetí voucher. Budeme pevně věřit, že u předchozích dvou her jste hodnotila stejně kladně, jako nyní záporně, aby to bylo tedy spravedlivé. S pozdravem Escape Master

20. 10. 2021
Tereza

Pěkné prostředí

Některé věci důležité pro uniknutí opotřebené nebo špatně připravené

Vyjádření partnera
Escape Master Před 3 měsíci

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dovolíme si však reagovat. Hra byla připravena správně. "Opotřebovanost" neboli patina na některých věcech je naschvál. Nacházíte se v tajné staré psychiatrické léčebně a věci mají dokreslovat atmosféru a proto jsou laděny do opotřebovanosti. To jen pro pochopení.

Děkujeme za návštěvu
Escape Master

28. 8. 2021
Kateřina

Bylo to opravdu na zamyšlení a kolikrát jsme se trochu lekli, hlavně když člověk nevěděl, jestli na něj něco nevybafne. Hra skvělá a doporučujeme.

27. 7. 2021
Karolina

Opravdu únikovka na jedničku s hvězdičkou :)

Vyjádření partnera
Escape Master Před 5 měsíci

Mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení! Máme velkou radost, že jste byli spokojeni a budeme se na Vás moc těšit příště, třeba na naší novince na zámku v Brandýse n. Labem - Ztracený poklad Rudolfa II.

30. 6. 2021
Lenka

Celá hra propadák. Největší zklamání, že hra byla němá – bez jakýchkoliv zvukových faktorů

24. 5. 2021
Tereza

Úžasný zážitek! Moc doporučuji!

14. 12. 2020
Lenka
7. 11. 2020
Radek
28. 10. 2020
Ingrid

skvělá únikovka. vzhledem k tomu, že jsme ji zvládli za hodinu ve dvou prakticky bez nápovědy, byly úkoly nejspíš jednodušší :D nebo máme po všech těch karanténách a lockdownech bystřejší mozky :D každopádně líbilo se nám prostředí – opravdu původně řeznictví :) spousta místností a logické úkoly. už plánujeme vyzkoušet další hru :)

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Děkujeme moc za krásné hodnocení :-) Jsme rádi, že se Vám hra líbila. Můžeme Vás ujistit, že platí ta druhá varianta a máte bystřejší mozky :-) Těšíme se na Vás příště, jakmile to bude možné. Escape Master

27. 10. 2020
Filip

Moc jsme si to užili!

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme nesmírně rádi, že se Vám u nás líbilo. Těšíme se na Vás příště :-)

26. 10. 2020
Daniela

Byl to dárek a přítel byl nadšený. S rezervací problém nebyl, vzal kamarády a všechny to bavilo. Strašidelné mu to tolik nepřišlo, ale abych byla fér, je jediný kdo to říká. Takže určitě jako dárek super.

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Děkujeme za krásné hodnocení, jsme moc rádi, že se dárek líbil a budeme se těšit na dalších našich hrách.

17. 10. 2020
Jana

Všechno bylo parádní :)

24. 9. 2020
Marek

Vše super

20. 9. 2020
Veronika

úžasně udělaná unikovka. chvílemi jsem měla opravdu pocit, že si mě tam nechají na pokusy. 😄

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo, budeme se těšit příště a děkujeme za krásné hodnocení :-)

15. 9. 2020
Lena

Byla to naše druhá úniková hra. Prostředí trochu děsivé díky figuríně a zvukovým efektům. Obrovské díky chlapci, který nás příběhem prováděl a pomohl když bylo třeba. Díky volnějším reservacím nás hru nechal dokončit i lehce nad limit. Děkujeme. Jako skoro nováčci jsme si hru docela užili. Asi ji víc ocení někdo, kdo již má nějakou tu hru za sebou.

Plno zámečků – to jsme díky www věděli, ale fakt jich tam bylo plno. Jedna skříňka měla i 2 zámky. Knížky, které jsou součástí hádanek byly dosti poničené. Některé úkoly mi přišli až nelogické, jak mě mělo napadnout určité pořadí.. Standardně zkouším od nejvyššího po nejmenší či naopak (pokud máte k dispozici 3 čísla, která nemají určité pořadí odhalení) Zde byly kódy i na přeskáčku. Jeden zámek nám i po zadání správného kódu nešel otevřít, bylo nutné na něj víc zatlačit ale to jsme se dozvěděli až po žádosti o pomoc. Nenapadlo nás používat větší sílu. Injekční stříkačky u konce příběhu neměly dobře viditelné měrky a opět tedy na žádost pomoci jsme zjistili, že máme odměřovat od jediné, která ji měla trochu viditelnou – spíše pokus omyl. Možná to je námi, že jsme neabsolvovali tolik únikovek, aby nás napadl jiný postup či co kam strčit. Byly jsme ve 2.. Nedovedu si představit jít ve více lidech… V určitém okamžiku se jedna z nás nudila nebo čekala na dokončení akce té druhé. Jinak hra byla v pořádku.

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Dobrý den,

Děkujeme za hodnocení. Naše hry máme odstupňované podle strašidelnosti i podle způsobu otevírání tzn. Např. hra řeznictví je naprosto bezzámečková.

Mrzí nás, že vám určité věci přišly nelogické, protože právě většinou nám v hodnocení všichni píší, že vše bylo logické a navazující, o což se právě snažíme. Konkrétně o úkolu kde popisujete tři nelogická čísla, která memájí určené pořadí... tak mají. Chybou obsluhy bylo, že Vám toto nebylo vysvětleno. Již jsem toto díky vašemu podnětu obsluze rekl.

Věci opravdu mají působit ošuňtele, neboť jste se ocitly ve staré tajné léčebně. Ale vše je řešitelné tak jak má být.

K počtu účastníků... hra je až pro 5 hráčů jsou momenty kdy se dá dělat více věcí najednou, jen se to v tom daném okamžiku musí pochopitelně zjistit. Ve dvojici, jako jste byly vy, pochopitelne se toto nedělá a dvojice většinou vše řeší společně, což je pochopitelné.

To jen k vysvětlení

Ještě jednou děkujeme za návštěvu a za hodnocení

Escape Master

11. 9. 2020
Veronika

skvěle zpracovaná úniková hra. super prostředí

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Mnohokrát děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, která nás velmi těší a budeme se na Vás těšit příště na dalších našich hrách :-)

3. 9. 2020
Veronika

skvěle zpracovaná úniková hra. plno hádanek, nic odfláknutého.

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Moc děkujeme za krásné hodnocení, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo :-)

3. 9. 2020
Schromr

Jedna z nejlepších her, co jsme hráli 👌

Vyjádření partnera
Escape Master Před rokem

Moc Vám děkujeme za skvělé hodnocení, jsme velice rádi, že se Vám líbilo :-) Navštivte naše další hry, třeba Řezník Vás taky jistě nenechá chladnými :D

25. 8. 2020
1 600 Kč
1 299